Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | Юг
3 кръг
15 12-12-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
12:00ч.
Майна таун
3.6.9. Баскетболен клуб
Boxscore TV Basketball
16 12-12-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
14:00ч.
Хасково
Олд скул бойс
Boxscore TV Basketball
17 12-12-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
16:00ч.
Хебър Б
Олимпия Ямбол
Boxscore TV Basketball
18 12-12-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
18:00ч.
Казанлък
Пловдив мамбас
Boxscore TV Basketball
9 кръг
50 18-12-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Хебър Б
Хасково
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Недко Колев
10 кръг
55 04-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
12:00ч.
Олд скул бойс
Пловдив мамбас
Boxscore TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Диляна Митева
56 04-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
14:00ч.
Хасково
Олимпия Ямбол
Boxscore TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев
57 04-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
16:00ч.
Казанлък
Асеновец 2005
Boxscore TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Михаил Михайлов
58 04-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
18:00ч.
Майна таун
Раковски
Boxscore TV Basketball
Съдии: Диляна Митева
59 05-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
12:00ч.
Рогош
Хебър Б
Boxscore TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов
60 05-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
14:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Атлетик 95 Куклен
Boxscore TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов
11 кръг
61 18-12-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Олимпия Ямбол
Рогош
Boxscore TV Basketball
62 19-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
11:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Олд скул бойс
Boxscore TV Basketball
63 19-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
13:00ч.
Хебър Б
Казанлък
Boxscore TV Basketball
64 19-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
15:00ч.
Пловдив мамбас
Майна таун
Boxscore TV Basketball
65 19-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
17:00ч.
Асеновец 2005
3.6.9. Баскетболен клуб
Boxscore TV Basketball
66 19-12-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
19:00ч.
Раковски
Хасково
Boxscore TV Basketball
1 кръг
1 02-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Казанлък
Олимпия Ямбол
17
22
20
28
17
25
13
23
67
98
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Калоян Атанасов
2 02-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Асеновец 2005
Хебър Б
4
29
19
22
14
29
13
20
50
100
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
3 02-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Рогош
Раковски
10
29
18
16
18
21
15
25
61
91
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Калоян Атанасов
4 03-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
13:00ч.
Хасково
Пловдив мамбас
19
7
16
26
21
11
25
17
81
61
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
5 03-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
Олд скул бойс
3.6.9. Баскетболен клуб
15
8
11
18
12
15
15
15
53
56
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
6 02-12-2021
гр.Пловдив
з. Сила
20:00ч.
Майна таун
Атлетик 95 Куклен
17
15
11
18
20
20
17
22
65
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
2 кръг
7 07-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Хебър Б
23
26
8
30
17
33
7
21
55
110
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Диляна Митева
8 09-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Раковски
Казанлък
15
10
25
18
21
23
5
19
66
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
9 09-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Олимпия Ямбол
Асеновец 2005
24
9
18
16
18
14
15
21
75
60
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
10 10-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Хасково
12
25
14
27
16
23
13
15
55
90
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
11 10-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Пловдив мамбас
Рогош
20
11
31
11
28
21
24
18
103
61
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
12 10-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Олд скул бойс
Майна таун
11
15
20
15
14
19
13
22
58
71
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
3 кръг
13 12-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Асеновец 2005
Раковски
16
17
17
19
15
26
14
18
62
80
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
14 13-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Рогош
Атлетик 95 Куклен
17
18
18
16
22
9
20
19
77
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
4 кръг
19 20-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Пловдив мамбас
Асеновец 2005
12
9
9
15
20
6
21
6
62
36
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Калоян Атанасов
20 21-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Олд скул бойс
Рогош
21
14
18
13
14
19
24
29
77
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
21 24-10-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Олимпия Ямбол
12
23
19
23
12
19
21
21
64
86
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Елена Попова
22 24-10-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Казанлък
12
16
20
13
28
16
24
17
84
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Иван Станчев
23 24-10-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
Майна таун
Хасково
26
32
23
29
28
32
18
28
95
121
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Иван Станчев
24 31-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Раковски
Хебър Б
11
20
23
21
13
16
10
24
57
81
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Елена Попова
5 кръг
25 27-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Хебър Б
Пловдив мамбас
19
16
33
19
25
13
19
25
96
73
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Иван Станчев
26 28-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Асеновец 2005
Атлетик 95 Куклен
11
17
9
21
19
16
11
16
50
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
27 30-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Олимпия Ямбол
Раковски
19
16
22
18
21
15
19
24
81
73
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Иван Станчев
28 30-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Казанлък
Олд скул бойс
15
9
20
21
19
21
24
15
78
66
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Стефан Несторов Стефанов
29 30-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб
26
8
21
17
17
11
18
12
82
48
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
30 31-10-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Рогош
Майна таун
21
27
29
17
25
18
28
10
103
72
Boxscore TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Елена Попова
6 кръг
31 03-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Хебър Б
14
13
13
29
17
23
16
33
60
98
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
32 04-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Раковски
7
15
16
22
16
28
12
11
51
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
33 07-11-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
12:00ч.
Пловдив мамбас
Олимпия Ямбол
20
18
20
20
17
16
20
19
77
73
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев
34 07-11-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Майна таун
Казанлък
23
21
10
15
19
17
12
6
64
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев
35 07-11-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Олд скул бойс
Асеновец 2005
19
17
17
13
11
18
18
26
65
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
36 07-11-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
Хасково
Рогош
23
18
32
10
24
21
12
24
91
73
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
7 кръг
37 10-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Рогош
3.6.9. Баскетболен клуб
20
20
16
25
19
15
24
22
79
82
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
38 11-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Хебър Б
Олд скул бойс
22
16
32
22
31
21
28
11
113
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Йордан Радев
39 13-11-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
12:00ч.
Раковски
Пловдив мамбас
12
13
18
21
18
16
25
13
73
63
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Михаил Михайлов
40 13-11-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
14:00ч.
Олимпия Ямбол
Атлетик 95 Куклен
16
20
27
15
22
15
23
18
88
68
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Михаил Михайлов
41 13-11-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
16:00ч.
Асеновец 2005
Майна таун
20
16
12
18
28
15
12
16
72
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Йордан Радев
42 13-11-2021
гр.Асеновград
з. Асеновец
18:00ч.
Казанлък
Хасково
14
30
18
32
26
18
19
17
77
97
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Йордан Радев
8 кръг
43 17-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Пловдив мамбас
12
22
14
10
12
23
18
13
56
68
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
44 18-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Раковски
18
16
17
23
13
19
19
14
67
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
45 20-11-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
14:00ч.
Олд скул бойс
Олимпия Ямбол




0
20
Boxscore
Съдии: Иван Кралев; Мартин Башкехайов
46 20-11-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
16:00ч.
Хасково
Асеновец 2005
26
10
23
19
19
16
27
20
95
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Иван Кралев
47 20-11-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
18:00ч.
Рогош
Казанлък
13
33
15
16
22
19
17
17
67
85
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Мартин Башкехайов
48 20-11-2021
гр.Казанлък
з. Севтополис
Майна таун
Хебър Б




0
20
Boxscore
Съдии: Недко Колев; Иван Кралев
9 кръг
49 25-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
20:00ч.
Раковски
Олд скул бойс
21
17
25
25
29
13
24
9
99
64
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Йордан Радев
51 27-11-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
19:30ч.
Казанлък
3.6.9. Баскетболен клуб
16
16
25
8
29
20
23
20
93
64
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Недко Колев
52 28-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Олимпия Ямбол
Майна таун
17
21
15
21
19
15
26
23
77
80
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
53 28-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Пловдив мамбас
Атлетик 95 Куклен
14
14
26
7
19
7
19
21
78
49
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
54 28-11-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Асеновец 2005
Рогош
27
10
26
16
21
14
17
28
91
68
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Раковски 9 6 3 687:600 15
2 Хебър Б 7 7 0 618:365 14
3 Хасково 7 7 0 657:474 14
4 Олимпия Ямбол 8 6 2 598:489 14
5 Пловдив мамбас 8 5 3 585:525 13
6 Казанлък 8 4 4 591:606 12
7 Атлетик 95 Куклен 9 3 6 590:680 12
8 Асеновец 2005 9 3 6 560:680 12
9 Рогош 9 2 7 664:754 11
10 Майна таун 8 3 5 512:585 10
11 3.6.9. Баскетболен клуб 8 2 6 476:647 10
12 Олд скул бойс 8 1 7 453:586 8
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten