Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | Център
2 кръг
6
з.
ч.
Предаторс
Мега жега
Boxscore Отложен
4 кръг
12 01-01-1950
з.
ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Мега жега
Boxscore Отложен
6 кръг
16 04-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
13:00ч.
Дрийм тийм Троян
Гочита
Boxscore TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Валентин Въчковски
17 04-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
15:00ч.
Чардафон Б
Мега жега
Boxscore TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Мартин Столаров
18 04-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
17:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Предаторс
Boxscore TV Basketball
Съдии: Валентин Въчковски; Мартин Столаров
7 кръг
19 11-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
13:00ч.
Ударникъ
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore TV Basketball
20 11-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
15:00ч.
Предаторс
Дрийм тийм Троян
Boxscore TV Basketball
21 11-12-2021
гр.Габрово
з. Орловец
17:00ч.
Гочита
Чардафон Б
Boxscore TV Basketball
8 кръг
22 08-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
13:00ч.
Ударникъ
Дрийм тийм Троян
Boxscore TV Basketball
23 08-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
15:00ч.
Предаторс
Чардафон Б
Boxscore TV Basketball
24 08-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
17:00ч.
Гочита
Мега жега
Boxscore TV Basketball
9 кръг
25 15-01-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
Дрийм тийм Троян
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore TV Basketball
26 15-01-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Мега жега
Предаторс
Boxscore TV Basketball
27 15-01-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Чардафон Б
Ударникъ
Boxscore TV Basketball
10 кръг
28 29-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
13:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Чардафон Б
Boxscore TV Basketball
29 29-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
15:00ч.
Предаторс
Гочита
Boxscore TV Basketball
30 29-01-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
17:00ч.
Ударникъ
Мега жега
Boxscore TV Basketball
11 кръг
31 05-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
13:00ч.
Гочита
Ударникъ
Boxscore TV Basketball
32 05-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
15:00ч.
Мега жега
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore TV Basketball
33 05-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
17:00ч.
Чардафон Б
Дрийм тийм Троян
Boxscore TV Basketball
12 кръг
34 12-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
Дрийм тийм Троян
Мега жега
Boxscore TV Basketball
35 12-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Гочита
Boxscore TV Basketball
36 12-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Ударникъ
Предаторс
Boxscore TV Basketball
13 кръг
37 20-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
Предаторс
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore TV Basketball
38 20-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Гочита
Дрийм тийм Троян
Boxscore TV Basketball
39 20-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Мега жега
Чардафон Б
Boxscore TV Basketball
14 кръг
40 05-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
13:00ч.
Чардафон Б
Гочита
Boxscore TV Basketball
41 05-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
15:00ч.
Дрийм тийм Троян
Предаторс
Boxscore TV Basketball
42 05-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
17:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Ударникъ
Boxscore TV Basketball
1 кръг
1 02-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
Чардафон Б
Предаторс
16
15
20
14
27
8
16
19
79
56
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Мартин Столаров
2 02-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Дрийм тийм Троян
Ударникъ
10
10
28
31
16
19
29
21
83
81
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Стефан Ефтимов
3 02-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Мега жега
Гочита
16
11
23
10
11
11
20
21
70
53
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Ефтимов; Мартин Столаров
2 кръг
4 17-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Дрийм тийм Троян
16
18
22
21
22
31
7
19
67
89
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Валентин Въчковски; Мартин Столаров
5 17-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
14:00ч.
Ударникъ
Чардафон Б
8
18
16
17
19
18
18
19
61
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Валентин Въчковски; Мартин Столаров
3 кръг
7 30-10-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
15:00ч.
Мега жега
Ударникъ
15
17
13
23
14
12
17
8
59
60
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Мартин Столаров
8 30-10-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
17:00ч.
Чардафон Б
Локомотив Горна Оряховица Б
18
7
20
18
10
16
24
9
72
50
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Мартин Столаров
9 30-10-2021
з.
17:00ч.
Гочита
Предаторс




20
0
Boxscore
4 кръг
10 21-11-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
14:00ч.
Дрийм тийм Троян
Чардафон Б
23
18
27
17
20
9
25
18
95
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Петър Петров
11 21-11-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
16:00ч.
Ударникъ
Гочита
20
8
16
11
20
17
29
12
85
48
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Петър Петров
5 кръг
13 06-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
13:00ч.
Гочита
Локомотив Горна Оряховица Б
15
13
24
22
19
11
8
19
66
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Мартин Столаров
14 06-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
15:00ч.
Предаторс
Ударникъ
16
15
17
28
14
22
14
33
61
98
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Ефтимов; Мартин Столаров
15 06-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
17:00ч.
Мега жега
Дрийм тийм Троян
15
23
12
19
12
17
21
13
60
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Дрийм тийм Троян 4 4 0 339:270 8
2 Ударникъ 5 3 2 385:323 8
3 Чардафон Б 4 3 1 285:262 7
4 Гочита 4 2 2 187:220 6
5 Мега жега 3 1 2 189:185 4
6 Локомотив Горна Оряховица Б 3 0 3 182:227 3
7 Предаторс 3 0 3 117:197 2
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten