Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
НБЛ | Редовен сезон
6 кръг
27 04-12-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Балкан
Boxscore MAX Sport 2
Съдии: Венцислав Великов; Ивайло Ресиловски; Серафим Петров
ДП БФБ: Борислав Пелтеков
28 06-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Черно море Тича
Boxscore MAX Sport 2
Съдии: Иван Маринов; Татяна Михайлова-Вълчева; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
29 04-12-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Петър Петров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Пламен Минков
30 04-12-2021
гр.София
з. Триадица
18:00ч.
Левски
Ямбол
Boxscore TV Basketball
Съдии: Николай Цинцарски; Младен Субашиев; Иван Методиев
ДП БФБ: Владимир Атанасов
226 04-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Берое
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мартин Хорозов; Станимир Русев; Стефан Несторов Стефанов
ДП БФБ: Красимир Стойнов
7 кръг
31 11-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Рилски спортист
Boxscore TV Basketball
32 11-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
19:00ч.
Спартак-Пл
Левски
Boxscore MAX Sport 2
33 11-12-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое
Шумен
Boxscore TV Basketball
34 13-12-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
19:00ч.
Балкан
Черноморец Бургас
Boxscore MAX Sport 2
35 12-12-2021
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол
Академик Пловдив
Boxscore TV Basketball
8 кръг
36 18-12-2021
гр.София
з. Универсиада
19:00ч.
Левски
Берое
Boxscore MAX Sport 2
37 18-12-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Черно море Тича
Boxscore TV Basketball
38 18-12-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Балкан
Boxscore TV Basketball
39 18-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
18:00ч.
Академик Пловдив
Рилски спортист
Boxscore TV Basketball
40 20-12-2021
гр.Ямбол
з. Диана
19:00ч.
Ямбол
Спартак-Пл
Boxscore MAX Sport 2
9 кръг
41 27-12-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
19:00ч.
Балкан
Левски
Boxscore MAX Sport 2
42 23-12-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое
Ямбол
Boxscore TV Basketball
43 23-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:30ч.
Спартак-Пл
Академик Пловдив
Boxscore TV Basketball
44 22-12-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Шумен
Boxscore TV Basketball
45 22-12-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Черноморец Бургас
Boxscore MAX Sport 2
10 кръг
46 29-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Черноморец Бургас
Boxscore MAX Sport 2
47 29-12-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Шумен
Boxscore TV Basketball
49 30-12-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
18:00ч.
Балкан
Ямбол
Boxscore TV Basketball
50 30-12-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
19:00ч.
Берое
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
11 кръг
51 05-01-2022
гр.София
з. Универсиада
19:00ч.
Левски
Рилски спортист
Boxscore MAX Sport 2
52 05-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:30ч.
Спартак-Пл
Балкан
Boxscore TV Basketball
53 03-01-2022
гр.Ямбол
з. Диана
19:00ч.
Ямбол
Черно море Тича
Boxscore MAX Sport 2
54 05-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое
Академик Пловдив
Boxscore TV Basketball
55 05-01-2022
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Черноморец Бургас
Boxscore TV Basketball
12 кръг
56 08-01-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
57 08-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Левски
Boxscore MAX Sport 2
58 08-01-2022
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Ямбол
Boxscore TV Basketball
59 09-01-2022
гр.Пловдив
з. Сила
18:00ч.
Академик Пловдив
Шумен
Boxscore TV Basketball
60 10-01-2022
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
19:00ч.
Балкан
Берое
Boxscore MAX Sport 2
13 кръг
61 15-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
19:00ч.
Спартак-Пл
Рилски спортист
Boxscore MAX Sport 2
62 15-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое
Черно море Тича
Boxscore TV Basketball
63 17-01-2022
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
19:00ч.
Балкан
Академик Пловдив
Boxscore MAX Sport 2
64 15-01-2022
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол
Черноморец Бургас
Boxscore TV Basketball
65 15-01-2022
гр.София
з. Универсиада
18:00ч.
Левски
Шумен
Boxscore TV Basketball
14 кръг
66 19-01-2022
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Ямбол
Boxscore TV Basketball
67 19-01-2022
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Левски
Boxscore MAX Sport 2
68 19-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
69 19-01-2022
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Берое
Boxscore TV Basketball
70 19-01-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Балкан
Boxscore TV Basketball
15 кръг
71 24-01-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
19:00ч.
Берое
Черноморец Бургас
Boxscore TV Basketball
72 22-01-2022
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
19:00ч.
Балкан
Рилски спортист
Boxscore MAX Sport 2
73 22-01-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Академик Пловдив
Boxscore TV Basketball
74 22-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Спартак-Пл
Шумен
Boxscore TV Basketball
75 24-01-2022
гр.Ямбол
з. Диана
19:00ч.
Ямбол
Левски
Boxscore MAX Sport 2
16 кръг
76 29-01-2022
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Черно море Тича
Boxscore TV Basketball
77 29-01-2022
гр.София
з. Универсиада
18:00ч.
Левски
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
78 29-01-2022
гр.Шумен
з. Арена Шумен
19:00ч.
Шумен
Берое
Boxscore MAX Sport 2
79 31-01-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Балкан
Boxscore MAX Sport 2
80 29-01-2022
гр.Пловдив
з. Сила
18:00ч.
Академик Пловдив
Ямбол
Boxscore TV Basketball
17 кръг
81 05-02-2022
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое
Левски
Boxscore TV Basketball
82 05-02-2022
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Черноморец Бургас
Boxscore TV Basketball
83 05-02-2022
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
18:00ч.
Балкан
Шумен
Boxscore TV Basketball
84 05-02-2022
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Академик Пловдив
Boxscore MAX Sport 2
85 02-02-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
19:00ч.
Спартак-Пл
Ямбол
Boxscore MAX Sport 2
18 кръг
86 09-02-2022
гр.София
з. Универсиада
19:00ч.
Левски
Балкан
Boxscore MAX Sport 2
87 09-02-2022
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол
Берое
Boxscore TV Basketball
88 09-02-2022
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Спартак-Пл
Boxscore TV Basketball
89 09-02-2022
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Черно море Тича
Boxscore TV Basketball
90 09-02-2022
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Рилски спортист
Boxscore MAX Sport 2
1 кръг
1 09-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Академик Пловдив
24
18
19
19
13
13
24
16
80
66
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Николай Цинцарски; Славчо Нучев; Петър Петров
ДП БФБ: Красимир Стойнов
2 08-10-2021
гр.Шумен
з. Арена Шумен
18:00ч.
Шумен
Рилски спортист
13
28
10
25
19
32
17
18
59
103
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Станимир Русев; Ангел Иванов; Живко Маринов
ДП БФБ: Пламен Минков
3 09-10-2021
гр.София
з. Универсиада
18:00ч.
Левски
Черно море Тича
23
15
24
12
19
15
30
18
96
60
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Иван Маринов; Димитър Георгиев ; Константин Русев
ДП БФБ: Любомир Амиорков
4 08-10-2021
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол
Балкан
21
25
19
23
19
20
16
29
75
97
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Искрен Манолов; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
5 11-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
19:00ч.
Спартак-Пл
Берое
19
26
14
16
24
18
19
29
76
89
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Мартин Хорозов; Калоян Костов; Стефан Несторов Стефанов
ДП БФБ: Борислав Пелтеков
2 кръг
6 16-10-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Левски
23
16
18
19
23
25
24
9
88
69
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Мартин Хорозов; Иван Маринов; Серафим Петров
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
7 16-10-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
18:00ч.
Балкан
Спартак-Пл
18
24
24
20
22
17
26
20
90
81
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Николай Цинцарски; Славчо Нучев
ДП БФБ: Петър Цачев
8 16-10-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Ямбол
21
17
21
21
22
23
14
16
78
77
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Искрен Манолов; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Ивелин Тонков
9 18-10-2021
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Берое
21
20
24
16
18
27
21
15
84
78
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Венцислав Великов; Станимир Русев; Младен Субашиев
ДП БФБ: Владимир Атанасов
10 16-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Шумен
28
20
32
15
28
14
26
14
114
63
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Мирослав Камбуров; Петър Петров
ДП БФБ: София Масларова
3 кръг
11 23-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Спартак-Пл
Черно море Тича
29
14
20
18
29
13
20
21
98
66
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Иван Маринов; Серафим Петров; Константин Русев
ДП БФБ: Владимир Атанасов
12 25-10-2021
гр.София
з. Универсиада
19:00ч.
Левски
Черноморец Бургас
24
10
19
18
15
15
19
14
77
57
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Венцислав Великов; Ивайло Ресиловски; Славчо Нучев
ДП БФБ: Петър Цачев
13 23-10-2021
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол
Рилски спортист
26
23
8
31
20
19
27
28
81
101
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Станимир Русев; Младен Субашиев; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Красимир Стойнов
14 13-11-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
18:30ч.
Шумен
Академик Пловдив
24
23
12
21
23
17
7
22
66
83
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Петър Петров; Илиян Цветанов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
15 23-10-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
19:00ч.
Берое
Балкан
20
23
22
26
19
16
31
22
92
87
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Мартин Хорозов; Николай Цинцарски; Стефан Несторов Стефанов
4 кръг
16 30-10-2021
гр.Самоков
з. Арена Самоков
19:00ч.
Рилски спортист
Спартак-Пл
26
26
20
18
18
12
29
14
93
70
Boxscore ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Мартин Хорозов; Младен Субашиев; Иван Методиев
ДП БФБ: Любомир Амиорков
17 01-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Берое
12
28
25
22
22
13
21
19
80
82
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Петър Петров; Илиян Цветанов
ДП БФБ: Красимир Стойнов
18 01-11-2021
гр.Пловдив
з. Сила
19:00ч.
Академик Пловдив
Балкан
13
28
13
28
18
23
19
20
63
99
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Венцислав Великов; Станимир Русев; Искрен Манолов
ДП БФБ: Борислав Пелтеков
19 30-10-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
19:00ч.
Черноморец Бургас
Ямбол
31
9
28
21
29
20
22
28
110
78
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Серафим Петров; Живко Маринов
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
20 17-11-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
18:30ч.
Шумен
Левски
27
27
10
24
3
27
10
18
50
96
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Николай Цинцарски; Петър Петров; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Ивелин Тонков
5 кръг
21 10-11-2021
гр.Ямбол
з. Диана
19:00ч.
Ямбол
Шумен
25
20
26
20
29
21
18
16
98
77
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Ивайло Ресиловски; Искрен Манолов; Петър Петров
ДП БФБ: София Масларова
22 06-11-2021
гр.София
з. Универсиада
18:00ч.
Левски
Академик Пловдив
23
16
17
10
16
14
19
17
75
57
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Николай Цинцарски; Станимир Русев; Младен Субашиев
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
23 08-11-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
19:00ч.
Спартак-Пл
Черноморец Бургас
22
24
16
19
20
16
16
30
74
89
Boxscore Download PDF MAX Sport 2
Съдии: Венцислав Великов; Иван Маринов; Петър Петров
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
24 06-11-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
19:00ч.
Берое
Рилски спортист
25
21
17
25
22
28
15
16
79
90
Boxscore Download PDF ‘нимки MAX Sport 2
Съдии: Мартин Хорозов; Калоян Костов; Стефан Несторов Стефанов
ДП БФБ: Любомир Амиорков
25 06-11-2021
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
18:00ч.
Балкан
Черно море Тича
24
25
20
8
24
21
20
15
88
69
Boxscore Download PDF ‘нимки TV Basketball
Съдии: Славчо Нучев; Димитър Георгиев ; Константин Русев
ДП БФБ: Петър Цачев
10 кръг
48 12-11-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
18:00ч.
Черно море Тича
Левски
20
26
13
24
23
23
16
28
72
101
Boxscore ‘нимки TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Искрен Манолов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: София Масларова
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Левски 6 5 1 514:384 11
2 Рилски спортист 5 5 0 475:358 10
3 Черноморец Бургас 5 4 1 450:358 9
4 Балкан 5 4 1 461:380 9
5 Берое 5 3 2 420:417 8
6 Академик Пловдив 5 2 3 353:398 7
7 Черно море Тича 6 1 5 425:542 7
8 Спартак-Пл 5 1 4 399:427 6
9 Ямбол 5 1 4 409:463 6
10 Шумен 5 0 5 315:494 5
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten