Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | ЗАПАД
5 кръг
20 23-03-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Спортни Таланти
БРИКС
Boxscore Download PDF TV Basketball
6 кръг
24 16-03-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
FOOT COURT
Спортни Таланти
Boxscore Download PDF TV Basketball
10 кръг
40 15-03-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
ВОЛТРОН
Boxscore TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Мохамед Алкурди
11 кръг
44 21-03-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
В.И.С
Boxscore TV Basketball
20 кръг
79 07-03-2021
гр.София
з. Свети Георги
12:00ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
ВОЛТРОН
Boxscore TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Христо Христов
80 07-03-2021
гр.София
з. Свети Георги
16:00ч.
В.И.С
ТНС
Boxscore TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Нанко Красимиров
21 кръг
81 09-03-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
ПОЛИТЕХНИКА Б
Boxscore TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Дияна Стоянова
82 11-03-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
БРИКС
ТНС
Boxscore TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Моника Минчева
83 13-03-2021
гр.София
з. Свети Георги
16:00ч.
ВОЛТРОН
В.И.С
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мохамед Алкурди
84 13-03-2021
гр.София
з. Свети Георги
18:00ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
FOOT COURT
Boxscore TV Basketball
Съдии: Мохамед Алкурди
1 кръг
1 05-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
В.И.С
18
19
17
8
19
12
12
4
66
43
Boxscore
Съдии: Николай Гайтанджиев; Божидар Йорданов
2 05-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
FOOT COURT
ТНС
22
21
19
22
28
23
23
14
20
0
Boxscore Download PDF
Съдии: Ангел Иванов; Иван Илиев
3 07-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
9
19
16
14
20
18
17
8
20
0
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Валентин Въчковски
4 08-10-2020
гр.София
з. Триадица
21:20ч.
ВОЛТРОН
Спортни Таланти
13
21
7
7
12
31
21
30
53
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Константин Русев
2 кръг
5 12-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
FOOT COURT
24
24
19
15
18
26
18
24
79
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Константин Русев
6 15-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ТНС
ПОЛИТЕХНИКА Б
15
23
21
15
23
14
17
15
76
67
Boxscore Download PDF
Съдии: Божидар Йорданов; Мохамед Алкурди
7 18-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ВОЛТРОН
16
13
18
15
20
12
19
19
73
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Димитър Георгиев ; Константин Русев
8 18-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
В.И.С
Спортни Таланти
28
16
20
19
15
14
16
13
79
62
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Валентин Въчковски
3 кръг
9 22-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
Спортни Таланти
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
17
20
26
24
28
11
25
19
96
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Тихомир Щерев; Мохамед Алкурди
10 25-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
ВОЛТРОН
ТНС
17
14
11
26
19
22
33
26
80
88
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Нанко Красимиров
11 25-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
15:00ч.
FOOT COURT
В.И.С
29
22
21
18
26
21
16
17
92
78
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Нанко Красимиров
12 10-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
17:00ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
БРИКС
32
16
10
21
20
24
30
30
92
91
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Георги Брестнички; Мохамед Алкурди
4 кръг
13 30-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
ВОЛТРОН
9
17
25
10
12
13
24
19
70
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Нанко Красимиров
14 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
15:00ч.
В.И.С
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
21
15
21
18
27
18
21
21
90
72
Boxscore Download PDF
Съдии: Мохамед Алкурди; Нанко Красимиров
15 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
17:00ч.
FOOT COURT
ПОЛИТЕХНИКА Б
23
21
21
25
26
19
25
17
95
82
Boxscore Download PDF
Съдии: Георги Брестнички; Мохамед Алкурди
16 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ТНС
Спортни Таланти
15
20
18
21
18
21
21
15
72
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Георги Брестнички; Нанко Красимиров
5 кръг
17 05-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ТНС
16
16
28
17
16
23
12
21
72
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Илиев; Мохамед Алкурди
18 06-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
В.И.С
18
8
21
12
9
19
17
22
65
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Александра Минчева
19 08-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ВОЛТРОН
FOOT COURT
23
30
23
14
26
26
14
17
86
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Георги Брестнички
6 кръг
21 13-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
ВОЛТРОН
9
5
11
20
18
16
11
16
49
57
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Дияна Стоянова
22 15-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
БРИКС
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
6
14
21
6
16
24
22
14
65
58
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Божидар Йорданов
23 10-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
В.И.С
ТНС
23
27
15
18
26
13
19
23
83
81
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Георги Брестнички; Мохамед Алкурди
7 кръг
25 16-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
ВОЛТРОН
В.И.С
19
21
12
20
15
13
16
16
62
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Мохамед Алкурди
26 17-11-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
Спортни Таланти
ПОЛИТЕХНИКА Б
25
19
20
18
28
4
29
24
102
65
Boxscore Download PDF
Съдии: Божидар Йорданов; Александра Минчева
27 19-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
FOOT COURT
17
23
22
25
23
21
23
17
85
86
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Дияна Стоянова
28 22-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ТНС
БРИКС
12
19
22
24
21
20
16
24
71
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Иван Методиев
8 кръг
29 23-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
Спортни Таланти
ВОЛТРОН
25
16
22
14
28
11
35
21
110
62
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
30 26-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
В.И.С
БРИКС
16
17
7
20
13
22
23
16
59
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Мохамед Алкурди
31 27-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ПОЛИТЕХНИКА Б
14
31
6
23
8
23
17
12
45
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Георги Брестнички
32 27-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
ТНС
FOOT COURT
25
13
12
14
18
31
16
37
71
95
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
9 кръг
33 01-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
Спортни Таланти
В.И.С
21
25
22
12
24
13
26
18
93
68
Boxscore Download PDF
Съдии: Божидар Йорданов; Дияна Стоянова
34 03-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
FOOT COURT
БРИКС
31
25
27
14
20
19
22
25
100
83
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Моника Минчева
35 06-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
ВОЛТРОН
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
22
19
15
24
18
18
18
18
73
79
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Мохамед Алкурди
36 06-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
ТНС
30
26
22
10
30
21
29
18
111
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Илиев; Мохамед Алкурди
10 кръг
37 08-12-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
В.И.С
FOOT COURT
14
23
22
14
10
27
17
43
63
107
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
38 09-12-2020
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
БРИКС
ПОЛИТЕХНИКА Б
17
23
14
25
79
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Мохамед Алкурди
39 11-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
Спортни Таланти
15
20
10
26
13
21
17
19
55
86
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Георги Брестнички
11 кръг
41 14-12-2020
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ВОЛТРОН
БРИКС
11
25
28
26
12
9
20
23
71
83
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Мохамед Алкурди
42 16-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
ТНС
11
18
29
11
26
11
22
16
88
56
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Божидар Йорданов
43 18-01-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
FOOT COURT




20
0
Boxscore Отложен
Съдии: Георги Брестнички; Иван Илиев
12 кръг
45 04-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
БРИКС
Спортни Таланти
18
29
18
16
22
24
15
16
73
85
Boxscore
Съдии: Николай Гайтанджиев; Константин Русев
46 06-01-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
В.И.С
ПОЛИТЕХНИКА Б
11
25
22
15
16
25
15
27
64
92
Boxscore Download PDF
Съдии: Младен Субашиев; Божидар Йорданов
47 07-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
15
13
31
19
12
18
21
27
79
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Георги Брестнички
48 08-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
FOOT COURT
ВОЛТРОН
19
17
13
11
17
8
23
11
72
47
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Славчо Нучев; Иван Илиев
13 кръг
49 12-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ВОЛТРОН
ПОЛИТЕХНИКА Б
10
20
19
21
16
23
14
20
59
84
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Моника Минчева; Мохамед Алкурди
50 14-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
Спортни Таланти
FOOT COURT
16
18
28
22
19
16
20
17
83
73
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Мохамед Алкурди; Александра Минчева
51 15-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:30ч.
ТНС
В.И.С
13
29
17
30
19
24
14
31
63
114
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Дияна Стоянова
52 17-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
18:00ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
БРИКС
15
19
16
21
12
34
16
20
59
94
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Божидар Йорданов; Мохамед Алкурди
14 кръг
53 21-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
БРИКС
ТНС
14
31
15
28
24
23
33
23
86
105
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Александра Минчева
54 22-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
Спортни Таланти
21
17
26
25
14
25
17
19
78
86
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Мохамед Алкурди
55 23-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
16:00ч.
В.И.С
ВОЛТРОН
12
6
20
7
27
15
21
12
80
40
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Илиев; Дияна Стоянова
56 23-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
18:00ч.
FOOT COURT
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
23
19
18
13
22
15
21
25
84
72
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Дияна Стоянова
15 кръг
57 26-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ВОЛТРОН
Спортни Таланти
7
28
10
17
21
18
20
12
58
75
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Мохамед Алкурди; Моника Минчева
58 28-01-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
БРИКС
В.И.С




0
20
Boxscore
Съдии: Иван Методиев; Дияна Стоянова
59 29-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
23
15
22
11
29
9
11
15
85
50
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Георги Брестнички
60 30-01-2021
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
FOOT COURT
ТНС
30
14
23
13
21
26
19
12
93
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Мохамед Алкурди
16 кръг
61 01-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
В.И.С
Спортни Таланти
19
24
13
16
18
22
10
24
60
86
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Христо Христов; Мохамед Алкурди
62 02-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ТНС
ПОЛИТЕХНИКА Б
20
17
23
20
20
20
24
13
87
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Христо Христов
63 02-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ВОЛТРОН
21
14
15
13
24
27
14
20
7
7
11
9
92
90
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Константин Русев; Христо Христов
64 05-02-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
БРИКС
FOOT COURT
15
20
18
18
10
19
22
17
65
74
Boxscore Download PDF Б1Б ТВ LIVE
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Мохамед Алкурди
17 кръг
65 08-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ВОЛТРОН
ТНС
15
24
16
28
19
27
18
12
68
91
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Георги Брестнички
66 09-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
БРИКС
26
19
31
23
18
25
18
26
12
19
105
112
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Моника Минчева
67 11-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
FOOT COURT
В.И.С
16
26
24
20
18
14
13
14
71
74
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Мохамед Алкурди; Дияна Стоянова
68 12-02-2021
гр.София
з. Свети Георги
21:30ч.
Спортни Таланти
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
20
13
20
7
18
11
26
6
84
37
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Младен Субашиев; Иван Илиев
18 кръг
69 15-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
БРИКС
ВОЛТРОН
26
14
20
3
20
22
18
26
84
65
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Мохамед Алкурди
70 16-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
FOOT COURT
ПОЛИТЕХНИКА Б
21
18
20
27
19
16
19
28
79
89
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
71 18-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ТНС
Спортни Таланти
24
20
16
29
20
20
14
23
74
92
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Божидар Йорданов; Христо Христов
72 20-02-2021
гр.София
з. Свети Георги
16:00ч.
В.И.С
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
25
25
20
12
16
22
24
31
85
90
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Георги Брестнички; Мохамед Алкурди
19 кръг
73 22-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
Спортни Таланти
БРИКС
31
22
22
18
32
22
26
13
111
75
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Николай Гайтанджиев; Георги Брестнички
74 23-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
ВОЛТРОН
FOOT COURT




20
0
Boxscore
Съдии: Божидар Йорданов; Христо Христов
75 24-02-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
В.И.С
18
20
20
22
16
16
14
20
68
78
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Мохамед Алкурди
76 25-02-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ТНС
17
14
21
21
18
26
25
30
81
91
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Димитър Георгиев ; Моника Минчева
20 кръг
77 01-03-2021
гр.София
з. Триадица
19:30ч.
FOOT COURT
Спортни Таланти
28
16
19
11
27
21
20
22
94
70
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Христо Христов; Мохамед Алкурди
78 02-03-2021
гр.София
з. Триадица
21:30ч.
БРИКС
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
31
7
20
16
17
25
26
18
94
66
Boxscore Download PDF TV Basketball
Съдии: Константин Русев; Мохамед Алкурди
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Спортни Таланти 18 16 2 1575:1206 34
2 FOOT COURT 19 14 5 1411:1232 31
3 БРИКС 19 11 8 1461:1410 29
4 ПОЛИТЕХНИКА Б 19 10 9 1409:1296 29
5 В.И.С 18 9 9 1269:1285 27
6 ТНС 18 8 10 1322:1461 25
7 СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН 19 4 15 1237:1527 22
8 ВОЛТРОН 18 2 16 1109:1376 20
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Черноморец Бургас
Ръст: 183 см
Тегло: 83 кг
Рождена дата: 17-10-1994
Пост: Плеймейкър (1)
февруари
MVP30.5
Точки25.5
Борби7
Асистенции5.5
Отнети топки2.5
Минути37.9
Галерия
Партньори на клубовете
Molten