Първенства
ББЛ А група | Център + Юг
1 кръг
3 14-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Перущица
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Серафим Петров; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Николай Неделчев
3 кръг
11 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
16:00ч.
Перущица
Чардафон
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Здравко Димов
4 кръг
15 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
16:00ч.
Перущица
Чавдар Троян
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Светослав Рачков
5 кръг
17 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Перущица
Бавни и яростни
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Недко Колев
ДП БФБ: Невен Димов
7 кръг
27 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Чавдар Троян
Перущица
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
8 кръг
31 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
16:00ч.
Перущица
Локомотив Горна Оряховица
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Здравко Димов
9 кръг
35 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
16:00ч.
Чардафон
Перущица
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Иван Василев
10 кръг
40 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
18:00ч.
Бавни и яростни
Перущица
Boxscore TV Basketball
Съдии: Искрен Манолов; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
1 кръг
1 14-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Чардафон
Академик Пловдив А
14
20
17
22
19
5
18
25
68
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Николай Неделчев
2 14-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Бавни и яростни
Берое А
20
23
15
26
24
25
17
12
76
86
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
ДП БФБ: Николай Неделчев
4 08-05-2021
гр.Ямбол
з. Диана
15:00ч.
Чавдар Троян
Ямбол А
21
28
16
28
11
33
36
16
84
105
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Недко Колев
ДП БФБ: Здравко Димов
2 кръг
5 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Берое А
5
15
15
22
16
12
12
22
48
71
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Петър Петров
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
6 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
Чардафон
Несебър
10
25
12
14
11
22
19
17
52
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Петър Петров
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
7 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
16:00ч.
Ямбол А
Бавни и яростни
20
17
22
14
26
23
22
20
90
74
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Светослав Рачков
8 21-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
18:00ч.
Чавдар Троян
Академик Пловдив А
11
17
11
24
13
27
21
16
56
84
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Светослав Рачков
3 кръг
9 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Несебър
Бавни и яростни
15
22
21
26
30
23
19
16
85
87
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Недко Колев
ДП БФБ: Невен Димов
10 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
14:00ч.
Берое А
Чавдар Троян
25
17
20
11
21
18
28
12
94
58
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Недко Колев
ДП БФБ: Невен Димов
12 28-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Ямбол А
Локомотив Горна Оряховица
25
15
25
17
19
9
28
6
97
47
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Здравко Димов
4 кръг
13 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Берое А
Чардафон
27
19
27
14
21
24
16
18
91
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Росен Стефанов
14 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
14:00ч.
Несебър
Локомотив Горна Оряховица
28
13
14
14
18
25
17
17
77
69
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Росен Стефанов
16 07-03-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Академик Пловдив А
Бавни и яростни
22
21
20
29
15
22
15
34
72
106
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Светослав Рачков
5 кръг
18 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
14:00ч.
Несебър
Чавдар Троян
29
16
23
20
32
15
17
26
101
77
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Невен Димов
19 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
16:00ч.
Академик Пловдив А
Локомотив Горна Оряховица
10
23
14
17
20
25
20
21
64
86
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Недко Колев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
20 14-03-2021
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
Ямбол А
Чардафон
28
18
26
10
29
18
29
16
112
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
6 кръг
21 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Чавдар Троян
Берое А
14
29
10
28
19
28
29
19
72
104
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Светослав Рачков
22 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
Чардафон
Несебър
26
14
9
21
14
29
19
17
68
81
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Петър Петров; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Светослав Рачков
23 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
16:00ч.
Бавни и яростни
Ямбол А
22
19
24
23
22
12
13
25
81
79
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Иван Василев
24 28-03-2021
гр.Габрово
з. Орловец
18:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Академик Пловдив А
23
19
17
25
18
19
15
16
73
79
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Иван Василев
7 кръг
25 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Берое А
Локомотив Горна Оряховица
31
13
19
11
27
14
14
17
91
55
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
ДП БФБ: Николай Неделчев
26 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Бавни и яростни
Несебър
15
22
26
13
18
23
7
14
66
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
ДП БФБ: Николай Неделчев
28 11-04-2021
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Академик Пловдив А
Чардафон
14
7
15
9
23
9
14
18
66
43
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Румен Калпакчиев
8 кръг
29 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
Чардафон
Ямбол А
10
33
15
27
23
31
26
31
74
122
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
30 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
14:00ч.
Бавни и яростни
Берое А
22
17
17
27
20
22
30
13
89
79
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Ивайло Иванов; Тенчо Тенев
ДП БФБ: Невен Димов
32 18-04-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Академик Пловдив А
Чавдар Троян
29
11
17
17
19
11
21
15
86
54
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Здравко Димов
9 кръг
33 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Несебър
14
25
22
22
22
21
11
11
69
79
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
34 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
14:00ч.
Ямбол А
Чавдар Троян
33
15
36
15
25
9
17
16
111
55
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Николов; Стефан Ефтимов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
36 25-04-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
18:00ч.
Бавни и яростни
Академик Пловдив А
23
16
28
20
24
13
25
21
100
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Илиян Цветанов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Иван Василев
10 кръг
37 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:00ч.
Локомотив Горна Оряховица
Ямбол А
20
16
16
13
20
23
17
26
73
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Гергана Стоянова; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Здравко Димов
38 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14:00ч.
Чавдар Троян
Несебър
15
24
17
24
15
20
11
32
58
100
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Недко Колев
ДП БФБ: Здравко Димов
39 09-05-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
16:00ч.
Чардафон
Берое А
12
18
25
21
12
20
20
24
69
83
Boxscore TV Basketball
Съдии: Искрен Манолов; Недко Колев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Ямбол А 8 7 1 794:550 15
2 Берое А 8 7 1 699:542 15
3 Несебър 8 7 1 673:546 15
4 Бавни и яростни 8 5 3 679:633 13
5 Академик Пловдив А 8 5 3 593:586 13
6 Локомотив Горна Оряховица 8 1 7 520:636 9
7 Чардафон 8 0 8 511:705 8
8 Чавдар Троян 8 0 8 514:785 8
КЛАСИРАНЕ
Галерия
Партньори на клубовете
Molten