Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | ЦЕНТЪР
1 кръг
1 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
11:00ч.
Гочита
Предаторс
19
9
9
14
8
17
16
24
52
64
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Мартин Столаров
2 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
12:30ч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Борисов Студио Свищов
6
17
5
21
11
15
9
3
31
56
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Мартин Столаров
3 11-10-2020
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
ЧАРДАФОН Б
Локомотив Горна Оряховица Б
17
9
30
17
20
17
17
19
84
62
Boxscore Download PDF
Съдии: Петър Петров; Николай Борисов
2 кръг
4 00-00-0000
з.
Отложенч.
Борисов Студио Свищов
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore
5 17-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
ЧАРДАФОН Б
Гочита
24
16
21
18
17
11
29
16
91
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Николай Борисов
6 17-10-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
ЧАРДАФОН КИДС
ДРЕЗДЕН ЗУУ
17
21
2
22
34
18
20
18
73
79
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Николай Борисов
3 кръг
7 01-11-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
11:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
ЧАРДАФОН КИДС
23
20
20
14
11
17
29
24
83
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Ефтимов; Мартин Столаров
8 01-11-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:30ч.
Гочита
Борисов Студио Свищов
19
15
9
19
14
15
13
28
55
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Вилислав Гатев; Мартин Столаров
9 01-11-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
14:00ч.
Предаторс
ЧАРДАФОН Б
10
23
15
14
15
27
18
9
58
73
Boxscore Download PDF
Съдии: Илиян Цветанов; Николай Борисов
4 кръг
10 08-11-2020
гр.Габрово
з. Орловец
12:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Гочита
16
17
20
16
14
16
22
11
72
60
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Николай Борисов
11 08-11-2020
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Предаторс
12
20
13
10
15
16
5
21
45
67
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Николов; Николай Борисов
12 08-11-2020
гр.Габрово
з. Орловец
ч.
ЧАРДАФОН Б
ЧАРДАФОН КИДС




0
20
Boxscore
5 кръг
13 22-11-2020
гр.Троян
з. Чавдар
12:00ч.
ЧАРДАФОН КИДС
Гочита
26
16
11
24
24
28
30
19
91
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Петър Петров; Мартин Столаров
14 00-00-0000
гр.Троян
з. Чавдар
Отложенч.
Борисов Студио Свищов
Предаторс
Boxscore
15 00-00-0000
гр.Троян
з. Чавдар
Отложенч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore
6 кръг
16 28-11-2020
гр.Свищов
з. Септември
13:00ч.
Предаторс
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore
17 28-11-2020
гр.Свищов
з. Септември
15:00ч.
ЧАРДАФОН Б
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Boxscore
18 28-11-2020
гр.Свищов
з. Септември
17:00 ч.
ЧАРДАФОН КИДС
Борисов Студио Свищов
Boxscore
7 кръг
19 12-12-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
Предаторс
ЧАРДАФОН КИДС
Boxscore
20 12-12-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
ЧАРДАФОН Б
Борисов Студио Свищов
Boxscore
21 12-12-2020
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Гочита
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Boxscore
8 кръг
22 20-12-2020
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
11:00ч.
Борисов Студио Свищов
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Boxscore
23 20-12-2020
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
12:30ч.
Предаторс
Гочита
Boxscore
24 20-12-2020
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
14:00 ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
ЧАРДАФОН Б
Boxscore
9 кръг
25 10-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
11:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Boxscore
26 10-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
12:30ч.
Предаторс
Борисов Студио Свищов
Boxscore
27 10-01-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
14:00ч.
Гочита
ЧАРДАФОН КИДС
Boxscore
10 кръг
28 17-01-2021
гр.Свищов
з. Септември
13:00ч.
ЧАРДАФОН КИДС
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore
29 17-01-2021
гр.Свищов
з. Септември
15:00ч.
ЧАРДАФОН Б
Предаторс
Boxscore
30 17-01-2021
гр.Свищов
з. Септември
17:00ч.
Борисов Студио Свищов
Гочита
Boxscore
11 кръг
31 31-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
11:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Борисов Студио Свищов
Boxscore
32 31-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
12:30ч.
Гочита
ЧАРДАФОН Б
Boxscore
33 31-01-2021
гр.Габрово
з. Орловец
14:00ч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
ЧАРДАФОН КИДС
Boxscore
12 кръг
34 14-02-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
11:00ч.
Борисов Студио Свищов
ЧАРДАФОН Б
Boxscore
35 14-02-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
12:30ч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Гочита
Boxscore
36 14-02-2021
гр.Плевен
з. Балканстрой
14:00ч.
ЧАРДАФОН КИДС
Предаторс
Boxscore
13 кръг
37 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
13:00ч.
ЧАРДАФОН КИДС
ЧАРДАФОН Б
Boxscore
38 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
15:00ч.
Предаторс
ДРЕЗДЕН ЗУУ
Boxscore
39 20-02-2021
гр.Велико Търново
з. Ивайло
17:00ч.
Гочита
Локомотив Горна Оряховица Б
Boxscore
14 кръг
40 27-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
13:00ч.
Локомотив Горна Оряховица Б
Предаторс
Boxscore
41 27-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
15:00ч.
ДРЕЗДЕН ЗУУ
ЧАРДАФОН Б
Boxscore
42 27-02-2021
гр.Габрово
з. Орловец
17:00ч.
Борисов Студио Свищов
ЧАРДАФОН КИДС
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ЧАРДАФОН КИДС 4 2 2 259:249 6
2 ЧАРДАФОН Б 4 3 1 248:201 6
3 Гочита 5 0 5 315:395 5
4 Предаторс 3 2 1 189:170 5
5 Локомотив Горна Оряховица Б 3 2 1 217:219 5
6 ДРЕЗДЕН ЗУУ 3 1 2 155:196 4
7 Борисов Студио Свищов 2 2 0 133:86 4
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Левски Лукойл
Ръст: 208 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 15-07-1993
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP29.3
Точки20
Борби11.3
Асистенции4.3
Отнети топки1
Минути34.3
Галерия
Партньори на клубовете
Molten