Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Момчета до 13 г. | зона Загоре
1 кръг
1 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
09:00ч.
Тунджа
Вихър Айтос
13
4
27
2
14
2
22
4
76
12
Boxscore TV Basketball
Съдии: Александър Йорданов; Боян Хилендаров
ДП БФБ: Здравко Димов
2 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
10:45ч.
Берое - 13г.
Берое - 1 - 13г.
20
2
21
2
12
17
22
10
75
31
Boxscore TV Basketball
Съдии: Катерина Шопова; Боян Хилендаров
ДП БФБ: Здравко Димов
3 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:30ч.
Делфин-Бургас
Тунджа
24
6
23
3
19
8
22
14
88
31
Boxscore TV Basketball
Съдии: Александър Йорданов; Катерина Шопова
ДП БФБ: Здравко Димов
4 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14:15ч.
Вихър Айтос
Берое - 13г.
0
32
3
21
4
12
8
15
15
80
Boxscore TV Basketball
Съдии: Гергана Стоянова; Ива Тенева
ДП БФБ: Здравко Димов
5 18-10-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
16:00ч.
Берое - 1 - 13г.
Делфин-Бургас
8
17
4
24
1
33
3
30
16
104
Boxscore TV Basketball
Съдии: Гергана Стоянова; Ирина Павлова
ДП БФБ: Здравко Димов
2 кръг
6 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
09:00ч.
Делфин-Бургас
Вихър Айтос
30
12
46
1
23
12
30
6
129
31
Boxscore
Съдии: Иван Кралев; Атина Димитрова
ДП БФБ: Невен Димов
7 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
10:45ч.
Берое - 1 - 13г.
Тунджа
7
24
7
23
9
22
16
20
39
89
Boxscore
Съдии: Александър Йорданов; Пламен Динев
ДП БФБ: Невен Димов
8 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
12:30ч.
Берое - 13г.
Делфин-Бургас
17
21
14
16
16
11
21
22
68
70
Boxscore
Съдии: Недко Колев; Иван Кралев
ДП БФБ: Невен Димов
9 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
14:15ч.
Вихър Айтос
Берое - 1 - 13г.
11
7
9
28
16
7
6
13
42
55
Boxscore
Съдии: Пламен Динев; Атина Димитрова
ДП БФБ: Невен Димов
10 31-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
16:00ч.
Тунджа
Берое - 13г.
7
17
6
10
16
7
13
10
42
44
Boxscore
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
ДП БФБ: Невен Димов
3 кръг
11 31-01-2021
гр.Айтос
з. Аетос
9:00ч.
Тунджа
Вихър Айтос
19
5
14
15
28
9
9
17
70
46
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Боян Хилендаров
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
12 31-01-2021
гр.Айтос
з. Аетос
10:45ч.
Берое - 13г.
Берое - 1 - 13г.
26
7
19
8
14
10
10
14
69
39
Boxscore
Съдии: Искрен Манолов; Катерина Шопова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
13 31-01-2021
гр.Айтос
з. Аетос
12:30ч.
Делфин-Бургас
Тунджа
22
10
24
2
17
10
21
11
84
33
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Катерина Шопова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
14 31-01-2021
гр.Айтос
з. Аетос
14:15ч.
Вихър Айтос
Берое - 13г.
2
26
12
13
16
15
13
15
43
69
Boxscore
Съдии: Искрен Манолов; Боян Хилендаров
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
15 31-01-2021
гр.Айтос
з. Аетос
16:00ч.
Берое - 1 - 13г.
Делфин-Бургас
14
29
3
33
6
18
7
9
30
89
Boxscore
Съдии: Катерина Шопова; Боян Хилендаров
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
4 кръг
16 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
9:00ч.
Тунджа
Берое - 13г.
10
28
2
22
12
9
7
10
31
69
Boxscore TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
ДП БФБ: Здравко Димов
17 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
10:45ч.
Делфин-Бургас
Вихър Айтос
28
4
20
8
18
5
10
7
76
24
Boxscore TV Basketball
Съдии: Александър Йорданов; Мартин Башкехайов
ДП БФБ: Здравко Димов
18 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:30ч.
Берое - 1 - 13г.
Тунджа
2
22
10
20
5
25
4
12
21
79
Boxscore TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Мартин Башкехайов
ДП БФБ: Здравко Димов
19 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
14:15ч.
Берое - 13г.
Делфин-Бургас
12
10
20
5
9
17
6
14
47
46
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Здравко Димов
20 21-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
16:00ч.
Вихър Айтос
Берое - 1 - 13г.
8
9
14
9
27
6
12
8
61
32
Boxscore TV Basketball
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Здравко Димов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Делфин-Бургас 8 7 1 686:280 15
2 Берое - 13г. 8 7 1 521:317 15
3 Тунджа 8 4 4 451:403 12
4 Вихър Айтос 8 1 7 274:587 9
5 Берое - 1 - 13г. 8 1 7 263:608 9
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
НБЛ
Рилски спортист
Ръст: 175 см
Тегло: 76 кг
Рождена дата: 18-09-1991
Пост: Плеймейкър (1)
март
MVP23.3
Точки18.5
Борби3
Асистенции5
Отнети топки1
Минути23.1
Галерия
Партньори на клубовете
Molten