Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Юноши до 16 г. | Северна Източна Елитна група
7 кръг
13
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Доростол - СКБ
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Николай Борисов
ДП БФБ: Мирослава Петкова
14 28-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
10:00ч.
Шумен
Черно Море Тича
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
8 кръг
15 07-03-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Шумен
Boxscore
16 07-03-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
Доростол - СКБ
Boxscore
9 кръг
17 14-03-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Boxscore
18 14-03-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
12:00ч.
Доростол - СКБ
Шумен
Boxscore
1 кръг
1 24-10-2020
гр.Русе
з. Дунав
12.00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Доростол - СКБ
23
15
13
15
19
16
16
13
71
59
Boxscore
Съдии: Петър Петров; Николай Борисов
ДП БФБ: Венцислав Мутафов
2 25-10-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
17.30ч.
Черно Море Тича
Шумен
22
22
21
16
23
8
16
16
82
62
Boxscore TV Basketball
Съдии: Владимир Вълчев; Александър Пейков
ДП БФБ: Георги Шиваров
2 кръг
3 01-11-2020
гр.Русе
з. Дунав
12.00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Шумен
35
3
20
4
21
14
27
9
103
30
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Георги Железов
ДП БФБ: Пламен Минков
4 01-11-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
12.00ч.
Доростол - СКБ
Черно Море Тича
11
13
25
9
12
19
22
23
70
64
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Евстати Иванов
ДП БФБ: Пламен Байков
3 кръг
5 24-01-2021
гр.Русе
з. Дунав
12:00ч.
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
Черно Море Тича
18
28
25
16
18
5
17
22
78
71
Boxscore
Съдии: Калоян Костов; Екатерина Пъшева
ДП БФБ: Пламен Минков
6 24-01-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
11:00ч.
Шумен
Доростол - СКБ
11
18
10
22
13
24
9
14
43
78
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
4 кръг
7 30-01-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
12:00ч.
Доростол - СКБ
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
16
15
14
10
13
19
14
12
57
56
Boxscore
Съдии: Живко Маринов; Евстати Иванов
ДП БФБ: Ивелин Тонков
8 31-01-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
13:00ч.
Шумен
Черно Море Тича
16
22
13
14
3
32
13
21
45
89
Boxscore
Съдии: Евстати Иванов; Георги Железов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
5 кръг
9 07-02-2021
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
10:00ч.
Шумен
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
30
19
6
30
8
16
11
31
55
96
Boxscore
Съдии: Стефан Стефанов; Георги Железов
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
10 07-02-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
Доростол - СКБ
13
13
22
17
14
10
17
16
66
56
Boxscore Download PDF
Съдии: Владимир Вълчев; Александър Пейков
ДП БФБ: Пламен Байков
6 кръг
11 14-02-2021
гр.Варна
з. Христо Борисов
12:00ч.
Черно Море Тича
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
18
16
17
20
18
11
25
18
78
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Живко Маринов; Владимир Вълчев
ДП БФБ: Пламен Байков
12 13-02-2021
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
10:00ч.
Доростол - СКБ
Шумен
17
7
12
6
23
13
15
8
67
34
Boxscore
Съдии: Владимир Вълчев; Иван Венков
ДП БФБ: Ивелин Тонков
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 6 4 2 469:350 10
2 Черно Море Тича 6 4 2 450:376 10
3 Доростол - СКБ 6 4 2 387:334 10
4 Шумен 6 0 6 269:515 6
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
януари
MVP28
Точки18.3
Борби9
Асистенции3.7
Отнети топки2.3
Минути32.3
Галерия
Партньори на клубовете
Molten