Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Юноши до 16 г. | Зони Добруджа/Мизия - I див.
1 кръг
2 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
10:30ч.
Ънстопабъл
Спартак-Пл
Boxscore
4 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Спартак-Пл
Светкавица - Сдружение
Boxscore
3 кръг
12 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
9:00ч.
Светкавица - Сдружение
Етър 49
Boxscore
13 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:30ч.
Локомотив
Ънстопабъл
Boxscore
14 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
12:00ч.
Етър 49
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
Boxscore
16 29-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
16:30ч.
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
Локомотив
Boxscore
4 кръг
17 27-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
9:00ч.
Светкавица - Сдружение
Локомотив
Boxscore
18 27-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
10:45ч.
Стар Баскет
Спартак-Пл
Boxscore
19 27-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
12:30ч.
Етър 49
Локомотив
Boxscore
20 27-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
14:15ч.
Стар Баскет
Светкавица - Сдружение
Boxscore
21 27-02-2021
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
16:00ч.
Спартак-Пл
Етър 49
Boxscore
1 кръг
1 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
9:00ч.
Светкавица - Сдружение
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
8
12
17
8
15
6
16
18
56
44
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Иван Венков
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
3 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ч.
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
Стар Баскет
11
12
15
13
25
10
14
28
65
63
Boxscore
Съдии: Стефан Цонев Стефанов; Иван Венков
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
5 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
16:00ч.
Стар Баскет
Ънстопабъл
17
20
18
8
17
13
18
19
70
60
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Стефан Цонев Стефанов
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
2 кръг
6 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
09.00ч.
Ънстопабъл
Етър 49
20
26
6
18
14
14
15
23
55
81
Boxscore
Съдии: Калоян Костов; Иван Серафимов
ДП БФБ: Пламен Минков
7 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
10.45ч.
Локомотив
Спартак-Пл
11
7
8
18
7
17
11
22
37
64
Boxscore
Съдии: Калоян Костов; Иван Серафимов
ДП БФБ: Пламен Минков
8 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
12.30ч.
Етър 49
Стар Баскет
13
17
12
9
14
7
12
16
51
49
Boxscore
Съдии: Мирослав Томов; Николай Борисов
ДП БФБ: Пламен Минков
9 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
14.15ч.
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
Ънстопабъл
10
6
25
2
13
15
12
20
60
43
Boxscore
Съдии: Мирослав Томов; Николай Борисов
ДП БФБ: Пламен Минков
10 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
16.00ч.
Локомотив
Стар Баскет
15
10
12
17
20
12
5
20
52
59
Boxscore
Съдии: Вилислав Гатев; Николай Борисов
ДП БФБ: Пламен Минков
11 30-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
17.45ч.
Спартак-Пл
"ДУНАВ РУСЕ 2016" 1
14
22
9
16
16
21
18
8
57
67
Boxscore
Съдии: Мирослав Томов; Вилислав Гатев
ДП БФБ: Пламен Минков
3 кръг
15 10-10-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
14:00ч.
Ънстопабъл
Светкавица - Сдружение




45
91
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Иван Венков
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 "ДУНАВ РУСЕ 2016" 1 4 3 1 236:219 7
2 Стар Баскет 4 2 2 241:228 6
3 Светкавица - Сдружение 2 2 0 147:89 4
4 Етър 49 2 2 0 132:104 4
5 Ънстопабъл 4 0 4 203:302 4
6 Спартак-Пл 2 1 1 121:104 3
7 Локомотив 2 0 2 89:123 2
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
декември
MVP32
Точки21
Борби9.6
Асистенции5.2
Отнети топки1.6
Минути30.2
Галерия
Партньори на клубовете
Molten