Академик ПловдивБалканБероеЛевски Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасШуменЯмбол
Първенства
ББЛ А група | Център
7 кръг
19 12-12-2021
гр.Айтос
з. Аетос
13:00ч.
Вихър Айтос
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore TV Basketball
20 12-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
16:00ч.
Чавдар Троян
Дунав Русе 2016 СКБ
Boxscore TV Basketball
21 12-12-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Бавни и яростни
Чардафон
Boxscore TV Basketball
8 кръг
22 09-01-2022
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Бавни и яростни
Boxscore TV Basketball
23 09-01-2022
гр.Габрово
з. Орловец
16:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Чавдар Троян
Boxscore TV Basketball
24 09-01-2022
гр.Габрово
з. Орловец
18:00ч.
Чардафон
Вихър Айтос
Boxscore TV Basketball
9 кръг
25 16-01-2022
гр.Айтос
з. Аетос
14:00ч.
Вихър Айтос
Бавни и яростни
Boxscore TV Basketball
26 16-01-2022
гр.Русе
з. Дунав
16:00ч.
Чавдар Троян
Чардафон
Boxscore TV Basketball
27 16-01-2022
гр.Русе
з. Дунав
18:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Дунав Русе 2016 СКБ
Boxscore TV Basketball
10 кръг
28 30-01-2022
гр.Троян
з. Чавдар
14:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Вихър Айтос
Boxscore TV Basketball
29 30-01-2022
гр.Троян
з. Чавдар
16:00ч.
Чардафон
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore TV Basketball
30 30-01-2022
гр.Троян
з. Чавдар
18:00ч.
Бавни и яростни
Чавдар Троян
Boxscore TV Basketball
11 кръг
31 06-02-2022
гр.Айтос
з. Аетос
14:00ч.
Вихър Айтос
Чавдар Троян
Boxscore TV Basketball
32 06-02-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
16:00ч.
Чардафон
Дунав Русе 2016 СКБ
Boxscore TV Basketball
33 06-02-2022
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Бавни и яростни
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore TV Basketball
12 кръг
34 20-02-2022
гр.Велико Търново
з. Ивайло
16:00ч.
Чардафон
Бавни и яростни
Boxscore TV Basketball
35 20-02-2022
гр.Русе
з. Дунав
18:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Чавдар Троян
Boxscore TV Basketball
36 06-03-2022
гр.Русе
з. Дунав
14:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Вихър Айтос
Boxscore TV Basketball
13 кръг
37 27-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
14:00ч.
Вихър Айтос
Чардафон
Boxscore TV Basketball
38 27-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
16:00ч.
Бавни и яростни
Дунав Русе 2016 СКБ
Boxscore TV Basketball
39 27-02-2022
гр.Троян
з. Чавдар
18:00ч.
Чавдар Троян
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore TV Basketball
14 кръг
40 13-03-2022
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
Бавни и яростни
Вихър Айтос
Boxscore TV Basketball
41 13-03-2022
гр.Габрово
з. Орловец
16:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore TV Basketball
42 13-03-2022
гр.Габрово
з. Орловец
18:00ч.
Чардафон
Чавдар Троян
Boxscore TV Basketball
15 кръг
43 27-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
14:00ч.
Вихър Айтос
Дунав Русе 2016 СКБ
Boxscore TV Basketball
44 27-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
16:00ч.
Чавдар Троян
Бавни и яростни
Boxscore TV Basketball
45 27-03-2022
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
18:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Чардафон
Boxscore TV Basketball
1 кръг
1 03-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
14:00ч.
Вихър Айтос
Чавдар Троян
11
27
19
19
28
31
19
14
77
91
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Иван Николов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
2 03-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
16:00ч.
Бавни и яростни
Локомотив Горна Оряховица
24
8
15
11
14
20
16
12
69
51
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Иван Николов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
3 03-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
18:00ч.
Чардафон
Дунав Русе 2016 СКБ
16
17
21
6
20
30
20
11
77
64
Boxscore TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Илиян Цветанов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
2 кръг
4 10-10-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
14:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Вихър Айтос
17
19
24
18
22
18
9
20
72
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Мирослав Томов
5 17-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
16:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Чавдар Троян
10
16
21
17
9
23
17
29
57
85
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Светослав Рачков
6 17-10-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Чардафон
Бавни и яростни
13
23
10
14
8
23
21
25
52
85
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Светослав Рачков
3 кръг
7 23-10-2021
гр.Русе
з. Дунав
14:00ч.
Вихър Айтос
Чардафон
19
27
35
17
19
23
22
28
11
4
106
99
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Пламен Минков
8 23-10-2021
гр.Русе
з. Дунав
16:00ч.
Чавдар Троян
Локомотив Горна Оряховица
18
9
19
23
25
18
16
15
78
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Вилислав Гатев; Валентин Въчковски
ДП БФБ: Пламен Минков
9 23-10-2021
гр.Русе
з. Дунав
18:00ч.
Бавни и яростни
Дунав Русе 2016 СКБ
13
13
12
9
24
12
21
19
70
53
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Калоян Костов; Валентин Въчковски
ДП БФБ: Пламен Минков
4 кръг
10 31-10-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
14:00ч.
Бавни и яростни
Вихър Айтос
19
12
22
15
30
20
21
18
92
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Иван Николов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
11 31-10-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
16:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Локомотив Горна Оряховица
17
19
9
20
9
11
18
13
53
63
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
12 31-10-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
18:00ч.
Чардафон
Чавдар Троян
8
25
6
21
20
16
14
16
48
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
5 кръг
13 07-11-2021
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
Вихър Айтос
Дунав Русе 2016 СКБ
15
10
16
6
24
19
22
13
77
48
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Ефтимов; Валентин Въчковски
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
14 07-11-2021
гр.Габрово
з. Орловец
16:00ч.
Чавдар Троян
Бавни и яростни
13
11
19
16
14
18
12
10
58
55
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Валентин Въчковски; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
15 07-11-2021
гр.Габрово
з. Орловец
18:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Чардафон
18
6
13
14
16
16
15
18
62
54
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
6 кръг
16 28-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
14:00ч.
Чавдар Троян
Вихър Айтос
25
11
18
30
32
17
12
23
87
81
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
17 28-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
16:00ч.
Дунав Русе 2016 СКБ
Чардафон
19
18
7
28
15
13
20
16
61
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
18 28-11-2021
гр.Троян
з. Чавдар
18:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Бавни и яростни
21
18
26
28
16
22
10
15
73
83
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Чавдар Троян 6 6 0 477:383 12
2 Бавни и яростни 6 5 1 454:352 11
3 Вихър Айтос 6 3 3 481:489 9
4 Локомотив Горна Оряховица 6 2 4 386:412 8
5 Чардафон 6 2 4 405:456 8
6 Дунав Русе 2016 СКБ 6 0 6 336:447 6
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски
Ръст: 208 см
Тегло: 111 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Център (5)
ноември
MVP27
Точки19.7
Борби12.7
Асистенции1.3
Отнети топки1
Минути23.8
Галерия
Партньори на клубовете
Molten