Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
1 кръг
1 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
09.30ч.
Черноморец Бургас
Тунджа




48
65
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
2 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11.30ч.
Несебър СКБ
Академик Бултекс 99




36
82
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
3 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
12.00ч.
Берое
Делфин - Бургас
13
13
13
24
5
22
15
14
46
73
Boxscore
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
2 кръг
4 27-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
12.00ч.
Тунджа
Несебър СКБ
15
13
17
11
10
9
15
14
57
47
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Никола Колев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
5 08-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13.00ч.
Делфин - Бургас
Черноморец Бургас
23
5
20
8
12
16
6
13
61
42
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
6 26-10-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
10.00ч.
Академик Бултекс 99
Берое
24
6
21
9
20
9
13
2
78
26
Boxscore
Съдии: Преслав Петков; Елена Попова
ДП БФБ: Милуш Маринов
3 кръг
7 02-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12.00ч.
Делфин - Бургас
Тунджа
23
4
18
10
22
5
9
2
72
21
Boxscore
Съдии: Пламен Петков; Никола Колев
ДП БФБ: Димитър Костадинов Димитров
8 02-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.30ч.
Берое
Несебър СКБ
7
22
11
12
16
3
11
8
3
7
48
52
Boxscore
Съдии: Мирослав Камбуров; Кирил Кифев
ДП БФБ: Невен Димов
9 03-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12.00ч.
Черноморец Бургас
Академик Бултекс 99
3
23
12
32
9
22
22
9
46
86
Boxscore
Съдии: Пламен Петков; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
4 кръг
10 08-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
12.30ч.
Тунджа
Берое
15
12
13
4
19
14
20
12
67
42
Boxscore
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров
ДП БФБ: Невен Димов
11 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
11.30ч.
Академик Бултекс 99
Делфин - Бургас
24
8
12
16
17
14
17
10
70
48
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
ДП БФБ: Димитър Станчев
12 15-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13.00ч.
Несебър СКБ
Черноморец Бургас
19
10
14
15
15
15
13
18
61
58
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Огнян Цонев
5 кръг
13 17-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
12.00ч.
Академик Бултекс 99
Тунджа
31
8
28
9
30
23
16
14
105
54
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
ДП БФБ: Тодор Гешев
14 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12.00ч.
Черноморец Бургас
Берое
27
14
10
12
30
6
15
11
82
43
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
15 17-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14.00ч.
Делфин - Бургас
Несебър СКБ
22
12
20
13
22
3
11
10
75
38
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
6 кръг
16 23-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
12.00ч.
Тунджа
Черноморец Бургас
20
6
13
10
9
18
12
25
56
59
Boxscore
Съдии: Кирил Кифев; Александър Йорданов
ДП БФБ: Невен Димов
17 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
13.30ч.
Академик Бултекс 99
Несебър СКБ
23
4
28
8
16
6
18
4
85
22
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Димитър Филев
ДП БФБ: Димитър Станчев
18 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14.30ч.
Делфин - Бургас
Берое
13
4
24
13
25
13
19
8
81
38
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Илиян Желев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
7 кръг
19 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
11.00ч.
Несебър СКБ
Тунджа
24
5
11
14
22
2
13
15
70
36
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
20 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
14.30ч.
Черноморец Бургас
Делфин - Бургас
10
23
11
18
13
8
16
7
50
56
Boxscore
Съдии: Гергана Стоянова; Мартин Желязков
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
21 09-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.00ч.
Берое
Академик Бултекс 99
2
21
7
12
14
14
9
20
32
67
Boxscore
Съдии: Мирослав Камбуров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Здравко Димов
8 кръг
22 08-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
11.00ч.
Тунджа
Делфин - Бургас
9
16
21
21
9
19
12
19
51
75
Boxscore
Съдии: Ивайло Иванов; Никола Колев
ДП БФБ: Младен Марков
23 05-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12.00ч.
Несебър СКБ
Берое
40
4
8
12
6
9
12
9
66
34
Boxscore
Съдии: Искрен Манолов; Илиян Желев
ДП БФБ: Съби Бахчеванов
24 08-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
13.30ч.
Академик Бултекс 99
Черноморец Бургас
18
8
35
10
22
15
28
19
103
52
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
ДП БФБ: Милуш Маринов
9 кръг
25 14-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.00ч.
Берое
Тунджа
12
19
14
13
17
17
8
13
51
62
Boxscore
Съдии: Мирослав Камбуров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Здравко Димов
26 12-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13:00ч.
Делфин - Бургас
Академик Бултекс 99
15
19
17
10
10
15
20
24
62
68
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Койчо Желев
27 13-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
13.00ч.
Черноморец Бургас
Несебър СКБ
14
15
16
16
12
12
23
2
65
45
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Здравко Димов
10 кръг
28 20-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
12.00ч.
Тунджа
Академик Бултекс 99
9
24
20
26
4
26
17
24
50
100
Boxscore
Съдии: Мирослав Камбуров; Александър Йорданов
ДП БФБ: Младен Марков
29 19-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
14.00ч.
Берое
Черноморец Бургас
9
15
21
6
10
8
10
10
50
39
Boxscore
Съдии: Мирослав Камбуров; Ивайло Иванов
ДП БФБ: Здравко Димов
30 20-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
12.00ч.
Несебър СКБ
Делфин - Бургас
10
13
13
21
17
20
8
14
48
68
Boxscore
Съдии: Илиян Желев; Гергана Стоянова
ДП БФБ: Здравко Димов
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 10 10 0 844:428 20
2 Делфин - Бургас 10 8 2 671:472 18
3 Несебър СКБ 10 4 6 485:608 14
4 Тунджа 10 4 6 519:669 14
5 Черноморец Бургас 10 3 7 541:626 13
6 Берое 10 1 9 410:667 11
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten