А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец Бургас  МъжеЯмбол
Първенства
Юноши до 19г. | Източна елитна група - север
1
1 16-10-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Доростол - СКБ
67

81
Живко Илиев Маринов
Иван Венциславов Венков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
2 16-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черноморец
113

55
Искрен Георгиев Манолов
Илиян Койчев Желев
Койчо Илиев Желев
Boxscore
3 17-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Берое
96

64
Станимир Димов Русев
Симеон Гошев Маринов
Огнян Христов Цонев
Boxscore
2
4 20-10-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Тунджа
62

79
Владимир Маринов Вълчев
Евстати Петров Иванов
Васил Добрев
Boxscore
5 24-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Шумен
75

58
Ивайло Асенов Иванов
Никола Йорданов Колев
Невен Иванов Димов
Boxscore
6 20-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Черно Море Тича
63

88
Илиян Койчев Желев
Мартин Атанасов Желязков
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
3
7 31-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Доростол - СКБ
71

58
Ивайло Асенов Иванов
Кирил Василев Кифев
Невен Иванов Димов
Boxscore
8 28-10-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Тунджа
84

83
Станимир Димов Русев
Симеон Гошев Маринов
Георги Василев Шиваров
Boxscore
9 26-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черноморец
12.00 Иван Венциславов Венков
Симеон Гошев Маринов
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
4
10 09-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Черно Море Тича
60

74
Петър Красимиров Петров
Николай Величков Борисов
Венцислав Недялков Мутафов
Boxscore
11 10-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Берое
72

74
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Съби Христов Бахчеванов
Boxscore
12 08-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Шумен
115

59
Мирослав Добрев Камбуров
Ивайло Асенов Иванов
Невен Иванов Димов
Boxscore
5
13 23-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Доростол - СКБ
12.30 Гергана Сашева Стоянова
Boxscore
14 22-11-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Черно Море Тича
14.00 Петър Красимиров Петров
Иван Венциславов Венков
Димитър Костадинов Димитров
Boxscore
15 24-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Тунджа
13.30 Мирослав Добрев Камбуров
Кирил Василев Кифев
Здравко Стефанов Димов
Boxscore
6
16 29-11-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Шумен
17.30 Boxscore
17 01-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Тунджа
13.00 Boxscore
18 29-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно Море Тича
13.00 Boxscore
7
19 08-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Доростол - СКБ
13.00 Boxscore
20 04-12-2019
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Берое
13.00 Boxscore
21 08-12-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно Море Тича

Черноморец
13.00 Boxscore
8
22 14-12-2019
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Берое
13.00 Boxscore
23 15-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Тунджа

Черно Море Тича
13.00 Boxscore
24 12-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец

Шумен
13.00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Черно Море Тича 4 4 0 342:270 8
2 Тунджа 4 3 1 390:260 7
3 Берое 4 3 1 284:284 7
4 Доростол - СКБ 4 1 3 261:291 5
5 Черноморец 3 0 3 190:275 3
6 Шумен 3 0 3 184:271 3
https://basketball.bg/banner_adv.php?id=79&url=https://cdn1.efbet.com/efbet/landingpage/index_BG.html
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Спартак-Пл
Ръст: 201 см
Тегло: 105 кг
Рождена дата: 08-09-1990
Пост: Тежко крило - Лек Център (4-5)
октомври
MVP30.5
Точки22.5
Борби14.5
Асистенции1.5
Отнети топки1
Минути38.7
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager