Първенства
Девойки до 19г. | Зона Добруджа
1
1 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Лудогорец - Спортен клуб
85

9
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Станимиров Железов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Чардафон
64

66
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Станимиров Железов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
50

73
Сергей Панайотов Арнаудов
Георги Станимиров Железов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
2
4 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
70

67
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
5 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Лудогорец - Спортен клуб

Светкавица Тщ.
23

100
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
6 13-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
69

50
Петър Маринов Петров
Иван Венциславов Венков
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
3
7 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица Тщ.

Чардафон
59

58
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
8 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно море Одесос ЖБК
12

98
Сергей Панайотов Арнаудов
Александър Сашков Пейков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
9 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
57

53
Владимир Маринов Вълчев
Иван Венциславов Венков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
4
10 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Чардафон

Лудогорец - Спортен клуб
82

6
Сергей Панайотов Арнаудов
Владимир Маринов Вълчев
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
11 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
80

70
Евстати Петров Иванов
Иван Венциславов Венков
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
12 03-11-2019
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
69

62
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Стихомир Петров Стоянов
Boxscore
5
13 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
40

76
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
14 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Черно море Одесос ЖБК
46

85
Петър Красимиров Петров
Ангел Иванов Порожанов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
15 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Лудогорец - Спортен клуб

Доростол - СКБ
8

98
Николай Величков Борисов
Ангел Иванов Порожанов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
6
16 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Светкавица Тщ.

Черно море Одесос ЖБК
50

93
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Порожанов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
17 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Чардафон
62

43
Калоян Петров Костов
Петър Красимиров Петров
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
18 15-12-2019
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Лудогорец - Спортен клуб
79

12
Калоян Петров Костов
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
7
19 00-00-0000
гр.Варна
з. Христо Борисов
Лудогорец - Спортен клуб

Черно море Одесос ЖБК
09.00 Boxscore
20 19-01-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Одесос ЖБК

Доростол - СКБ
62

71
Живко Илиев Маринов
Стефан Цонев Стефанов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
21 29-02-2020
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Лудогорец - Спортен клуб

Доростол - СКБ
8

94
Александър Сашков Пейков
Евстати Петров Иванов
Ивелин Дянков Тонков
Boxscore
8
22 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
63

67
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мирослава Маринова Петкова
Boxscore
23 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица Тщ.

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
56

64
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мирослава Маринова Петкова
Boxscore
24 23-02-2020
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица Тщ.

Чардафон
58

63
Мирослав Бориславов Томов
Иван Георгиев Николов
Мирослава Маринова Петкова
Boxscore
9
25 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Лудогорец - Спортен клуб

Светкавица Тщ.
09.00 Boxscore
26 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Черно море Одесос ЖБК
10.30 Boxscore
27 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Доростол - СКБ

Светкавица Тщ.
12.00 Boxscore
10
28 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Черно море Одесос ЖБК

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ
13.30 Boxscore
29 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
Чардафон

Лудогорец - Спортен клуб
15.00 Boxscore
30 00-00-0000
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Доростол - СКБ
16.30 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 8 6 2 565:383 14
2 Доростол - СКБ 8 5 3 561:375 13
3 Черно море Одесос ЖБК 7 6 1 560:349 13
4 Чардафон 8 4 4 491:468 12
5 Светкавица Тщ. 8 2 6 475:519 10
6 Лудогорец - Спортен клуб 7 0 7 78:636 7
КЛАСИРАНЕ
Галерия
Партньори на клубовете
Molten