Първенства
Девойки до 16г. | Зона Добруджа
1
1 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Черно море Одесос - ЖБК
10

139
Владимир Маринов Вълчев
Александър Сашков Пейков
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Светкавица - Сдружение

Доростол - СКБ
73

53
Живко Илиев Маринов
Сергей Панайотов Арнаудов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
3 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Вихър 2002 - Спортно сдружение
101

16
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Станимиров Железов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
4 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Доростол - СКБ

Черно море Одесос - ЖБК
52

106
Стефан Цонев Стефанов
Георги Станимиров Железов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
5 09-11-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Светкавица - Сдружение
83

67
Сергей Панайотов Арнаудов
Стефан Цонев Стефанов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
6 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
58

68
Николай Величков Борисов
Ангел Иванов Порожанов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

Светкавица - Сдружение
74

51
Ангел Иванов Порожанов
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
8 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Вихър 2002 - Спортно сдружение

Доростол - СКБ
15

96
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
9 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос - ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
69

88
Иван Георгиев Николов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
10 08-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица - Сдружение

Вихър 2002 - Спортно сдружение
111

18
Петър Красимиров Петров
Иван Георгиев Николов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 4 4 0 340:210 8
2 Черно море Одесос - ЖБК 4 3 1 388:201 7
3 Светкавица - Сдружение 4 2 2 302:228 6
4 Доростол - СКБ 4 1 3 259:262 5
5 Вихър 2002 - Спортно сдружение 4 0 4 59:447 4
КЛАСИРАНЕ
Галерия
Партньори на клубовете
Molten