А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Юноши до 16г. | Източна елитна група 1-ви турнир
1
1 15-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Несебър СКБ
63

61
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
1 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Чардафон
95

69
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore
2 15-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Делфин - Бургас

Шумен
64

48
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore
2 15-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Сливен баскет - СНЦ
78

54
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Георги Василев Шиваров
Boxscore
2
3 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Несебър СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
72

66
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
3 16-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Чардафон

Делфин - Бургас
57

61
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Сливен баскет - СНЦ

Черно Море Тича
32

85
Живко Илиев Маринов
Евстати Петров Иванов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
4 16-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Шумен

Академик Бултекс 99
61

94
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
5 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Академик Бултекс 99
16.00 Boxscore
5 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Чардафон
16.00 Boxscore
6 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Сливен баскет - СНЦ

Шумен
14.00 Boxscore
6 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Черно Море Тича

Делфин - Бургас
18.00 Boxscore
4
7 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Академик Бултекс 99

Черно Море Тича
10.00 Boxscore
7 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Чардафон

Сливен баскет - СНЦ
10.00 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Делфин - Бургас

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
12.00 Boxscore
8 00-00-0000
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Шумен

Несебър СКБ
12.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 2 2 0 189:130 4
2 Черно Море Тича 2 2 0 148:93 4
3 Делфин - Бургас 2 2 0 125:105 4
4 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 2 1 1 144:126 3
5 Несебър СКБ 2 1 1 133:129 3
6 Чардафон 2 0 2 126:156 2
7 Шумен 2 0 2 109:158 2
8 Сливен баскет - СНЦ 2 0 2 86:163 2
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager