Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
ББЛ Б група | ЗАПАД
1 кръг
1 05-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
В.И.С
18
19
17
8
19
12
12
4
66
43
Boxscore
Съдии: Николай Гайтанджиев; Божидар Йорданов
2 05-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
FOOT COURT
ТНС
22
21
19
22
28
23
23
14
20
0
Boxscore Download PDF
Съдии: Ангел Иванов; Иван Илиев
3 07-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
9
19
16
14
20
18
17
8
20
0
Boxscore Download PDF TV
Basketball
Съдии: Иван Методиев; Валентин Въчковски
4 08-10-2020
гр.София
з. Триадица
21:20ч.
ВОЛТРОН
Спортни Таланти
13
21
7
7
12
31
21
30
53
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Константин Русев
2 кръг
5 12-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
FOOT COURT
24
24
19
15
18
26
18
24
79
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Константин Русев
6 15-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ТНС
ПОЛИТЕХНИКА Б
15
23
21
15
23
14
17
15
76
67
Boxscore Download PDF
Съдии: Божидар Йорданов; Мохамед Алкурди
7 18-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ВОЛТРОН
16
13
18
15
20
12
19
19
73
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Димитър Георгиев; Константин Русев
8 18-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
В.И.С
Спортни Таланти
28
16
20
19
15
14
16
13
79
62
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Валентин Въчковски
3 кръг
9 22-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
Спортни Таланти
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
17
20
26
24
28
11
25
19
96
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Тихомир Щерев; Мохамед Алкурди
10 25-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
ВОЛТРОН
ТНС
17
14
11
26
19
22
33
26
80
88
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Нанко Красимиров
11 25-10-2020
гр.София
з. Свети Георги
15:00ч.
FOOT COURT
В.И.С
29
22
21
18
26
21
16
17
92
78
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Нанко Красимиров
12 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
БРИКС
Boxscore Отложен
4 кръг
13 30-10-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
ВОЛТРОН
9
17
25
10
12
13
24
19
70
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Нанко Красимиров
14 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
15:00ч.
В.И.С
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
21
15
21
18
27
18
21
21
90
72
Boxscore Download PDF
Съдии: Мохамед Алкурди; Нанко Красимиров
15 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
17:00ч.
FOOT COURT
ПОЛИТЕХНИКА Б
23
21
21
25
26
19
25
17
95
82
Boxscore Download PDF
Съдии: Георги Брестнички; Мохамед Алкурди
16 01-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ТНС
Спортни Таланти
15
20
18
21
18
21
21
15
72
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Георги Брестнички; Нанко Красимиров
5 кръг
17 05-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ТНС
16
16
28
17
16
23
12
21
72
77
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Илиев; Мохамед Алкурди
18 06-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
В.И.С
18
8
21
12
9
19
17
22
65
61
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Александра Минчева
19 08-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ВОЛТРОН
FOOT COURT
23
30
23
14
26
26
14
17
86
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Георги Брестнички
20 00-00-0000
з.
Отложенч.
Спортни Таланти
БРИКС
Boxscore
Съдии: Божидар Йорданов; Моника Минчева
6 кръг
21 13-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
ВОЛТРОН
9
5
11
20
18
16
11
16
49
57
Boxscore Download PDF
Съдии: Татяна Михайлова-Вълчева; Дияна Стоянова
22 15-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
БРИКС
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
6
14
21
6
16
24
22
14
65
58
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Божидар Йорданов
23 00-00-0000
гр.София
з. Триадица
Отложенч.
В.И.С
ТНС
Boxscore
Съдии: Божидар Йорданов; Мохамед Алкурди
24 00-00-0000
з.
Отложенч.
FOOT COURT
Спортни Таланти
Boxscore
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
7 кръг
25 16-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
ВОЛТРОН
В.И.С
19
21
12
20
15
13
16
16
62
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Мохамед Алкурди
26 17-11-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
Спортни Таланти
ПОЛИТЕХНИКА Б
25
19
20
18
28
4
29
24
102
65
Boxscore Download PDF
Съдии: Божидар Йорданов; Александра Минчева
27 19-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
FOOT COURT
17
23
22
25
23
21
23
17
85
86
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Дияна Стоянова
28 22-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ТНС
БРИКС
12
19
22
24
21
20
16
24
71
87
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Иван Методиев
8 кръг
29 23-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
Спортни Таланти
ВОЛТРОН
25
16
22
14
28
11
35
21
110
62
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
30 26-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
В.И.С
БРИКС
16
17
7
20
13
22
23
16
59
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Константин Русев; Мохамед Алкурди
31 27-11-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
ПОЛИТЕХНИКА Б
14
31
6
23
8
23
17
12
45
89
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Георги Брестнички
32 27-11-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
ТНС
FOOT COURT
25
13
12
14
18
31
16
37
71
95
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Методиев; Иван Илиев
9 кръг
33 01-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
Спортни Таланти
В.И.С
Boxscore
Съдии: Божидар Йорданов; Дияна Стоянова
34 03-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
FOOT COURT
БРИКС
Boxscore
Съдии: Моника Минчева
35 06-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
13:00ч.
ВОЛТРОН
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
Boxscore
36 06-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
ТНС
Boxscore
10 кръг
9 11-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
Спортни Таланти
Boxscore
37 08-12-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
В.И.С
FOOT COURT
Boxscore
38 09-12-2020
гр.София
з. Триадица
20:30ч.
БРИКС
ПОЛИТЕХНИКА Б
Boxscore
40 11-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
20:30ч.
ТНС
ВОЛТРОН
Boxscore
11 кръг
41 14-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
21:00ч.
ПОЛИТЕХНИКА Б
FOOT COURT
Boxscore
42 15-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
ВОЛТРОН
БРИКС
Boxscore
43 17-12-2020
гр.София
з. Триадица
21:45ч.
СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН
В.И.С
Boxscore
44 20-12-2020
гр.София
з. Свети Георги
19:00ч.
Спортни Таланти
ТНС
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 FOOT COURT 7 7 0 564:481 14
2 Спортни Таланти 6 5 1 536:405 11
3 БРИКС 6 5 1 442:379 11
4 ПОЛИТЕХНИКА Б 7 3 4 437:436 10
5 В.И.С 7 3 4 480:494 10
6 ВОЛТРОН 8 1 7 518:636 9
7 ТНС 7 3 4 455:498 9
8 СПОРТНИ НАСТИЛКИ ЗУУМ ДИЗАЙН 8 1 7 479:582 8
КЛАСИРАНЕ
НБЛ
Балкан
Ръст: 204 см
Тегло: 100 кг
Рождена дата: 12-11-1997
Пост: Тежко крило (4)
ноември
MVP32.5
Точки23.5
Борби11
Асистенции2.5
Отнети топки1
Минути31.6
Галерия
Партньори на клубовете
Molten