А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЯмбол
Първенства
Контролни срещи
1
1 04-09-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София А

Рилски спортист
18:00 Boxscore
Контролни срещи | Приятелски турнир "Георги Христов"
1 09-09-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Рилски спортист

Берое
18:00 Николай Сашев Цинцарски
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Boxscore
2 09-09-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Охрид (Северна Македония)
20:00 Венцислав Николов Великов
Младен Невенов Субашиев
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore
2
3 10-09-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Берое

Охрид (Северна Македония)
17:00 Среща за трето място Славчо Костадинов Нучев
Младен Невенов Субашиев
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Boxscore
4 10-09-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
19:00 Финал Венцислав Николов Великов
Николай Сашев Цинцарски
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore
Класиране
Контролни срещи | КУПА ПЛЕВЕН
1
1 20-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Черно море Тича

ПИРОТ - РЕПУБЛИКА СЪРБИЯ
18:00 Мирослав Бориславов Томов
Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Boxscore
2 20-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Ямбол
20:00 Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore
2
3 21-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Черно море Тича

Ямбол
17:00 Среща 3/4 място Калоян Петров Костов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore
4 21-09-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПИРОТ - РЕПУБЛИКА СЪРБИЯ

Спартак-Пл
19:00 Финал Мирослав Бориславов Томов
Станимир Димов Русев
Илиян Димитров Цветанов
Boxscore
Класиране
Контролни срещи | КУПА 55 ГОДИНИ САМЕЛ - 90
1
1 21-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ПАОК (Гърция)

Охрид (Северна Македония)
86

72
Николай Сашев Цинцарски
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
2 21-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черноморец Бургас
101

72
Ивайло Иванов Ресиловски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore Download PDF
2
3 22-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Охрид (Северна Македония)

Черноморец Бургас
81

67
Стефан Несторов Стефанов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore Download PDF
4 22-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

ПАОК (Гърция)
87

86
Ивайло Иванов Ресиловски
Николай Сашев Цинцарски
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист 2 2 0 188:158 4
2 ПАОК (Гърция) 2 1 1 172:159 3
3 Охрид (Северна Македония) 2 1 1 153:153 3
4 Черноморец Бургас 2 0 2 139:182 2
Контролни срещи | Купа ПЛОВДИВ
1
1 28-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Левски Лукойл

ПИТЕЩ (Румъния)
17:00 Полуфинал 1 Ивайло Иванов Ресиловски
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore
2 28-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Бултекс 99

Спартак-Пл
19:00 Полуфинал 2 Мартин Илиев Хорозов
Николай Сашев Цинцарски
Илиян Койчев Желев
Boxscore
2
3 29-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
ПИТЕЩ (Румъния)

Спартак-Пл
16:00 Среща 3-то място Мартин Илиев Хорозов
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore
4 29-09-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Левски Лукойл

Академик Бултекс 99
18:00 Финал Ивайло Иванов Ресиловски
Николай Сашев Цинцарски
Илиян Койчев Желев
Boxscore
Класиране
Контролни срещи | Единични контролни срещи (мъже)
1
1 18-09-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Академик Бултекс 99


Валери Васков Енев
Младен Невенов Субашиев
Boxscore
2
1 20-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Бултекс 99


Ивайло Иванов Ресиловски
Ангел Иванов Иванов
Ивайло Асенов Иванов
Boxscore
2 22-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЙОВА (Румъния)


Искрен Георгиев Манолов
Ивайло Асенов Иванов
Петър Красимиров Петров
Boxscore
3 23-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99

КРАЙОВА (Румъния)


Ивайло Иванов Ресиловски
Ангел Иванов Иванов
Ивайло Асенов Иванов
Boxscore
4 27-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

ПИТЕЩ (Румъния)


Ивайло Иванов Ресиловски
Искрен Георгиев Манолов
Ивайло Асенов Иванов
Boxscore
3
1 19-09-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

КРАЙОВА (Румъния)


Николай Сашев Цинцарски
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Boxscore
2 20-09-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

КРАЙОВА (Румъния)


Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Младен Невенов Субашиев
Boxscore
4
1 24-09-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Левски Лукойл


Венцислав Николов Великов
Славчо Костадинов Нучев
Константин Русев Русев
Boxscore
5
1 26-09-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черно море Тича


Искрен Георгиев Манолов
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Boxscore
2 28-09-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Шумен


Искрен Георгиев Манолов
Станимир Димов Русев
Гергана Сашева Стоянова
Boxscore
3 28-09-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
83

87
Мирослав Бориславов Томов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Радослав Сийков Дяков
Boxscore Download PDF
4 29-09-2019
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Шумен


Искрен Георгиев Манолов
Станимир Димов Русев
Владимир Маринов Вълчев
Boxscore
6
1 27-01-2020
гр.София
з. Триадица
България

А1 Академик София
17.30 ч. Ангел Иванов Иванов
Иван Мирославов Маринов
Димитър Георгиев Георгиев
Boxscore
2 28-01-2020
гр.София
з. Триадица
България

Левски Лукойл
11.00 ч. Валери Васков Енев
Младен Невенов Субашиев
Иван Любомиров Методиев
Boxscore
3 19-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
18:00 Искрен Георгиев Манолов
Илиян Койчев Желев
Гергана Сашева Стоянова
Boxscore
4 22-02-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
17:00 Иван Мирославов Маринов
Младен Невенов Субашиев
Иван Любомиров Методиев
Boxscore
5 20-02-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Шумен
18:00 Илиян Димитров Цветанов
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Boxscore
6 21-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Ямбол
17:00 Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Живко Илиев Маринов
Boxscore
7 22-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Ямбол

Спартак-Пл
16:30 Калоян Петров Костов
Станимир Димов Русев
Александър Сашков Пейков
Boxscore
8 23-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
17:00 Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Евстати Петров Иванов
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 КРАЙОВА (Румъния) 4 0 0 : 4
2 Берое 3 0 0 : 3
3 Левски Лукойл 3 0 0 : 3
4 Черноморец Бургас 2 0 0 : 2
5 Шумен 2 0 0 : 2
6 Черно море Тича 2 0 0 : 2
7 А1 Академик София 2 0 0 : 2
8 Академик Бултекс 99 2 0 0 : 2
9 Балкан 1 1 0 87:83 2
10 Рилски спортист 1 0 1 83:87 1
11 ПИТЕЩ (Румъния) 1 0 0 : 1
12 АКАДЕМИК БУЛТЕКС 99 1 0 0 : 1
Контролни срещи | Единични контролни срещи (жени)
1
1 21-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЛЕВО (Сърбия)
16:00 Ивайло Асенов Иванов
Кирил Василев Кифев
Boxscore
2 22-09-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

КРАЛЕВО (Сърбия)
12:00 Ивайло Асенов Иванов
Кирил Василев Кифев
Boxscore
Класиране
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager