Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Юноши до 19Г. | Зони Добруджа/Загоре - А група
1 кръг
1 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
12.00ч.
Доростол - СКБ
Шумен
28
11
21
17
17
15
23
13
89
56
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Йоана Янчева
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
2 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
10.45ч.
Светкавица
Ънстопабъл
18
28
10
21
12
26
15
15
55
90
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
3 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
16.30ч.
Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
15
25
16
22
10
18
18
15
59
80
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Светлин Янев
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
4 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
14.15ч.
Ънстопабъл
Доростол - СКБ
12
32
13
26
13
21
4
19
42
98
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
5 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
16.00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Светкавица
25
12
20
6
15
13
26
7
86
38
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Владимир Вълчев
ДП БФБ: Ивелин Тонков
2 кръг
6 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
09.00ч.
Ънстопабъл
Шумен
Boxscore
7 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
10.45ч.
Делфин - Бургас
Доростол - СКБ
Boxscore
8 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
12.30ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Ънстопабъл
Boxscore
9 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
14.15ч.
Черноморец Бургас
Доростол - СКБ
Boxscore
10 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
16.00ч.
Делфин - Бургас
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Boxscore
11 13-12-2020
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
17.45ч.
Шумен
Черноморец Бургас
Boxscore
3 кръг
12 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
отложенч.
Делфин - Бургас
Шумен
Boxscore
13 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
отложенч.
Светкавица
Черноморец Бургас
Boxscore
14 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
отложенч.
Ънстопабъл
Делфин - Бургас
Boxscore
15 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
отложенч.
Шумен
Светкавица
Boxscore
16 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
отложенч.
Черноморец Бургас
Ънстопабъл
Boxscore
4 кръг
17 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
09.00ч.
Доростол - СКБ
Светкавица
16
12
17
13
25
10
22
6
80
41
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
18 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
10.30ч.
Черноморец Бургас
Делфин - Бургас
22
8
18
17
20
16
12
22
72
63
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Йоана Янчева
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
19 17-10-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
14.30ч.
Доростол - СКБ
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ




90
39
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Евстати Иванов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
20 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
15.00ч.
Светкавица
Делфин - Бургас
13
20
13
28
19
12
16
20
61
80
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Светлин Янев
ДП БФБ: Стихомир Стоянов
21 06-11-2020
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
13.30ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Черноморец Бургас
9
21
12
16
13
13
10
16
44
66
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Виктор Ангелов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 4 4 0 357:178 8
2 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 2 2 249:253 6
3 Светкавица 4 0 4 195:336 4
4 Черноморец Бургас 2 2 0 138:107 4
5 Делфин - Бургас 2 1 1 143:133 3
6 Ънстопабъл 2 1 1 132:153 3
7 Шумен 2 0 2 115:169 2
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP29.3
Точки20
Борби11.3
Асистенции4.3
Отнети топки1
Минути34.3
Галерия
Партньори на клубовете
Molten