Първенства
А група Жени | Втори етап - Първа тройка
1 кръг
1 10-02-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
18:00ч.
Монтана 2003
Славия
24
13
30
20
30
21
13
18
97
72
Boxscore Download PDF
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Иван Василев
2 кръг
2 13-02-2021
гр.София
з. Триадица
14:30ч.
Славия
Берое-Стара Загора
9
25
16
18
8
25
11
16
44
84
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Иван Методиев
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
3 кръг
3 14-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
19:00ч.
Берое-Стара Загора
Монтана 2003
18
16
19
18
14
19
20
23
71
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Красимир Стойнов
4 кръг
4 28-02-2021
гр.София
з. Триадица
16:00ч.
Славия
Монтана 2003
19
23
15
19
16
14
14
29
64
85
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Моника Минчева; Божидар Йорданов
ДП БФБ: Красимира Банова
5 кръг
5 04-03-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
15:00ч.
Берое-Стара Загора
Славия
25
8
26
23
30
19
15
17
96
67
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Михаил Михайлов
ДП БФБ: Невен Димов
6 кръг
6 28-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
18:00ч.
Монтана 2003
Берое-Стара Загора
30
15
24
28
25
16
16
17
95
76
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Томов; Славчо Нучев
ДП БФБ: Владимир Атанасов
7 кръг
7 23-03-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
18:00ч.
Монтана 2003
Славия
21
9
31
16
31
18
22
13
105
56
Boxscore Download PDF
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Росен Стефанов
8 кръг
8 25-03-2021
гр.София
з. Триадица
17:00ч.
Славия
Берое-Стара Загора
16
14
17
25
16
16
9
22
58
77
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ангел Иванов; Иван Методиев
ДП БФБ: Петър Цачев
9 кръг
9 10-04-2021
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
18:00ч.
Монтана 2003
Берое-Стара Загора
27
11
17
17
20
19
25
23
89
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Венцислав Великов; Стефан Несторов Стефанов
ДП БФБ: Любомир Амиорков
10 кръг
10 31-03-2021
гр.София
з. Триадица
17:00ч.
Славия
Монтана 2003
19
23
7
14
17
22
13
17
56
76
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Константин Русев
ДП БФБ: Красимира Банова
11 кръг
11 03-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
14:00ч.
Берое-Стара Загора
Славия
22
15
30
20
28
13
21
14
101
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Недко Колев
ДП БФБ: Здравко Димов
12 кръг
12 06-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое-Стара Загора
Монтана 2003
14
22
24
17
15
19
30
8
83
66
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Томов; Станимир Русев
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Монтана 2003 8 7 1 689:548 15
2 Берое-Стара Загора 8 5 3 658:557 13
3 Славия 8 0 8 479:721 8
КЛАСИРАНЕ
Галерия
Партньори на клубовете
Molten