Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | ЮГ
1 кръг
1 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Берое Б
Айляци ГБП
21
17
22
19
17
25
25
18
85
79
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Иван Станчев; Елена Попова
2 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
15
20
20
19
10
16
17
13
62
68
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Серафим Петров; Елена Попова
3 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Бенковски
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
11
20
14
7
21
18
10
16
56
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
4 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
12:00ч.
Раковски
ХАСКОВО
13
14
17
16
16
17
11
16
57
63
Boxscore Download PDF
Съдии: Валери Енев; Недко Колев
5 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
16:00ч.
ЯМБОЛ Б
ВР Олимпия
19
14
14
10
27
13
22
15
82
52
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Димитър Филев
2 кръг
6 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ХАСКОВО
Бенковски
17
14
19
11
21
16
10
16
67
57
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Елена Попова
7 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
ВР Олимпия
3.6.9. Баскетболен клуб
21
20
20
16
26
7
20
20
87
63
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
8 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Айляци ГБП
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
17
15
18
9
33
13
21
14
89
51
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
9 14-11-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
17:00ч.
Берое Б
ЯМБОЛ Б
13
35
14
13
25
18
18
17
70
83
Boxscore Download PDF
Съдии: Искрен Манолов; Гергана Стоянова
10 00-00-0000
з.
ч.
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
Раковски




0
20
Boxscore
3 кръг
11 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ХАСКОВО
20
10
19
20
24
18
13
26
76
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
12 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
ЯМБОЛ Б
Айляци ГБП
18
20
16
9
16
14
19
16
69
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Серафим Петров
13 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Бенковски
АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН
23
9
10
22
17
16
22
14
72
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Иван Станчев
14 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Раковски
ВР Олимпия
18
27
11
31
10
17
16
17
55
92
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
15 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Берое Б
18
26
18
26
18
24
35
26
89
102
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Калоян Атанасов
4 кръг
16 31-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
ЯМБОЛ Б
3.6.9. Баскетболен клуб
20
15
21
15
27
19
28
19
96
68
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
17 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
15:00ч.
Берое Б
Раковски
22
20
33
15
27
14
20
25
102
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Михаил Михайлов
18 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
17:00ч.
Айляци ГБП
ХАСКОВО
10
14
16
13
20
12
14
13
60
52
Boxscore Download PDF
Съдии: Валери Енев; Михаил Михайлов
19 26-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Перущица Б
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
19
9
28
14
17
17
14
15
78
55
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
20 00-00-0000
з.
Отложенч.
ВР Олимпия
Бенковски
Boxscore
5 кръг
21 06-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Айляци ГБП
19
10
13
20
62
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
22 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
13:00ч.
Раковски
ЯМБОЛ Б
6
11
12
33
7
18
7
21
50
99
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Камбуров; Тенчо Тенев
23 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
15:00ч.
Бенковски
Берое Б
8
25
10
24
21
20
24
23
63
92
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Тенчо Тенев
24 00-00-0000
з.
Отложенч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ВР Олимпия
Boxscore
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
25 00-00-0000
з.
Отложенч.
ХАСКОВО
Перущица Б
Boxscore
6 кръг
26 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
13:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
Раковски
9
23
25
13
16
18
11
16
61
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
27 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
ЯМБОЛ Б
Бенковски
20
10
29
15
28
14
22
11
99
50
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
28 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
Берое Б
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
29
14
21
15
18
14
32
23
100
66
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
29 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Айляци ГБП
Перущица Б
Boxscore
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
30 00-00-0000
з.
Отложенч.
ВР Олимпия
ХАСКОВО
Boxscore
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
7 кръг
31 20-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Раковски
Айляци ГБП
15
13
13
19
22
18
16
19
66
69
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Елена Попова
32 21-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Бенковски
3.6.9. Баскетболен клуб
16
8
17
19
20
17
11
20
16
6
80
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Иван Станчев
33 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
10:00ч.
ХАСКОВО
Берое Б
11
24
13
7
20
22
13
18
57
71
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Стефанов; Елена Попова
34 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
ЯМБОЛ Б
14
21
18
17
10
26
12
20
54
84
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Калоян Атанасов
35 00-00-0000
гр.Перущица
з. Перущица
Отложенч.
Перущица Б
ВР Олимпия
Boxscore
8 кръг
36 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Айляци ГБП
ВР Олимпия
21
12
10
15
19
17
21
20
71
64
Boxscore Download PDF
Съдии: Елена Попова; Калоян Атанасов
37 27-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:30ч.
Раковски
Бенковски
12
12
5
19
14
16
24
13
55
60
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
38 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
3.6.9. Баскетболен клуб
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
39 00-00-0000
з.
ч.
ЯМБОЛ Б
ХАСКОВО
Boxscore
40 00-00-0000
з.
ч.
Берое Б
Перущица Б
Boxscore
9 кръг
41 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ВР Олимпия
Берое Б
Boxscore
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
42 00-00-0000
з.
ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Раковски
Boxscore
43 00-00-0000
з.
ч.
Раковски
3.6.9. Баскетболен клуб
Boxscore
44 00-00-0000
з.
ч.
Перущица Б
ЯМБОЛ Б
Boxscore
45 00-00-0000
з.
ч.
Бенковски
Айляци ГБП
Boxscore
10 кръг
46 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ХАСКОВО
Раковски
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Елена Попова
47 00-00-0000
з.
ч.
ВР Олимпия
ЯМБОЛ Б
Boxscore
48 00-00-0000
з.
ч.
Перущица Б
3.6.9. Баскетболен клуб
Boxscore
49 00-00-0000
з.
ч.
Айляци ГБП
Берое Б
Boxscore
50 00-00-0000
з.
ч.
ПЛОВДИВ БАСКЕТ
Бенковски
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ЯМБОЛ Б 7 7 0 612:403 14
2 Берое Б 7 6 1 622:511 13
3 Айляци ГБП 7 5 2 501:449 12
4 Раковски 8 2 6 447:546 10
5 Бенковски 7 3 4 438:505 10
6 ПЛОВДИВ БАСКЕТ 6 2 4 363:481 8
7 3.6.9. Баскетболен клуб 7 0 7 475:577 7
8 ХАСКОВО 5 2 3 313:321 7
9 ВР Олимпия 4 2 2 295:271 6
10 АТЛЕТИК 95 КУКЛЕН 3 1 2 129:154 3
11 Перущица Б 1 1 0 78:55 2
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP29.3
Точки20
Борби11.3
Асистенции4.3
Отнети топки1
Минути34.3
Галерия
Партньори на клубовете
Molten