Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | ЮГ
5 кръг
25
з.
ХАСКОВО
Перущица Б
Boxscore
7 кръг
35
з.
Перущица Б
ВР Олимпия
Boxscore Отложен
13 кръг
63 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Перущица Б
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Димитър Филев
17 кръг
84 06-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ХАСКОВО
ЯМБОЛ Б
Boxscore TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
85 06-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ВР Олимпия
Айляци ГБП
Boxscore TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
1 кръг
1 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Берое Б
Айляци ГБП
21
17
22
19
17
25
25
18
85
79
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев; Елена Попова
2 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
15
20
20
19
10
16
17
13
62
68
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров; Елена Попова
3 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Бенковски
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
11
20
14
7
21
18
10
16
56
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
4 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Раковски
ХАСКОВО
13
14
17
16
16
17
11
16
57
63
Boxscore Download PDF
Съдии: Валери Енев; Недко Колев
5 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
16:00ч.
ЯМБОЛ Б
ВР Олимпия
19
14
14
10
27
13
22
15
82
52
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Димитър Филев
2 кръг
6 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ХАСКОВО
Бенковски
17
14
19
11
21
16
10
16
67
57
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
7 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
ВР Олимпия
3.6.9. Баскетболен клуб
21
20
20
16
26
7
20
20
87
63
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
8 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Айляци ГБП
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
17
15
18
9
33
13
21
14
89
51
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
9 14-11-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
17:00ч.
Берое Б
ЯМБОЛ Б
13
35
14
13
25
18
18
17
70
83
Boxscore Download PDF
Съдии: Искрен Манолов; Гергана Стоянова
10
з.
ч.
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
Раковски




0
20
Boxscore
3 кръг
11 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ХАСКОВО
20
10
19
20
24
18
13
26
76
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
12 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
ЯМБОЛ Б
Айляци ГБП
18
20
16
9
16
14
19
16
69
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
13 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Бенковски
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
23
9
10
22
17
16
22
14
72
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
14 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Раковски
ВР Олимпия
18
27
11
31
10
17
16
17
55
92
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
15 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Берое Б
18
26
18
26
18
24
35
26
89
102
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Калоян Атанасов
4 кръг
16 31-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
ЯМБОЛ Б
3.6.9. Баскетболен клуб
20
15
21
15
27
19
28
19
96
68
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
17 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
15:00ч.
Берое Б
Раковски
22
20
33
15
27
14
20
25
102
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Михаил Михайлов
18 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
17:00ч.
Айляци ГБП
ХАСКОВО
10
14
16
13
20
12
14
13
60
52
Boxscore Download PDF
Съдии: Валери Енев; Михаил Михайлов
19 26-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Перущица Б
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
19
9
28
14
17
17
14
15
78
55
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
20 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
ВР Олимпия
Бенковски
18
15
12
11
15
15
14
10
59
51
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
5 кръг
21 06-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Айляци ГБП
19
10
13
20
62
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
22 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
13:00ч.
Раковски
ЯМБОЛ Б
6
11
12
33
7
18
7
21
50
99
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
23 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
15:00ч.
Бенковски
Берое Б
8
25
10
24
21
20
24
23
63
92
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Тенчо Тенев
24 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
12:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ВР Олимпия
9
21
21
23
17
21
26
10
73
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Александър Йорданов
6 кръг
26 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
13:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Раковски
9
23
25
13
16
18
11
16
61
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
27 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
ЯМБОЛ Б
Бенковски
20
10
29
15
28
14
22
11
99
50
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
28 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
Берое Б
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
29
14
21
15
18
14
32
23
100
66
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
29 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Айляци ГБП
Перущица Б
25
11
20
27
23
24
18
15
86
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
30 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ВР Олимпия
ХАСКОВО
17
26
16
22
15
18
19
21
67
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
7 кръг
31 20-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Раковски
Айляци ГБП
15
13
13
19
22
18
16
19
66
69
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
32 21-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Бенковски
3.6.9. Баскетболен клуб
16
8
17
19
20
17
11
20
16
6
80
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
33 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
10:00ч.
ХАСКОВО
Берое Б
11
24
13
7
20
22
13
18
57
71
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
34 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ЯМБОЛ Б
14
21
18
17
10
26
12
20
54
84
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
8 кръг
36 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Айляци ГБП
ВР Олимпия
21
12
10
15
19
17
21
20
71
64
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Елена Попова; Калоян Атанасов
37 27-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Раковски
Бенковски
12
12
5
19
14
16
24
13
55
60
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
38 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
13
13
10
24
21
27
16
15
60
79
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
39 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ЯМБОЛ Б
ХАСКОВО
21
18
17
23
18
26
27
16
5
7
88
90
Boxscore TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Михаил Михайлов
40 27-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
ч.
Берое Б
Перущица Б




0
20
Boxscore Отложен
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
9 кръг
41 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ВР Олимпия
Берое Б
13
20
17
12
17
13
11
22
58
67
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
42 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
10:00ч.
ХАСКОВО
3.6.9. Баскетболен клуб




20
0
Boxscore
Съдии: Диляна Митева
43 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
12:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Раковски
14
26
20
16
13
12
17
26
64
80
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Недко Колев
44 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Перущица Б
ЯМБОЛ Б
19
30
3
30
17
31
12
38
51
129
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Диляна Митева
45
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ч.
Бенковски
Айляци ГБП




0
20
Boxscore Отложен
Съдии: Тенчо Тенев; Михаил Михайлов
10 кръг
46 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ХАСКОВО
Раковски
27
10
26
22
20
11
25
28
98
71
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
47 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Перущица Б
3.6.9. Баскетболен клуб




104
54
Boxscore TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Нанко Красимиров
48 09-12-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Бенковски
19
11
22
15
16
14
17
11
74
51
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
49 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Айляци ГБП
Берое Б
15
30
34
22
16
14
25
32
90
98
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Диляна Митева
50 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
18:00ч.
ВР Олимпия
ЯМБОЛ Б
22
24
22
26
11
29
21
15
76
94
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
11 кръг
51 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
13:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
ВР Олимпия




42
64
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев
52 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Бенковски
ХАСКОВО




0
20
Boxscore
53 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Раковски
Перущица Б
25
24
20
28
16
31
17
27
78
110
Boxscore
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев; Нанко Красимиров
54 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Айляци ГБП




20
0
Boxscore
55 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
16:00ч.
ЯМБОЛ Б
Берое Б
34
18
22
19
20
27
41
17
117
81
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Камбуров; Недко Колев
12 кръг
56 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ХАСКОВО
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
25
17
28
15
17
21
27
20
97
73
Boxscore TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
57 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
10:00ч.
ВР Олимпия
Раковски
18
18
19
12
22
15
14
17
73
62
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
58 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
18:00ч.
Берое Б
3.6.9. Баскетболен клуб
30
14
13
11
13
5
24
11
80
41
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Александър Йорданов
59 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
10:00ч.
Айляци ГБП
ЯМБОЛ Б
18
28
11
28
20
22
19
26
68
104
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Недко Колев
60 25-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Перущица Б
Бенковски
15
13
30
20
16
28
30
28
91
89
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
13 кръг
61 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
12:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
ЯМБОЛ Б
6
29
13
28
13
29
4
33
36
119
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Димитър Филев
62 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Бенковски
ВР Олимпия
18
11
2
16
22
8
21
17
63
52
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
64 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ХАСКОВО
Айляци ГБП
15
19
29
17
22
13
10
25
76
74
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
65 24-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
Раковски
Берое Б
12
22
14
22
18
21
14
13
58
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Михаил Михайлов
14 кръг
66 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
ВР Олимпия
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
25
12
23
15
22
10
19
16
89
53
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Димитър Филев
67 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Перущица Б
ХАСКОВО
8
28
18
17
8
20
12
37
46
102
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Димитър Филев
68 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
Айляци ГБП
3.6.9. Баскетболен клуб
20
14
30
13
19
15
23
18
92
60
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Тенчо Тенев
69 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
ЯМБОЛ Б
Раковски
29
19
32
12
32
7
30
16
123
54
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Недко Колев; Александър Йорданов
70 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
16:00ч.
Берое Б
Бенковски
12
13
29
15
25
16
24
12
90
56
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
15 кръг
71 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
10:00ч.
Раковски
3.6.9. Баскетболен клуб




69
43
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Калоян Атанасов
72 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ХАСКОВО
ВР Олимпия




92
53
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Тенчо Тенев; Серафим Петров
73 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Бенковски
ЯМБОЛ Б




72
85
Boxscore Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Серафим Петров; Калоян Атанасов
74 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Берое Б




61
84
Boxscore TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Тенчо Тенев
75 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Перущица Б
Айляци ГБП




79
111
Boxscore TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Калоян Атанасов
16 кръг
76 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
12:00ч.
Айляци ГБП
Раковски
16
11
23
17
32
13
17
20
88
61
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Нанко Красимиров
77 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
ЯМБОЛ Б
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
33
13
28
15
17
13
31
7
109
48
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Тенчо Тенев
78 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
ВР Олимпия
Перущица Б
33
20
32
25
37
20
30
35
132
100
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Ивайло Ресиловски; Нанко Красимиров
79 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
Берое Б
ХАСКОВО
28
25
23
22
7
29
17
20
75
96
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Михаил Михайлов; Тенчо Тенев
80 27-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Бенковски
9
29
13
20
16
28
12
32
50
109
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
17 кръг
81 03-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
3.6.9. Баскетболен клуб
20
7
25
11
20
11
15
20
80
49
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
82 03-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Перущица Б
Берое Б
20
18
11
27
17
20
27
19
75
84
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
83 04-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Бенковски
Раковски
14
16
15
15
7
6
20
15
56
52
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ЯМБОЛ Б 16 15 1 1580:979 31
2 Берое Б 17 13 4 1359:1183 29
3 ХАСКОВО 15 12 3 1091:868 27
4 Айляци ГБП 16 10 6 1130:1024 25
5 ВР Олимпия 15 8 7 1093:1055 23
6 ПЛОВДИВ БАСКЕТ 16 6 10 988:1175 22
7 Бенковски 17 6 11 985:1098 21
8 Раковски 17 4 13 1032:1279 21
9 Перущица Б 11 5 6 831:920 16
10 3.6.9. Баскетболен клуб 17 0 17 910:1393 16
11 АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН 3 1 2 129:154 3
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 183 см
Тегло: 83 кг
Рождена дата: 17-10-1994
Пост: Плеймейкър (1)
февруари
MVP30.5
Точки25.5
Борби7
Асистенции5.5
Отнети топки2.5
Минути37.9
Галерия
Партньори на клубовете
Molten