Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
Момичета до 14 год. | Елитна група ИЗТОК
1 кръг
1
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак - Плевен
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Светлин Янев
ДП БФБ: Светослав Рачков
2 кръг
5 12-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
13:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Черноморец 2014
Boxscore
Съдии: Стефан Стефанов
5 кръг
17 18-12-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore
18 18-12-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Черноморец Бургас
Boxscore
19 18-12-2021
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
Берое-Стара Загора
Boxscore
20 28-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
Спартак - Плевен
Boxscore
6 кръг
21 15-01-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Черноморец Бургас
Boxscore
22 15-01-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Вълци Разград
Boxscore
23 15-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Спартак - Плевен
Светкавица
Boxscore
24 15-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Черноморец 2014
Boxscore
7 кръг
25 29-01-2022
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore
26 29-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец Бургас
Спартак - Плевен
Boxscore
27 29-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11:00ч.
Черноморец 2014
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
28 29-01-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Берое-Стара Загора
Boxscore
8 кръг
29 12-02-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Спартак - Плевен
Boxscore
30 12-02-2022
гр.Разград
з. Лудогорец
13:00ч.
Вълци Разград
Черноморец 2014
Boxscore
31 12-02-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11:00ч.
Черноморец Бургас
Берое-Стара Загора
Boxscore
32 12-02-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
9 кръг
33 26-02-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец 2014
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore
34 26-02-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Спартак - Плевен
Boxscore
35 26-02-2022
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
Светкавица
Boxscore
36 26-02-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черноморец Бургас
Boxscore
10 кръг
37 12-03-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Берое-Стара Загора
Boxscore
38 12-03-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Черноморец 2014
Boxscore
39 12-03-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Спартак - Плевен
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
40 12-03-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
Вълци Разград
Boxscore
11 кръг
41 26-03-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore
42 26-03-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Берое-Стара Загора
Boxscore
43 26-03-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец 2014
Черноморец Бургас
Boxscore
44 26-03-2022
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
Спартак - Плевен
Boxscore
12 кръг
45 09-04-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
46 09-04-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Черноморец Бургас
Светкавица
Boxscore
47 09-04-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Вълци Разград
Boxscore
48 09-04-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Спартак - Плевен
Черноморец 2014
Boxscore
13 кръг
49 23-04-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11:00ч.
Черноморец Бургас
Черно море Одесос ЖБК
Boxscore
50 23-04-2022
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
ДУНАВ Русе 2016
Boxscore
51 23-04-2022
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Спартак - Плевен
Boxscore
52 23-04-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
Берое-Стара Загора
Boxscore
14 кръг
53 07-05-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Вълци Разград
Boxscore
54 07-05-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Спартак - Плевен
Черноморец Бургас
Boxscore
55 07-05-2022
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Черноморец 2014
Boxscore
56 07-05-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
Светкавица
Boxscore
1 кръг
2 29-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
Вълци Разград
13
14
16
13
11
9
13
10
53
46
Boxscore TV Basketball
Съдии: Рени Николова; Мария Балинова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
3 24-10-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
11:00ч.
Берое-Стара Загора
Черноморец Бургас
30
6
24
7
30
7
18
2
102
22
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Кирил Кифев
ДП БФБ: Невен Димов
4 24-10-2021
гр.Русе
з. Дунав
11:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Светкавица
8
18
8
20
16
17
14
20
46
75
Boxscore
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Пламен Минков
2 кръг
6 06-11-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Спартак - Плевен
Берое-Стара Загора
9
30
4
21
4
9
4
14
24
74
Boxscore TV Basketball
Съдии: Вилислав Гатев; Валентин Въчковски
ДП БФБ: Светослав Рачков
7 06-11-2021
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12:00ч.
Светкавица
Вълци Разград
13
15
26
13
35
12
14
14
88
54
Boxscore
Съдии: Георги Железов; Виктория Георгиева
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
8 07-11-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14:00ч.
Черноморец Бургас
ДУНАВ Русе 2016
10
8
16
18
12
14
17
11
55
51
Boxscore TV Basketball
Съдии: Александър Йорданов; Христо Христов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
3 кръг
9 20-11-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
13:00ч.
Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК
24
8
12
12
22
8
23
5
81
33
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Невен Димов
10 26-11-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Черноморец 2014
Светкавица
8
10
12
15
11
19
17
12
48
56
Boxscore
Съдии: Искрен Манолов; Александър Йорданов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
11 20-11-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ Русе 2016
Спартак - Плевен
4
12
16
5
16
12
10
8
46
37
Boxscore
Съдии: Йоана Янчева; Екатерина Христова
ДП БФБ: Пламен Минков
12 20-11-2021
гр.Разград
з. Лудогорец
12:00ч.
Вълци Разград
Черноморец Бургас
30
6
31
9
20
16
33
7
114
38
Boxscore
Съдии: Йордан Иванов; Теодор Тодоров Тодоров
ДП БФБ: Димитър Димитров
4 кръг
13 03-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
13:30ч.
Черно море Одесос ЖБК
Светкавица
15
23
19
25
13
15
20
9
67
72
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Виктория Георгиева
ДП БФБ: Пламен Байков
14 05-12-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Берое-Стара Загора
ДУНАВ Русе 2016
28
15
4
29
6
28
11
100
21
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
15 04-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14:00ч.
Черноморец Бургас
Черноморец 2014
4
32
9
11
5
24
22
12
40
79
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Христо Христов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
16 05-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
11:30ч.
Спартак - Плевен
Вълци Разград
18
26
8
16
8
22
11
12
45
76
Boxscore
Съдии: Валентин Въчковски; Любомир Занчев
ДП БФБ: Светослав Рачков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Берое-Стара Загора 4 4 0 357:100 8
2 Светкавица 4 4 0 291:215 8
3 Вълци Разград 4 2 2 290:224 6
4 Черноморец 2014 3 2 1 180:142 5
5 ДУНАВ Русе 2016 4 1 3 164:267 5
6 Черноморец Бургас 4 1 3 155:346 5
7 Спартак - Плевен 3 0 3 106:196 3
8 Черно море Одесос ЖБК 2 0 2 100:153 2
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten