А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Момчета до 14г. | Източна елитна група 1-ви турнир
1
1 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Делфин - Бургас
96

71
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
1 27-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Черно Море Тича
79

45
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 22-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Дунав Русе 2016

Тунджа
77

59
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 27-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Несебър СКБ

Шумен
72

61
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2
3 23-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Делфин - Бургас

Дунав Русе 2016
55

74
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 28-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Черно Море Тича

Несебър СКБ
64

34
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 23-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Тунджа

Доростол - СКБ
23

119
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
4 28-02-2020
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Шумен

Академик Бултекс 99
38

99
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
5 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Дунав Русе 2016

Академик Бултекс 99
16.00 Boxscore
5 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Черно Море Тича
17.00 Boxscore
6 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Тунджа

Шумен
15.00 Boxscore
6 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Несебър СКБ
18.00 Boxscore
4
7 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Академик Бултекс 99

Доростол - СКБ
10.00 Boxscore
7 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черно Море Тича

Тунджа
10.00 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Несебър СКБ

Дунав Русе 2016
12.00 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шумен

Делфин - Бургас
12.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Доростол - СКБ 2 2 0 215:94 4
2 Академик Бултекс 99 2 2 0 178:83 4
3 Дунав Русе 2016 2 2 0 151:114 4
4 Черно Море Тича 2 1 1 109:113 3
5 Несебър СКБ 2 1 1 106:125 3
6 Делфин - Бургас 2 0 2 126:170 2
7 Шумен 2 0 2 99:171 2
8 Тунджа 2 0 2 82:196 2
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager