Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Българска Баскетболна Лига | A1 Юг ББЛ
1 кръг
1 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
Ямбол Б
12
24
15
26
7
32
16
24
50
106
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
2 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Хасково
Хебър
17
30
24
25
22
20
11
15
74
90
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Преслав Петков
3 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Берое Б
Атлетик 95 Куклен
13
6
11
12
21
15
7
8
52
41
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
4 13-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
МАКС СПОРТ
МАЙНА ТАУН
18
13
20
22
17
16
17
12
72
63
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Преслав Петков
2 кръг
5 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
МАЙНА ТАУН
Берое Б
22
11
18
17
13
17
22
23
75
68
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
6 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Ямбол Б
МАКС СПОРТ
10
17
19
29
23
21
13
16
65
83
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
7 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Хасково
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
11
19
17
10
9
24
23
19
60
72
Boxscore
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
8 20-10-2019
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
Хебър
Атлетик 95 Куклен
27
18
17
13
17
10
16
12
77
53
Boxscore
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Елена Попова
3 кръг
9 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
11:45ч.
Берое Б
Ямбол Б
20
22
11
19
20
17
9
17
60
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
10 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
13:30ч.
МАКС СПОРТ
Хасково
14
16
16
22
13
17
11
26
54
81
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
11 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
15:15ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
Хебър
21
24
15
26
20
24
20
28
76
102
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Иван Станчев
12 15-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
Атлетик 95 Куклен
МАЙНА ТАУН
24
18
23
25
16
17
12
20
75
80
Boxscore Download PDF
Съдии: Тодор Гешев; Преслав Петков
4 кръг
13 10-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
12:00ч.
Ямбол Б
Атлетик 95 Куклен
21
10
20
17
17
13
13
13
71
53
Boxscore Download PDF
Съдии: Мирослав Камбуров; Димитър Филев
14 10-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
14:00ч.
Хебър
МАЙНА ТАУН
19
16
31
11
24
27
16
11
90
65
Boxscore
Съдии: Ивайло Ресиловски; Ивайло Иванов
15 10-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
16:00ч.
Хасково
Берое Б
14
23
19
25
14
16
19
35
66
99
Boxscore
Съдии: Ивайло Ресиловски; Мирослав Камбуров
16 10-11-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
МАКС СПОРТ
13
31
12
28
23
27
20
24
68
110
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Димитър Филев
5 кръг
17 16-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
МАЙНА ТАУН
Ямбол Б
15
14
20
24
24
11
15
22
74
71
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Преслав Петков
18 16-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Берое Б
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
17
26
20
23
8
38
19
8
64
95
Boxscore
Съдии: Иван Станчев; Божидар Йорданов
19 08-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
МАКС СПОРТ
Хебър
17
18
17
17
25
24
20
27
79
86
Boxscore Download PDF
Съдии: Ангел Иванов; Серафим Петров
20 08-12-2019
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Хасково




20
0
Boxscore
6 кръг
21 24-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Хебър
Ямбол Б
19
10
23
21
22
24
18
23
82
78
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Божидар Йорданов
22 24-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
Атлетик 95 Куклен
14
17
22
10
18
14
20
18
74
59
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Божидар Йорданов
23 24-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Хасково
МАЙНА ТАУН
20
17
12
19
15
13
12
27
59
76
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Божидар Йорданов
24 24-11-2019
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
МАКС СПОРТ
Берое Б
24
27
28
17
19
25
16
12
87
81
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Божидар Йорданов
7 кръг
25 01-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
11:45ч.
Берое Б
Хебър
18
27
19
27
17
26
21
19
75
99
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Валери Енев; Нанко Красимиров
ДП БФБ: Орлин Николов
26 01-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
13:30ч.
МАЙНА ТАУН
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
12
23
16
17
18
26
15
16
61
82
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Мирослав Камбуров; Димитър Филев
ДП БФБ: Орлин Николов
27 01-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
15:15ч.
Атлетик 95 Куклен
МАКС СПОРТ
14
29
16
23
18
25
24
21
72
98
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Нанко Красимиров
ДП БФБ: Орлин Николов
28 01-12-2019
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
18:45ч.
Ямбол Б
Хасково
22
11
14
29
17
21
16
19
69
80
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Мирослав Камбуров; Димитър Филев
ДП БФБ: Орлин Николов
8 кръг
29 19-01-2020
гр.Перущица
з. Перущица
18:00ч.
МАЙНА ТАУН
МАКС СПОРТ
22
21
20
25
26
24
18
20
86
90
Boxscore Download PDF
Съдии: Мартина Николова- Графам; Иван Илиев
30 16-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Хасково
Атлетик 95 Куклен
11
28
17
11
14
22
11
14
53
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Мартина Николова- Графам; Недко Колев
31 15-03-2020
з.
13:00ч.
Ямбол Б
Хебър




0
20
Boxscore
9 кръг
32 26-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
13:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
Хебър
20
23
22
11
10
28
16
28
68
90
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Стефан Несторов Стефанов
33 26-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
15:00ч.
Атлетик 95 Куклен
МАЙНА ТАУН
18
19
8
21
26
24
14
30
66
94
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Ресиловски; Серафим Петров
34 26-01-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
17:00ч.
Ямбол Б
Хасково
0
0
0
0
0
0
0
0
79
90
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
10 кръг
35 02-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
13:30ч.
МАКС СПОРТ
Атлетик 95 Куклен
22
11
27
12
22
16
18
10
89
49
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
36 02-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:15ч.
МАЙНА ТАУН
Ямбол Б
22
25
20
22
15
28
18
15
75
90
Boxscore Download PDF
Съдии: Михаил Михайлов; Нанко Красимиров
37 02-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
Хасково
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
14
15
16
18
14
22
18
20
62
75
Boxscore Download PDF
Съдии: Серафим Петров; Здравко Бодуров
11 кръг
38 08-02-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
13:30ч.
Ямбол Б
МАКС СПОРТ
21
17
23
26
17
32
20
19
81
94
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Димитър Филев
39 08-02-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
15:15ч.
Хебър
Хасково
34
19
23
21
28
19
27
25
112
84
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Димитър Филев
40 03-03-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
МАЙНА ТАУН
17
27
16
28
23
26
14
16
70
97
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Мартина Николова- Графам
12 кръг
41 15-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
МАЙНА ТАУН
Хебър
18
34
20
16
28
28
23
23
89
101
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Драга Мишева
42 15-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
МАКС СПОРТ
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
18
21
19
25
14
19
18
16
69
81
Boxscore Download PDF
Съдии: Николай Гайтанджиев; Драга Мишева
43 03-03-2020
гр.Перущица
з. Перущица
12:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Ямбол Б
23
19
20
12
17
20
19
19
79
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Мартина Николова- Графам
13 кръг
44 23-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
15:00ч.
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
Атлетик 95 Куклен
12
22
18
20
11
21
24
7
65
70
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
45 23-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
17:00ч.
Хебър
МАКС СПОРТ
28
24
23
12
25
14
20
24
96
74
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Серафим Петров
46 07-03-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
Хасково
МАЙНА ТАУН




0
20
Boxscore
Съдии: Ивайло Иванов; Иван Станчев
14 кръг
47 22-02-2020
гр.Перущица
з. Перущица
19:00ч.
Атлетик 95 Куклен
Хебър
14
33
21
27
32
20
13
29
80
109
Boxscore Download PDF
Съдии: Стефан Несторов Стефанов; Иван Станчев
48 03-03-2020
гр.Перущица
з. Перущица
16:00ч.
МАКС СПОРТ
Хасково
24
22
40
8
31
14
37
12
132
56
Boxscore Download PDF
Съдии: Иван Станчев; Мартина Николова- Графам
49 07-03-2020
гр.Перущица
з. Перущица
14:00ч.
Ямбол Б
ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ
14
37
12
24
20
29
22
20
68
110
Boxscore Download PDF
Съдии: Ивайло Иванов; Иван Станчев
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Хебър 13 13 0 1154:895 26
2 МАКС СПОРТ 13 9 4 1131:965 22
3 МАЙНА ТАУН 13 7 6 955:934 20
4 ФАВОРИТ КЪРДЖАЛИ 13 7 6 986:1018 20
5 Атлетик 95 Куклен 13 4 9 792:932 17
6 Ямбол Б 13 4 9 923:950 16
7 Хасково 13 3 10 765:973 14
8 Берое Б 7 2 5 499:538 9
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten