Първенства
Момчета до 12г, | зона Витоша - Б група
2 кръг
6 00-11-2020
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
Отложенч.
Банкя 78 СА
Славия - II
Boxscore
ДП БФБ: Манол Герушин
3 кръг
9
гр.София
з. ст..Локомотив
Банкя 78 СА
Шампион 2006 - СК
Boxscore
8 кръг
23
гр.София
з. ст.Славия
Банкя 78 СА
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Boxscore Отложен
9 кръг
26
гр.София
з. Септември
Шампион 2006 - СК
Ахил
Boxscore Отложен
1 кръг
1 18-10-2020
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
12:00ч.
Славия - II
Ахил

29
6
12

16
3
15
9
72
Boxscore
Съдии: Ивон Тодорова; Мартин Башкехайов
ДП БФБ: Красимира Банова
2 18-10-2020
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
10:30ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Банкя 78 СА
8
24
16
10
14
8
2
10
30
52
Boxscore
Съдии: Деляна Кадиева; Ивон Тодорова
ДП БФБ: Красимира Банова
3 18-10-2020
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
09:00ч.
Шампион 2006 - СК
Локомотив София
11
12
4
4
5
6
15
35
22
Boxscore
Съдии: Деляна Кадиева; Мартин Башкехайов
ДП БФБ: Красимира Банова
2 кръг
4 08-11-2020
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
11:45ч.
Септември - Сдружение
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
24
4
28
2
14
6
24
3
90
15
Boxscore
Съдии: Веселина Иванова; Кристиян Златев
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
5 08-11-2020
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
10:00ч.
Ахил
Шампион 2006 - СК
18
4
6
11
17
2
12
3
53
20
Boxscore
Съдии: Веселина Иванова; Кристиян Златев
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
3 кръг
7 15-11-2020
гр.София
з. ст..Локомотив
12:15ч.
Локомотив София
Ахил
11
21
9
8
6
16
4
17
30
62
Boxscore TV Basketball
Съдии: Николай Башков; Борис Кръстев
ДП БФБ: Петър Цачев
8 15-11-2020
гр.София
з. ст..Локомотив
10:30ч.
Славия - II
Септември - Сдружение

28
6
8

24
4
13
10
73
Boxscore TV Basketball
Съдии: Борис Кръстев; Николай Башков
ДП БФБ: Петър Цачев
4 кръг
10 14-02-2021
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
10:00ч.
Банкя 78 СА
Локомотив София
16
10
11
14
13
6
54
16
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Николай Башков
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
11 14-02-2021
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
13:00ч.
Септември - Сдружение
Шампион 2006 - СК
10
6
16
21
4
21
3
68
13
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Николай Башков
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
12 14-02-2021
гр.София
з. 149 СУ Ив. Хаджийски
11:30ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Славия - II
6
10
8
10
11
4
4
11
29
35
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Николай Башков
ДП БФБ: Чавдар Зехиров
5 кръг
13 08-05-2021
гр.София
з. Септември
14:00ч.
Банкя 78 СА
Ахил
11
9
12
19
15
10
4
32
42
70
Boxscore Отложен
Съдии: Венцислав Великов; Деляна Кадиева
ДП БФБ: Манол Герушин
14 08-05-2021
гр.София
з. Септември
11:00ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Шампион 2006 - СК
4
16
4
13
4
20

12
12
61
Boxscore Отложен
Съдии: Георги Брестнички; Веселина Иванова
ДП БФБ: Манол Герушин
15 08-05-2021
гр.София
з. Септември
12:30ч.
Локомотив София
Септември - Сдружение
2
28
8
20
4
25
6
22
20
95
Boxscore Отложен
Съдии: Венцислав Великов; Деляна Кадиева
ДП БФБ: Манол Герушин
6 кръг
16 28-02-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
12:30ч.
Септември - Сдружение
Ахил
10
13
20
3
14
7
6
10
50
33
Boxscore Отложен
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
17 28-02-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
11:00ч.
Славия - II
Шампион 2006 - СК

19
2
5
4
19
2
12
8
55
Boxscore Отложен
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
18 28-02-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
9:30ч.
Локомотив София
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
14
7
8
10
16
5
4
6
42
30
Boxscore Отложен
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
7 кръг
19 17-01-2021
гр.София
з. Триадица
9:30ч.
Септември - Сдружение
Банкя 78 СА
18
14
9
3
18
8
12
5
57
30
Boxscore TV Basketball
Съдии: Николай Башков; Борис Кръстев
ДП БФБ: Петър Цачев
20 17-01-2021
гр.София
з. Триадица
11:30ч.
Славия - II
Локомотив София
5
4

19
5
4
6
20
16
47
Boxscore TV Basketball
Съдии: Борис Кръстев; Самуил Димитров
ДП БФБ: Петър Цачев
21 17-01-2021
гр.София
з. Триадица
13:30ч.
Ахил
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
18
2
30
5
10
8
14
4
72
19
Boxscore TV Basketball
Съдии: Николай Башков; Самуил Димитров
ДП БФБ: Петър Цачев
8 кръг
22 30-01-2021
гр.София
з. ст.Славия
16:00ч.
Локомотив София
Шампион 2006 - СК
11
2
11
2
14
2
10
6
12
46
Boxscore
Съдии: Иван Илиев; Борис Кръстев
ДП БФБ: Манол Герушин
24 30-01-2021
гр.София
з. ст.Славия
14:30ч.
Ахил
Славия - II
16
6
14
1
17
4
21
2
68
13
Boxscore
Съдии: Иван Илиев; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
9 кръг
25 07-02-2021
гр.София
з. Септември
10:30ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Септември - Сдружение
5
29
4
20
8
24
4
19
21
92
Boxscore
Съдии: Денис Капитанов; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
27 07-02-2021
гр.София
з. Септември
9:00ч.
Славия - II
Банкя 78 СА

15
1
10
3
16
2
8
6
49
Boxscore
Съдии: Деляна Кадиева; Самуил Димитров
ДП БФБ: Манол Герушин
10 кръг
28 21-02-2021
гр.София
з. ст..Локомотив
12:00ч.
Ахил
Локомотив София
6
8
2
8
8
10
16
6
9
5
41
37
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Самуил Димитров
ДП БФБ: Петър Цачев
29 21-02-2021
гр.София
з. ст..Локомотив
10:30ч.
Септември - Сдружение
Славия - II
27
5
19
2
10
4
34
4
90
15
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Самуил Димитров
ДП БФБ: Петър Цачев
30 21-02-2021
гр.София
з. ст..Локомотив
13:30ч.
Шампион 2006 - СК
Банкя 78 СА
4
8
16
4
8
10
22
5
50
27
Boxscore
Съдии: Мохамед Алкурди; Самуил Димитров
ДП БФБ: Петър Цачев
11 кръг
31 06-03-2021
гр.София
з. 97 СУ ж.к. Люлин
10:00ч.
Локомотив София
Банкя 78 СА

17
11
12
6
2

14
17
46
Boxscore
Съдии: Димитър Георгиев ; Светлозар Желев
ДП БФБ: Любомир Амиорков
32 06-03-2021
гр.София
з. 97 СУ ж.к. Люлин
11:30ч.
Шампион 2006 - СК
Септември - Сдружение
5
21
1
12
4
23
1
11
11
67
Boxscore
Съдии: Димитър Георгиев ; Веселина Иванова
ДП БФБ: Любомир Амиорков
33 06-03-2021
гр.София
з. 97 СУ ж.к. Люлин
13:00ч.
Славия - II
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
6
8
8
7
8
2
8
6
30
23
Boxscore
Съдии: Веселина Иванова; Светлозар Желев
ДП БФБ: Любомир Амиорков
12 кръг
34 20-03-2021
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
11:00ч.
Ахил
Банкя 78 СА
8
14
18
9
22
7
16
6
64
36
Boxscore
Съдии: Иван Илиев; Светлозар Желев
ДП БФБ: Тодор Иванов
35 20-03-2021
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
12:30ч.
Шампион 2006 - СК
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
7
2
23
6
8
11
6
5
44
24
Boxscore
Съдии: Иван Илиев; Светлозар Желев
ДП БФБ: Тодор Иванов
36 20-03-2021
гр.София
з. Азбуки, Мусагеница
14:00ч.
Септември - Сдружение
Локомотив София
28
10
18
4
10
8
36
1
92
23
Boxscore
Съдии: Иван Илиев; Светлозар Желев
ДП БФБ: Тодор Иванов
13 кръг
37 27-03-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
9:30ч.
Ахил
Септември - Сдружение
12
12
9
23
15
6
4
22
39
63
Boxscore
Съдии: Иван Методиев; Димитър Георгиев
ДП БФБ: Манол Герушин
38 27-03-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
11:00ч.
Шампион 2006 - СК
Славия - II
24
8
3
16
4
2
52
5
Boxscore
Съдии: Борис Кръстев; Димитър Георгиев
ДП БФБ: Манол Герушин
39 27-03-2021
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
12:30ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Локомотив София
12
10
11
15
11
6
13
20
47
51
Boxscore
Съдии: Иван Методиев; Борис Кръстев
ДП БФБ: Манол Герушин
14 кръг
40 15-05-2021
гр.София
з. Септември
12:00ч.
Банкя 78 СА
Септември - Сдружение
11
16
9
33
9
26
8
24
37
99
Boxscore
Съдии: Нанко Красимиров; Николай Башков
ДП БФБ: Любомир Амиорков
41 15-05-2021
гр.София
з. Септември
10:30ч.
Локомотив София
Славия - II
13
7
11
2
7
12
6
5
37
26
Boxscore
Съдии: Николай Башков; Самуил Димитров
ДП БФБ: Любомир Амиорков
42 15-05-2021
гр.София
з. Септември
13:30ч.
СПОРТНИ ТАЛАНТИ
Ахил
2
27
2
26
4
14
2
18
10
85
Boxscore
Съдии: Нанко Красимиров; Самуил Димитров
ДП БФБ: Любомир Амиорков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Септември - Сдружение 12 12 0 936:267 24
2 Ахил 11 9 2 659:329 20
3 Шампион 2006 - СК 10 7 3 387:298 17
4 Локомотив София 12 4 8 354:590 16
5 Банкя 78 СА 9 4 5 373:409 13
6 Славия - II 11 2 9 173:595 13
7 СПОРТНИ ТАЛАНТИ 11 0 11 260:654 11
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten