Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
1 кръг
1 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12.00ч.
Доростол - СКБ
Шумен
28
11
21
17
17
15
23
13
89
56
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Йоана Янчева
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
2 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
10.45ч.
Светкавица
Ънстопабъл
18
28
10
21
12
26
15
15
55
90
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
3 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
16.30ч.
Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
15
25
16
22
10
18
18
15
59
80
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Светлин Янев
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
4 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
14.15ч.
Ънстопабъл
Доростол - СКБ
12
32
13
26
13
21
4
19
42
98
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
5 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
16.00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Светкавица
25
12
20
6
15
13
26
7
86
38
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Владимир Вълчев
ДП БФБ: Ивелин Тонков
2 кръг
6 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
9:00ч.
Ънстопабъл
Шумен
20
27
20
17
17
21
18
15
75
80
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Стефан Стефанов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
7 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
10:45ч.
Делфин - Бургас
Доростол - СКБ
16
14
13
17
19
14
6
23
54
68
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Георги Железов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
8 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
12:30ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Ънстопабъл
9
13
17
19
16
17
19
14
61
63
Boxscore
Съдии: Георги Железов; Светлин Янев
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
9 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
14:15ч.
Черноморец Бургас
Доростол - СКБ
21
25
20
12
19
19
17
21
5
13
82
90
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Стефан Стефанов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
10 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
16:00ч.
Делфин - Бургас
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
25
18
33
8
12
21
17
12
87
59
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Светлин Янев
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
11 26-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
17:45ч.
Шумен
Черноморец Бургас
15
21
23
26
18
18
26
27
82
92
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Живко Маринов; Георги Железов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
3 кръг
12 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
9:00ч.
Делфин - Бургас
Шумен
10
12
11
7
26
22
21
14
68
55
Boxscore TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
13 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
10:45ч.
Светкавица
Черноморец Бургас
14
25
8
25
13
15
11
24
46
89
Boxscore TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
14 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12:30ч.
Ънстопабъл
Делфин - Бургас
15
14
14
25
15
25
26
12
70
76
Boxscore TV Basketball
Съдии: Гергана Стоянова; Рени Николова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
15 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14:15ч.
Шумен
Светкавица
18
21
20
12
28
16
26
9
92
58
Boxscore TV Basketball
Съдии: Искрен Манолов; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
16 23-01-2021
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
16:00ч.
Черноморец Бургас
Ънстопабъл
26
10
17
8
18
10
18
17
79
45
Boxscore TV Basketball
Съдии: Искрен Манолов; Рени Николова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
4 кръг
17 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
09.00ч.
Доростол - СКБ
Светкавица
16
12
17
13
25
10
22
6
80
41
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
18 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
10.30ч.
Черноморец Бургас
Делфин - Бургас
22
8
18
17
20
16
12
22
72
63
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Йоана Янчева
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
19 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
14.30ч.
Доростол - СКБ
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ




90
39
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Евстати Иванов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
20 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
15.00ч.
Светкавица
Делфин - Бургас
13
20
13
28
19
12
16
20
61
80
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Светлин Янев
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
21 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
13.30ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Черноморец Бургас
9
21
12
16
13
13
10
16
44
66
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 6 6 0 515:314 12
2 Черноморец Бургас 6 5 1 480:370 11
3 Делфин - Бургас 6 4 2 428:385 10
4 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 6 2 4 369:403 8
5 Шумен 6 2 4 424:462 8
6 Ънстопабъл 6 2 4 385:449 8
7 Светкавица 6 0 6 299:517 6
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 183 см
Тегло: 83 кг
Рождена дата: 17-10-1994
Пост: Плеймейкър (1)
февруари
MVP30.5
Точки25.5
Борби7
Асистенции5.5
Отнети топки2.5
Минути37.9
Галерия
Партньори на клубовете
Molten