Първенства
Момчета до 12г, | зона Родопи - група Б
4 кръг
11
гр.Перущица
з. Перущица
9:30ч.
Тракия СКБ
Перущица - СКБ
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Калоян Атанасов
ДП БФБ: Милуш Маринов
12
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Тракия СКБ
Перущица - СКБ
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Калоян Атанасов
ДП БФБ: Милуш Маринов
1 кръг
1 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
09:30ч.
Академик Бултекс 99
Атлетик 95
23
11
32
2
8
1
16
2
79
16
Boxscore
Съдии: Елена Попова; Лина Димитрова
ДП БФБ: Милуш Маринов
2 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
12:00ч.
Академик Бултекс 99
Тракия СКБ
29
8
32
1
14
6
30
1
105
16
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Стефан Медникаров
ДП БФБ: Милуш Маринов
3 30-10-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
14:30ч.
Атлетик 95
Тракия СКБ
19
5
15
16
16
2
20
12
70
35
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Лина Димитрова
ДП БФБ: Милуш Маринов
2 кръг
4 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
9:30ч.
Перущица - СКБ
Академик Бултекс 99
0
23
8
8
2
20
0
11
10
62
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Христо Георгиев
ДП БФБ: Милуш Маринов
5 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
12:00ч.
Перущица - СКБ
Атлетик 95
12
12
8
10
11
7
2
18
33
47
Boxscore
Съдии: Елена Попова; Христо Георгиев
ДП БФБ: Милуш Маринов
6 30-01-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
14:30ч.
Академик Бултекс 99
Атлетик 95
22
0
27
6
8
11
10
7
71
24
Boxscore
Съдии: Елена Попова; Надежда Петрова
ДП БФБ: Милуш Маринов
3 кръг
7 13-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
9:30ч.
Перущица - СКБ
Академик Бултекс 99
6
10
0
20
6
18
6
14
18
62
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
ДП БФБ: Николай Неделчев
8 13-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
11:15ч.
Атлетик 95
Тракия СКБ
12
2
15
6
10
9
8
7
45
24
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Диляна Митева
ДП БФБ: Николай Неделчев
9 13-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
13:45ч.
Перущица - СКБ
Атлетик 95
17
8
11
12
17
18
6
15
51
53
Boxscore
Съдии: Надежда Петрова; Христо Георгиев
ДП БФБ: Николай Неделчев
10 13-02-2021
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
15:30ч.
Академик Бултекс 99
Тракия СКБ
22
2
29
0
22
0
10
0
83
2
Boxscore
Съдии: Диляна Митева; Христо Георгиев
ДП БФБ: Николай Неделчев
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 6 6 0 462:86 12
2 Атлетик 95 6 4 2 255:293 10
3 Тракия СКБ 4 0 4 77:303 4
4 Перущица - СКБ 4 0 4 112:224 4
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten