Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | Запад
8 кръг
48 28-11-2021
гр.София
з. Триадица
12:00ч.
НСА
Спортни настилки зуум дизайн
Boxscore TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Божидар Йорданов
9 кръг
49 29-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Миньор 2015 Б
Йънг бойс София
Boxscore TV Basketball
50 29-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Титан Пропъртис
Олд Мамбас
Boxscore TV Basketball
51 30-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
В.И.С
Септември
Boxscore TV Basketball
52 30-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Волтрон
Политехника Б
Boxscore TV Basketball
53 02-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни настилки зуум дизайн
Спортни Таланти
Boxscore TV Basketball
54 03-12-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
ТНС
НСА
Boxscore TV Basketball
10 кръг
55 06-12-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Carppopolis
В.И.С
Boxscore
56 06-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Политехника Б
Миньор 2015 Б
Boxscore
57 07-12-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Спортни Таланти
ТНС
Boxscore TV Basketball
58 07-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Олд Мамбас
Спортни настилки зуум дизайн
Boxscore TV Basketball
59 09-12-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
НСА
Волтрон
Boxscore TV Basketball
60 12-12-2021
гр.София
з. Свети Георги
12:00ч.
Септември
Титан Пропъртис
Boxscore TV Basketball
11 кръг
61 13-12-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Миньор 2015 Б
НСА
Boxscore TV Basketball
62 13-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
Олд Мамбас
Boxscore TV Basketball
63 14-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Йънг бойс София
Политехника Б
Boxscore TV Basketball
64 15-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Титан Пропъртис
Carppopolis
Boxscore TV Basketball
65 16-12-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Волтрон
Спортни Таланти
Boxscore TV Basketball
66 17-12-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:30ч.
Спортни настилки зуум дизайн
Септември
Boxscore TV Basketball
1 кръг
1 03-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
15:00ч.
Титан Пропъртис
Спортни настилки зуум дизайн
12
14
21
9
25
7
29
22
87
52
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Георги Брестнички
2 04-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
В.И.С
ТНС
10
19
21
12
17
30
10
15
58
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Моника Минчева
3 05-10-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Септември
Миньор 2015 Б
24
13
21
15
13
20
21
24
79
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Иван Илиев
4 05-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Олд Мамбас
Йънг бойс София
6
15
11
13
18
14
13
25
48
67
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Иван Илиев
5 07-10-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Carppopolis
Волтрон
23
20
25
11
15
11
23
11
86
53
Boxscore TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Самуил Димитров
6 07-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
Политехника Б
14
13
13
22
24
12
18
16
69
63
Boxscore TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Самуил Димитров
2 кръг
7 11-10-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ТНС
Титан Пропъртис
15
18
23
15
13
18
15
17
66
68
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Нанко Красимиров
8 11-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Волтрон
В.И.С
20
23
20
10
18
26
22
20
80
79
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Нанко Красимиров
9 12-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Миньор 2015 Б
Carppopolis
14
25
4
25
13
14
14
19
45
83
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Божидар Йорданов
10 15-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
20:00ч.
НСА
Спортни Таланти
23
16
20
20
24
18
19
22
86
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Цинцарски; Иван Илиев
11 17-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
16:00ч.
Йънг бойс София
Септември
11
16
14
16
17
14
21
23
63
69
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
12 17-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
18:00ч.
Политехника Б
Олд Мамбас
15
10
13
10
16
14
25
16
69
50
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
3 кръг
13 18-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
В.И.С
Миньор 2015 Б
21
19
20
19
8
17
20
27
69
82
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Нанко Красимиров
14 20-10-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Септември
Политехника Б
11
33
16
19
16
24
24
15
67
91
Boxscore TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Самуил Димитров
15 20-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни настилки зуум дизайн
ТНС
15
19
25
27
18
16
14
27
72
89
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Самуил Димитров
16 22-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:30ч.
Олд Мамбас
НСА
6
35
11
21
8
29
11
21
36
106
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Моника Минчева
17 22-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
Титан Пропъртис
Волтрон
19
25
25
14
26
19
17
18
87
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Моника Минчева
18 24-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
14:00ч.
Carppopolis
Йънг бойс София
16
19
22
18
12
18
16
29
66
84
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Иван Илиев
4 кръг
19 26-10-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Спортни Таланти
Олд Мамбас
20
10
25
11
24
14
22
12
91
47
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
20 26-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Политехника Б
Carppopolis
22
27
13
29
30
25
17
20
82
101
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
21 27-10-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Миньор 2015 Б
Титан Пропъртис
15
20
25
12
17
23
25
21
82
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Иван Илиев
22 29-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:30ч.
НСА
Септември
9
21
14
17
15
11
22
9
60
58
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Иван Илиев
23 29-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
Йънг бойс София
В.И.С
18
19
15
13
10
18
20
17
63
67
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Иван Илиев
24 31-10-2021
гр.София
з. Свети Георги
14:00ч.
Волтрон
Спортни настилки зуум дизайн
20
13
21
14
17
22
22
16
80
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
5 кръг
25 01-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Септември
Спортни Таланти
19
22
12
13
20
20
13
25
64
80
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
26 01-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
В.И.С
Политехника Б
16
25
28
16
18
18
19
12
81
71
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
27 02-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
Волтрон
19
23
16
19
26
17
13
23
74
82
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Георги Брестнички
28 03-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни настилки зуум дизайн
Миньор 2015 Б
17
23
23
21
12
20
21
17
73
81
Boxscore TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Моника Минчева
29 05-11-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:30ч.
Carppopolis
НСА
21
19
21
17
15
18
17
13
74
67
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички
30 05-11-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
Титан Пропъртис
Йънг бойс София
13
13
14
23
23
17
16
13
16
11
82
77
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички
6 кръг
31 08-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Олд Мамбас
Септември
11
23
13
26
6
23
16
23
46
95
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Божидар Йорданов
32 08-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Йънг бойс София
Спортни настилки зуум дизайн
18
13
16
15
17
20
13
27
64
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Божидар Йорданов
33 09-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Миньор 2015 Б
ТНС
22
14
24
21
19
19
13
28
78
82
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Моника Минчева
34 10-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Политехника Б
Титан Пропъртис
26
22
20
11
18
16
23
16
87
65
Boxscore TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Георги Брестнички
35 11-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
Carppopolis
13
22
22
9
20
26
13
15
68
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Дияна Стоянова
36 14-11-2021
гр.София
з. Свети Георги
14:00ч.
НСА
В.И.С
21
22
25
18
86
68
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Иван Илиев
7 кръг
37 16-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
Йънг бойс София
16
12
21
21
20
25
22
21
13
11
92
90
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
38 16-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Волтрон
Миньор 2015 Б
20
14
15
29
15
23
18
11
68
77
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Самуил Димитров
39 17-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни настилки зуум дизайн
Политехника Б
23
22
13
25
11
17
14
17
61
81
Boxscore TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Моника Минчева
40 19-11-2021
гр.София
з. Триадица
20:00ч.
Carppopolis
Олд Мамбас
28
10
28
21
19
18
21
12
96
61
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Маринов; Самуил Димитров
41 19-11-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
В.И.С
Спортни Таланти
28
14
14
14
19
12
17
13
78
53
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Георги Брестнички
42 21-11-2021
гр.София
з. Свети Георги
14:00ч.
Титан Пропъртис
НСА
22
12
20
18
22
16
14
18
78
64
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Иван Методиев
8 кръг
43 22-11-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Септември
Carppopolis
31
25
23
23
11
26
14
19
79
93
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
44 22-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Политехника Б
ТНС
20
14
23
10
14
9
26
11
83
44
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
45 23-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Олд Мамбас
В.И.С
12
14
13
18
16
16
15
20
56
68
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Петър Петров; Иван Илиев
46 24-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
Титан Пропъртис
16
15
15
21
11
15
19
10
7
13
68
74
Boxscore TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Моника Минчева
47 25-11-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Йънг бойс София
Волтрон
16
22
20
18
15
13
12
23
63
76
Boxscore TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Дияна Стоянова
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Carppopolis 8 7 1 671:539 15
2 Титан Пропъртис 8 6 2 617:572 14
3 Политехника Б 8 5 3 627:538 13
4 В.И.С 8 4 4 568:567 12
5 ТНС 7 4 3 523:531 11
6 Миньор 2015 Б 7 4 3 517:530 11
7 Волтрон 7 4 3 515:531 11
8 НСА 6 4 2 469:390 10
9 Спортни Таланти 7 3 4 505:484 10
10 Септември 7 3 4 511:505 10
11 Йънг бойс София 8 2 6 571:575 10
12 Спортни настилки зуум дизайн 6 1 5 398:482 7
13 Олд Мамбас 7 0 7 344:592 7
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 210 см
Тегло: 106 кг
Рождена дата: 21-06-1994
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP32.5
Точки20
Борби13.5
Асистенции3.3
Отнети топки1.8
Минути34.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten