Академик ПловдивБалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец БургасЯмбол
Първенства
Национална Баскетболна Лига | Редовен сезон
1
1 05-10-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Черно море Тича
92

89
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Димитър Георгиев Георгиев
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
2 05-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Спартак-Пл
92

75
Мирослав Бориславов Томов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Петър Красимиров Петров
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF ‘нимки
3 05-10-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Ямбол
116

78
Николай Сашев Цинцарски
Младен Невенов Субашиев
Илиян Димитров Цветанов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
4 06-10-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Черноморец Бургас
83

70
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Иванов
Ивайло Асенов Иванов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
5 06-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Левски Лукойл
65

84
Ивайло Иванов Ресиловски
Станимир Димов Русев
Искрен Георгиев Манолов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF ‘нимки
2
6 12-10-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Рилски спортист
75

98
Венцислав Николов Великов
Серафим Томов Петров
Живко Илиев Маринов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
7 13-10-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Берое
82

93
Мирослав Бориславов Томов
Валери Васков Енев
Илиян Койчев Желев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
8 12-10-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Академик Пловдив
97

85
Станимир Димов Русев
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Иванов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
9 10-10-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Левски Лукойл
62

82
Иван Мирославов Маринов
Стефан Несторов Стефанов
Петър Маринов Петров
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF ‘нимки
10 12-10-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Балкан
88

102
Мартин Илиев Хорозов
Искрен Георгиев Манолов
Славчо Костадинов Нучев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF ‘нимки
3
11 19-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Спартак-Пл
91

77
Калоян Петров Костов
Младен Невенов Субашиев
Серафим Томов Петров
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
12 19-10-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

А1 Академик София
95

86
Станимир Димов Русев
Стефан Несторов Стефанов
Илиян Димитров Цветанов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
13 19-10-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черноморец Бургас
95

68
Венцислав Николов Великов
Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
14 19-10-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Черно море Тича
101

66
Мартин Илиев Хорозов
Искрен Георгиев Манолов
Радослав Сийков Дяков
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
15 18-10-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Ямбол
92

62
Николай Сашев Цинцарски
Славчо Костадинов Нучев
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
4
16 26-10-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Черноморец Бургас

Берое
72

122
Калоян Петров Костов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Константин Русев Русев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
17 26-10-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Левски Лукойл
75

109
Николай Сашев Цинцарски
Ангел Иванов Иванов
Серафим Томов Петров
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF ‘нимки
18 29-10-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Ямбол
93

79
Мартин Илиев Хорозов
Искрен Георгиев Манолов
Стефан Несторов Стефанов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF ‘нимки
19 25-10-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Академик Пловдив
87

83
Ивайло Иванов Ресиловски
Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
20 26-10-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
85

83
Мирослав Бориславов Томов
Станимир Димов Русев
Младен Невенов Субашиев
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF ‘нимки
5
21 02-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Балкан
73

82
Венцислав Николов Великов
Николай Сашев Цинцарски
Валери Васков Енев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
22 01-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черно море Тича
108

92
Ивайло Иванов Ресиловски
Серафим Томов Петров
Петър Красимиров Петров
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
23 02-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

А1 Академик София
103

75
Мартин Илиев Хорозов
Младен Невенов Субашиев
Илиян Койчев Желев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF ‘нимки
24 02-11-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Черноморец Бургас
117

83
Иван Мирославов Маринов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Ивайло Асенов Иванов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF ‘нимки
25 02-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Спартак-Пл
99

97
Мирослав Бориславов Томов
Славчо Костадинов Нучев
Стефан Несторов Стефанов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF ‘нимки
6
26 08-11-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Левски Лукойл
77

94
Ивайло Иванов Ресиловски
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
27 09-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
114

79
Калоян Петров Костов
Славчо Костадинов Нучев
Живко Илиев Маринов
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
28 07-11-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Спартак-Пл
88

81
Мирослав Бориславов Томов
Младен Невенов Субашиев
Петър Маринов Петров
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
29 09-11-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Берое
86

94
Венцислав Николов Великов
Станимир Димов Русев
Димитър Георгиев Георгиев
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
30 08-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик Пловдив
91

68
Николай Сашев Цинцарски
Ангел Иванов Иванов
Искрен Георгиев Манолов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
7
31 16-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Черноморец Бургас
96

91
Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Живко Илиев Маринов
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
32 16-11-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Рилски спортист
90

86
Калоян Петров Костов
Валери Васков Енев
Серафим Томов Петров
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
33 16-11-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Балкан
73

76
Ивайло Иванов Ресиловски
Станимир Димов Русев
Искрен Георгиев Манолов
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF ‘нимки
34 16-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

А1 Академик София
83

84
Николай Сашев Цинцарски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Ивайло Асенов Иванов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
35 14-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черно море Тича
84

81
Иван Мирославов Маринов
Младен Невенов Субашиев
Илиян Койчев Желев
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
8
36 24-11-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски Лукойл
89

95
Венцислав Николов Великов
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
37 23-11-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Спартак-Пл
77

76
Калоян Петров Костов
Стефан Несторов Стефанов
Искрен Георгиев Манолов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
38 23-11-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Ямбол
112

86
Станимир Димов Русев
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Петър Красимиров Петров
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
39 25-11-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Черноморец Бургас
99

87
Мартин Илиев Хорозов
Серафим Томов Петров
Константин Русев Русев
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
40 24-11-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Берое
91

63
Ивайло Иванов Ресиловски
Ангел Иванов Иванов
Валери Васков Енев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
9
41 30-11-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Рилски спортист
66

120
Николай Сашев Цинцарски
Серафим Томов Петров
Илиян Димитров Цветанов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
42 01-12-2019
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Академик Пловдив
96

64
Мирослав Бориславов Томов
Ангел Иванов Иванов
Искрен Георгиев Манолов
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
43 01-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно море Тича
86

85
Калоян Петров Костов
Стефан Несторов Стефанов
Иван Любомиров Методиев
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF ‘нимки
44 30-11-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Балкан
77

100
Мартин Илиев Хорозов
Младен Невенов Субашиев
Славчо Костадинов Нучев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
45 30-11-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

А1 Академик София
84

86
Венцислав Николов Великов
Станимир Димов Русев
Ивайло Асенов Иванов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
10
46 09-12-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

А1 Академик София
85

64
Мирослав Бориславов Томов
Валери Васков Енев
Илиян Койчев Желев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
47 06-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
79

88
Ивайло Иванов Ресиловски
Стефан Несторов Стефанов
Живко Илиев Маринов
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
48 07-12-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Рилски спортист
91

109
Мартин Илиев Хорозов
Серафим Томов Петров
Димитър Георгиев Георгиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
49 07-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Академик Пловдив
66

81
Младен Невенов Субашиев
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Петър Маринов Петров
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
50 08-12-2019
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Берое
85

76
Венцислав Николов Великов
Николай Сашев Цинцарски
Славчо Костадинов Нучев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
11
51 14-12-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черноморец Бургас
115

68
Мирослав Бориславов Томов
Славчо Костадинов Нучев
Петър Красимиров Петров
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF ‘нимки
52 14-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Ямбол
110

76
Иван Мирославов Маринов
Стефан Несторов Стефанов
Петър Маринов Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF ‘нимки
53 13-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Спартак-Пл
79

70
Венцислав Николов Великов
Валери Васков Енев
Ивайло Асенов Иванов
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
54 13-12-2019
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Черно море Тича
100

60
Ивайло Иванов Ресиловски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Иван Любомиров Методиев
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
55 14-12-2019
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

А1 Академик София
101

78
Мартин Илиев Хорозов
Младен Невенов Субашиев
Илиян Димитров Цветанов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
12
56 23-12-2019
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Берое
76

102
Мирослав Бориславов Томов
Ангел Иванов Иванов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
57 21-12-2019
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Рилски спортист
72

106
Николай Сашев Цинцарски
Младен Невенов Субашиев
Илиян Койчев Желев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF ‘нимки
58 23-12-2019
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Академик Пловдив
84

81
Калоян Петров Костов
Валери Васков Енев
Иван Любомиров Методиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
59 18-12-2019
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Балкан
67

88
Ивайло Иванов Ресиловски
Искрен Георгиев Манолов
Константин Русев Русев
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF ‘нимки
60 23-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
59

97
Станимир Димов Русев
Серафим Томов Петров
Илиян Димитров Цветанов
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
13
61 30-12-2019
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черноморец Бургас
101

61
Иван Мирославов Маринов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Петър Маринов Петров
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF ‘нимки
62 29-12-2019
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Спартак-Пл
96

77
Ивайло Иванов Ресиловски
Славчо Костадинов Нучев
Петър Красимиров Петров
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
63 28-12-2019
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черно море Тича
74

88
Венцислав Николов Великов
Стефан Несторов Стефанов
Димитър Георгиев Георгиев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF ‘нимки
64 28-12-2019
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

А1 Академик София
88

70
Николай Сашев Цинцарски
Ангел Иванов Иванов
Ивайло Асенов Иванов
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
65 28-12-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Балкан
93

94
Мартин Илиев Хорозов
Калоян Петров Костов
Валери Васков Енев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
14
66 05-01-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Академик Пловдив
83

64
Мирослав Бориславов Томов
Искрен Георгиев Манолов
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF ‘нимки
67 04-01-2020
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Рилски спортист
93

96
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Иванов
Илиян Койчев Желев
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF ‘нимки
68 04-01-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Берое
71

83
Венцислав Николов Великов
Стефан Несторов Стефанов
Илиян Димитров Цветанов
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
69 04-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Левски Лукойл
52

95
Мартин Илиев Хорозов
Младен Невенов Субашиев
Живко Илиев Маринов
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
70 05-01-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Ямбол
84

59
Иван Мирославов Маринов
Серафим Томов Петров
Константин Русев Русев
Boxscore Download PDF ‘нимки
15
71 11-01-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

А1 Академик София
101

69
Мирослав Бориславов Томов
Ангел Иванов Иванов
Димитър Георгиев Георгиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
72 11-01-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Черноморец Бургас
73

70
Николай Сашев Цинцарски
Стефан Несторов Стефанов
Петър Маринов Петров
Boxscore Download PDF ‘нимки
73 11-01-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Черно море Тича
85

87
Мартин Илиев Хорозов
Младен Невенов Субашиев
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF ‘нимки
74 11-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Балкан
65

75
Венцислав Николов Великов
Станимир Димов Русев
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF ‘нимки
75 12-01-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Рилски спортист
91

95
Ивайло Иванов Ресиловски
Иван Мирославов Маринов
Искрен Георгиев Манолов
Boxscore Download PDF
16
76 18-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Спартак-Пл
83

79
Станимир Димов Русев
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
77 18-01-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Берое
78

75
Мирослав Бориславов Томов
Николай Сашев Цинцарски
Валери Васков Енев
Boxscore Download PDF
78 18-01-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски Лукойл
77

71
Венцислав Николов Великов
Мартин Илиев Хорозов
Искрен Георгиев Манолов
Boxscore Download PDF
79 18-01-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Ямбол
97

73
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Ивайло Асенов Иванов
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
80 18-01-2020
гр.Варна
з. ДКС - Варна
Черно море Тича

Академик Пловдив
71

65
Ивайло Иванов Ресиловски
Калоян Петров Костов
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
17
81 23-01-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Рилски спортист
79

50
Ивайло Иванов Ресиловски
Станимир Димов Русев
Ангел Иванов Иванов
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
82 23-01-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

А1 Академик София
86

87
Николай Сашев Цинцарски
Серафим Томов Петров
Петър Маринов Петров
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
83 23-01-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Балкан
74

85
Младен Невенов Субашиев
Славчо Костадинов Нучев
Мирослав Добрев Камбуров
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF ‘нимки
84 23-01-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Черно море Тича
107

104
Иван Мирославов Маринов
Валери Васков Енев
Ивайло Асенов Иванов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
85 23-01-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Пловдив
94

75
Калоян Петров Костов
Искрен Георгиев Манолов
Иван Любомиров Методиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF ‘нимки
18
86 01-02-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Ямбол
93

64
Станимир Димов Русев
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Илиян Димитров Цветанов
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
87 01-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Левски Лукойл
81

107
Мирослав Бориславов Томов
Ангел Иванов Иванов
Славчо Костадинов Нучев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
88 01-02-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Берое
79

89
Мартин Илиев Хорозов
Калоян Петров Костов
Стефан Несторов Стефанов
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
89 01-02-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Спартак-Пл
100

75
Ивайло Иванов Ресиловски
Валери Васков Енев
Илиян Койчев Желев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
90 01-02-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Черноморец Бургас
99

94
Венцислав Николов Великов
Младен Невенов Субашиев
Димитър Георгиев Георгиев
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
19
91 02-03-2020
гр.София
з. Триадица
Левски Лукойл

Берое
98

68
Венцислав Николов Великов
Мирослав Бориславов Томов
Серафим Томов Петров
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore Download PDF
92 29-02-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Ямбол
77

61
Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Ивайло Асенов Иванов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
93 29-02-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Рилски спортист
79

101
Калоян Петров Костов
Ангел Иванов Иванов
Стефан Несторов Стефанов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore Download PDF
94 29-02-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Балкан
77

94
Николай Сашев Цинцарски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Живко Илиев Маринов
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore Download PDF
95 29-02-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Черно море Тича
89

72
Мартин Илиев Хорозов
Искрен Георгиев Манолов
Младен Невенов Субашиев
Владимир Атанасов
Boxscore Download PDF
20
96 07-03-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

А1 Академик София
101

72
Николай Сашев Цинцарски
Стефан Несторов Стефанов
Петър Красимиров Петров
София Тошкова Масларова
Boxscore Download PDF
97 07-03-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черноморец Бургас
98

66
Ивайло Иванов Ресиловски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Мирослав Добрев Камбуров
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore Download PDF
98 07-03-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Спартак-Пл
71

75
Венцислав Николов Великов
Ангел Иванов Иванов
Младен Невенов Субашиев
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore Download PDF
99 09-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Берое
86

97
Станимир Димов Русев
Искрен Георгиев Манолов
Иван Любомиров Методиев
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore Download PDF
100 26-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Черно море Тича
18:00 Boxscore
21
101 14-03-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Левски Лукойл
18:00 Мирослав Бориславов Томов
Стефан Несторов Стефанов
Илиян Койчев Желев
Николай Неделчев Неделчев
Boxscore
102 15-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Спартак-Пл

Берое
18:00 Мартин Илиев Хорозов
Серафим Томов Петров
Живко Илиев Маринов
София Тошкова Масларова
Boxscore
103 13-03-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Черноморец Бургас
28

67
Стефан Несторов Стефанов
Петър Христов Кожухаров
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
104 14-03-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

А1 Академик София
18:00 Ивайло Иванов Ресиловски
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Ивайло Асенов Иванов
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
105 14-03-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Балкан
18:00 Калоян Петров Костов
Искрен Георгиев Манолов
Димитър Георгиев Георгиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
22
106 18-03-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Рилски спортист
18:00 БНТ3 Мартин Илиев Хорозов
Николай Сашев Цинцарски
Ангел Иванов Иванов
Румен Павлов Калпакчиев
Boxscore
107 18-03-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Академик Пловдив
18:00 Венцислав Николов Великов
Искрен Георгиев Манолов
Иван Любомиров Методиев
Любомир Михайлов Амиорков
Boxscore
108 18-03-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Берое
18:00 Калоян Петров Костов
Младен Невенов Субашиев
Петър Маринов Петров
Красимир Пантелеев Стойнов
Boxscore
109 18-03-2020
гр.София
з. Универсиада
Спартак-Пл

Левски Лукойл
18:00 Мирослав Бориславов Томов
Стефан Несторов Стефанов
Константин Русев Русев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
110 18-03-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Ямбол
18:00 Иван Мирославов Маринов
Славчо Костадинов Нучев
Серафим Томов Петров
Владимир Атанасов
Boxscore
23
111 28-03-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Ямбол
18:00 Boxscore
112 28-03-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Левски Лукойл
18:00 Boxscore
113 28-03-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

А1 Академик София
18:00 Boxscore
114 28-03-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Балкан
18:00 БНТ3 Boxscore
115 28-03-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черно море Тича
18:00 Boxscore
24
116 04-04-2020
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Академик Пловдив
18:00 Boxscore
117 04-04-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Берое
18:00 БНТ3 Boxscore
118 04-04-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

А1 Академик София
18:00 Boxscore
119 04-04-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Ямбол
18:00 Boxscore
120 04-04-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак-Пл
18:00 Boxscore
25
121 08-04-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Черноморец Бургас

Спартак-Пл
18:00 Boxscore
122 08-04-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

А1 Академик София
18:00 Boxscore
123 08-04-2020
гр.Ботевград
з. Арена Ботевград
Балкан

Левски Лукойл
18:00 БНТ 3 Boxscore
124 08-04-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Рилски спортист
18:00 Boxscore
125 08-04-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Академик Пловдив
19:00 Boxscore
26
126 11-04-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Академик Пловдив
18:00 Boxscore
127 11-04-2020
гр.София
з. Универсиада
Левски Лукойл

Рилски спортист
18:00 БНТ 3 Boxscore
128 11-04-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Балкан
18:00 Boxscore
129 11-04-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Спартак-Пл
18:00 Boxscore
130 11-04-2020
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Черноморец Бургас
18:00 Boxscore
27
131 16-04-2020
гр.Правец
з. Правец
А1 Академик София

Черноморец Бургас
18:00 Boxscore
132 16-04-2020
гр.Плевен
з. Балканстрой
Спартак-Пл

Балкан
18:00 Boxscore
133 16-04-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол

Рилски спортист
18:00 Boxscore
134 16-04-2020
гр.Пловдив
з. Сила
Академик Пловдив

Левски Лукойл
18:00 БНТ 3 Boxscore
135 16-04-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Черно море Тича
18:00 Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Балкан 20 19 1 1813:1525 39
2 Левски Лукойл 19 17 2 1771:1322 36
3 Рилски спортист 20 15 5 1896:1604 35
4 Берое 20 14 6 1767:1598 34
5 Академик Пловдив 21 8 13 1640:1686 29
6 А1 Академик София 20 9 11 1620:1799 29
7 Черноморец Бургас 21 5 16 1652:1930 26
8 Черно море Тича 19 7 12 1561:1657 26
9 Спартак-Пл 20 4 16 1628:1806 24
10 Ямбол 20 2 18 1479:1900 22
КЛАСИРАНЕ
НБЛ



Няма изиграни срещи
Галерия
Партньори на клубовете
Molten