Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
А група Жени | Първи етап - разменено гостуване
1 кръг
1 17-10-2020
гр.София
з. Триадица
18.00ч.
Славия
Черно море Одесос ЖБК
26
4
17
12
21
13
23
14
87
43
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Александра Минчева; Дияна Стоянова
ДП БФБ: Красимира Банова
2 17-10-2020
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
15.00ч.
Монтана 2003
Шампион 2006 - СК
26
7
22
8
20
9
21
15
89
39
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Иван Василев
3 17-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
12.00ч.
Берое-Стара Загора
Академик-жени Пловдив
29
8
31
10
30
14
24
8
114
40
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Недко Колев
ДП БФБ: Здравко Димов
2 кръг
4 24-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
14:00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Монтана 2003
18
27
4
31
9
22
9
26
40
106
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Владимир Вълчев; Евстати Иванов
ДП БФБ: Васил Добрев
5 27-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
16:00ч.
Академик-жени Пловдив
Славия
16
21
10
43
19
23
17
28
62
115
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
6 23-10-2020
гр.София
з. Триадица
14:00ч.
Шампион 2006 - СК
Берое-Стара Загора
13
25
10
12
12
15
12
22
47
74
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Моника Минчева; Дияна Стоянова
ДП БФБ: Петър Цачев
3 кръг
7 31-10-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
14.00ч.
Академик-жени Пловдив
Черно море Одесос ЖБК
23
13
21
16
23
18
16
26
83
73
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Михаил Михайлов
ДП БФБ: Милуш Маринов
8 31-10-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.00ч.
Берое-Стара Загора
Монтана 2003
21
21
16
21
11
21
17
17
65
80
Boxscore Download PDF
Съдии: Мартин Хорозов; Искрен Манолов
ДП БФБ: София Масларова
9 31-10-2020
гр.София
з. Триадица
18.00ч.
Славия
Шампион 2006 - СК
16
8
14
12
11
18
24
14
65
52
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Моника Минчева
ДП БФБ: Красимира Банова
4 кръг
10 00-00-0000
гр.Варна
з. Христо Борисов
ч.
Черно море Одесос ЖБК
Берое-Стара Загора
Boxscore Отложен
Съдии: Станимир Русев; Владимир Вълчев
ДП БФБ: Димитър Димитров
11 06-11-2020
гр.София
з. Триадица
15.00ч.
Шампион 2006 - СК
Академик-жени Пловдив
20
10
12
13
20
16
18
17
70
56
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Константин Русев; Дияна Стоянова
ДП БФБ: Петър Цачев
12 03-11-2020
гр.София
з. Триадица
16:00ч.
Славия
Монтана 2003
16
19
18
26
11
16
13
20
58
81
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Александра Минчева
ДП БФБ: Красимира Банова
5 кръг
13 21-11-2020
гр.София
з. Триадица
15.00ч.
Шампион 2006 - СК
Черно море Одесос ЖБК
29
13
23
9
15
13
17
16
84
51
Boxscore Download PDF ПРоба и тест
Съдии: Николай Гайтанджиев; Александра Минчева
ДП БФБ: Красимира Банова
14 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
Отложенч.
Славия
Берое-Стара Загора
Boxscore
15 21-11-2020
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
13.00ч.
Монтана 2003
Академик-жени Пловдив
38
10
30
14
35
11
33
13
136
48
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Владимир Атанасов
6 кръг
16 00-00-0000
гр.Варна
з. Христо Борисов
Отложенч.
Черно море Одесос ЖБК
Славия
Boxscore
Съдии: Александър Пейков; Евстати Иванов
ДП БФБ: Васил Добрев
17 27-11-2020
гр.София
з. Триадица
15.00ч.
Шампион 2006 - СК
Монтана 2003
11
19
9
21
12
24
22
23
54
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Георги Брестнички; Божидар Йорданов
ДП БФБ: Красимира Банова
18 28-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
13.00ч.
Академик-жени Пловдив
Берое-Стара Загора
11
32
6
42
13
26
12
36
42
136
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
ДП БФБ: Милуш Маринов
7 кръг
19 18-10-2020
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
11.00ч.
Монтана 2003
Черно море Одесос ЖБК
29
8
34
7
33
22
21
5
117
42
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Ефтимов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Росен Стефанов
20 05-12-2020
гр.София
з. Триадица
17.00ч.
Славия
Академик-жени Пловдив
Boxscore
Съдии: Иван Илиев
ДП БФБ: Петър Цачев
21 04-12-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.00ч.
Берое-Стара Загора
Шампион 2006 - СК
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Михаил Михайлов
ДП БФБ: Невен Димов
8 кръг
22 12-12-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
14.00ч.
Черно море Одесос ЖБК
Академик-жени Пловдив
Boxscore
23 12-12-2020
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
ч.
Монтана 2003
Берое-Стара Загора
Boxscore
24 12-12-2020
гр.София
з. Триадица
17.00ч.
Шампион 2006 - СК
Славия
Boxscore
9 кръг
25 22-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
09.00ч.
Берое-Стара Загора
Черно море Одесос ЖБК
40
11
27
7
29
12
22
9
118
39
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Здравко Димов
26 19-12-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
16.00ч.
Академик-жени Пловдив
Шампион 2006 - СК
Boxscore
27 19-12-2020
гр.София
з. Триадица
18.00ч.
Славия
Монтана 2003
Boxscore
10 кръг
28 22-12-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ч.
Черно море Одесос ЖБК
Шампион 2006 - СК
Boxscore
29 22-12-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
18.00ч.
Берое-Стара Загора
Славия
Boxscore
30 18-11-2020
гр.Пловдив
з. Олимпиада
15.00ч.
Академик-жени Пловдив
Монтана 2003
4
42
12
36
16
28
11
28
43
134
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
ДП БФБ: Милуш Маринов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Монтана 2003 8 8 0 830:389 16
2 Берое-Стара Загора 5 4 1 507:248 9
3 Академик-жени Пловдив 7 1 6 374:778 8
4 Шампион 2006 - СК 6 2 4 346:422 8
5 Славия 4 3 1 325:238 7
6 Черно море Одесос ЖБК 6 0 6 288:595 6
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Балкан
Ръст: 204 см
Тегло: 100 кг
Рождена дата: 12-11-1997
Пост: Тежко крило (4)
ноември
MVP32.5
Точки23.5
Борби11
Асистенции2.5
Отнети топки1
Минути31.6
Галерия
Партньори на клубовете
Molten