А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Момчета до 14г. | Източна елитна група - юг
1
1 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Тунджа
48

65
Илиян Койчев Желев
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
2 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Академик Бултекс 99
36

82
Гергана Сашева Стоянова
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3 20-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Делфин - Бургас
46

73
Ивайло Асенов Иванов
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Boxscore
2
4 27-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Несебър СКБ
57

47
Илиян Койчев Желев
Никола Йорданов Колев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
5 08-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Черноморец Бургас
61

42
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6 26-10-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Берое
78

26
Преслав Николаев Петков
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
3
7 02-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Тунджа
72

21
Пламен Йорданов Петков
Никола Йорданов Колев
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
8 02-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Несебър СКБ
48

52
Мирослав Добрев Камбуров
Кирил Василев Кифев
Невен Иванов Димов
Boxscore
9 03-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Академик Бултекс 99
46

86
Пламен Йорданов Петков
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
4
10 08-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Берое
67

42
Ивайло Асенов Иванов
Мирослав Добрев Камбуров
Невен Иванов Димов
Boxscore
11 11-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Делфин - Бургас
70

48
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
12 15-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Черноморец Бургас
61

58
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5
13 17-11-2019
гр.Пловдив
з. сп.зала СУ"В.Левски"
Академик Бултекс 99

Тунджа
105

54
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Тодор Петков Гешев
Boxscore
14 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Берое
82

43
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
15 17-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Несебър СКБ
75

38
Гергана Сашева Стоянова
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
6
16 23-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец Бургас
56

59
Кирил Василев Кифев
Александър Евгений Йорданов
Невен Иванов Димов
Boxscore
17 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Несебър СКБ
85

22
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Филчев Филев
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
18 22-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Берое
81

38
Гергана Сашева Стоянова
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
7
19 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Тунджа
70

36
Илиян Койчев Желев
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
20 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Делфин - Бургас
50

56
Гергана Сашева Стоянова
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
21 09-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99
32

67
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
8
22 08-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Делфин - Бургас
51

75
Ивайло Асенов Иванов
Никола Йорданов Колев
Младен Русев Марков
Boxscore
23 05-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Берое
66

34
Искрен Георгиев Манолов
Илиян Койчев Желев
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
24 08-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Черноморец Бургас
103

52
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Милуш Русев Маринов
Boxscore
9
25 14-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
51

62
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
26 12-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Делфин - Бургас

Академик Бултекс 99
62

68
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Койчо Илиев Желев
Boxscore
27 13-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Несебър СКБ
65

45
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
10
28 20-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Академик Бултекс 99
50

100
Мирослав Добрев Камбуров
Александър Евгений Йорданов
Младен Русев Марков
Boxscore
29 19-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец Бургас
50

39
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
30 20-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Несебър СКБ

Делфин - Бургас
48

68
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Академик Бултекс 99 10 10 0 844:428 20
2 Делфин - Бургас 10 8 2 671:472 18
3 Несебър СКБ 10 4 6 485:608 14
4 Тунджа 10 4 6 519:669 14
5 Черноморец Бургас 10 3 7 541:626 13
6 Берое 10 1 9 410:667 11
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager