А1 Академик СофияАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак-ПлЧерно море ТичаЧерноморец Бургас  МъжеЯмбол
Първенства
МОМИЧЕТА до 14 г. | Зони Витоша и Рила
1
1 27-10-2018
гр.София
з. Триадица
Левски

Монтана 2003
51

35
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Александра Стефанова Минчева
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
2 27-10-2018
гр.София
з. Триадица
Локомотив София

Рилски спортист
34

61
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Валентин Димитров Въчковски
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
3 27-10-2018
гр.София
з. Триадица
Славия

Шампион 2006 - СК
74

36
Валентин Димитров Въчковски
Иван Любомиров Методиев
Чавдар Емилов Зехиров
Boxscore
4 16-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

НСА
49

70
Мохамед А.К. Алкурди
Борис Анатолиев Кръстев
Красимира Николова Банова
Boxscore
2
5 03-11-2018
гр.София
з. НСА В.Левски
Локомотив София

Миньор - Баскетболна школа
63

22
Моника Вичева Минчева
Дияна Танева Стоянова
Данаил Недялков
Boxscore
6 03-11-2018
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Левски
32

45
Константин Русев Русев
Дияна Танева Стоянова
Данаил Недялков
Boxscore
7 03-11-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Славия
57

28
Кристиян Младенов Манчев
Иван Илиянов Илиев
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
8 03-11-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Шампион 2006 - СК
63

48
Стефан Величков Ефтимов
Вилислав Людмилов Гатев
Любка Николова Любомирова
Иван Василев Василев
Boxscore
3
9 17-11-2018
гр.Бургас
з. Меден рудник
Славия

Монтана 2003
56

46
Георги Венелинов Брестнички
Иван Илиянов Илиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
10 17-11-2018
гр.Бургас
з. Меден рудник
Левски

Локомотив София
44

35
Георги Венелинов Брестнички
Мартина Орлинова Николова- Графам
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
11 17-11-2018
гр.Бургас
з. Меден рудник
Шампион 2006 - СК

НСА
48

69
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Борислав Василев Пелтеков
Boxscore
12 17-11-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Рилски спортист
21

78
Веселина Иванова Иванова
Дияна Танева Стоянова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
4
13 01-12-2018
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Локомотив София

Шампион 2006 - СК
54

48
Тихомир Райков Щерев
Александра Стефанова Минчева
Данаил Недялков
Boxscore
14 01-12-2018
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
НСА

Славия
40

66
Тихомир Райков Щерев
Александра Стефанова Минчева
Данаил Недялков
Boxscore
15 01-12-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
22

52
Илиян Димитров Цветанов
Вилислав Людмилов Гатев
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
16 15-12-2018
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Левски
44

53
Христо Чанков Христов
Мохамед А.К. Алкурди
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
5
17 19-01-2019
гр.София
з. ст.Славия
Шампион 2006 - СК

Миньор - Баскетболна школа
37

51
Зоя Методиева Станоева
Габриела Стефанова Петрова
Данаил Недялков
Boxscore
18 19-01-2019
гр.София
з. ст.Славия
Левски

Рилски спортист
37

57
Христо Чанков Христов
Зоя Методиева Станоева
Данаил Недялков
Boxscore
19 19-01-2019
гр.София
з. ст.Славия
Славия

Локомотив София
63

38
Христо Чанков Христов
Габриела Стефанова Петрова
Данаил Недялков
Boxscore
20 19-01-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

НСА
52

68
Моника Вичева Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Иван Василев Василев
Boxscore
6
21 09-03-2019
гр.Бургас
з. Меден рудник
Локомотив София

Монтана 2003
68

41
Константин Русев Русев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Красимира Николова Банова
Boxscore
22 09-03-2019
гр.Бургас
з. Меден рудник
Левски

Шампион 2006 - СК
90

38
Константин Русев Русев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Красимира Николова Банова
Boxscore
23 02-02-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

НСА
73

32
Тихомир Райков Щерев
Моника Вичева Минчева
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
24 02-02-2019
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Славия
39

79
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартин Пламенов Младенов
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
7
25 09-02-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист
32

86
Иван Любомиров Методиев
Мартина Орлинова Николова- Графам
Красимира Николова Банова
Boxscore
26 09-02-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Локомотив София
46

51
Мартина Орлинова Николова- Графам
Габриела Стефанова Петрова
Красимира Николова Банова
Boxscore
27 09-02-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
Славия

Левски
57

35
Иван Любомиров Методиев
Габриела Стефанова Петрова
Красимира Николова Банова
Boxscore
28 09-02-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Миньор - Баскетболна школа
49

38
Божидар Севдалинов Йорданов
Александра Стефанова Минчева
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
8
29 23-02-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
НСА

Миньор - Баскетболна школа
83

46
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Габриела Стефанова Петрова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
30 23-02-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Славия
41

69
Татяна Йорданова Михайлова-Вълчева
Дияна Танева Стоянова
Желчо Илиев Генов
Boxscore
31 23-02-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Локомотив София
60

39
Ангел Иванов Иванов
Драга Александрова Мишева
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
32 23-02-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Левски
31

60
Моника Вичева Минчева
Божидар Севдалинов Йорданов
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
9
33 03-03-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Шампион 2006 - СК

Монтана 2003
40

55
Константин Русев Русев
Иван Илиянов Илиев
Данаил Недялков
Boxscore
34 03-03-2019
гр.София
з. 50 ОУ - Драгалевци
Славия

Рилски спортист
38

66
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Илиянов Илиев
Данаил Недялков
Boxscore
35 19-04-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
Левски

НСА
65

33
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
36 04-03-2019
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Локомотив София
34

67
Мартина Орлинова Николова- Графам
Иван Илиянов Илиев
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
10
37 16-03-2019
гр.Бургас
з. Меден рудник
НСА

Шампион 2006 - СК
53

55
Александра Стефанова Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
38 16-03-2019
гр.Бургас
з. Меден рудник
Локомотив София

Левски
55

43
Александра Стефанова Минчева
Габриела Стефанова Петрова
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
39 30-03-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Миньор - Баскетболна школа
66

22
Божидар Севдалинов Йорданов
Дияна Танева Стоянова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
40 16-03-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Славия
44

73
Димитър Васков Мановски
Константин Русев Русев
Александър Симеонов Чобанов
Boxscore
11
41 12-05-2019
гр.Бургас
з. Меден рудник
Левски

Миньор - Баскетболна школа
68

42
Иван Любомиров Методиев
Недко Николаев Колев
Красимира Николова Банова
Boxscore
42 30-03-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Славия

НСА
65

57
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Данаил Недялков
Boxscore
43 30-03-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Шампион 2006 - СК

Локомотив София
33

78
Зоя Методиева Станоева
Моника Вичева Минчева
Данаил Недялков
Boxscore
44 30-03-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Монтана 2003
85

37
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
12
45 13-04-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
НСА

Монтана 2003
50

56
Драга Александрова Мишева
Дияна Танева Стоянова
Данаил Недялков
Boxscore
46 13-04-2019
гр.София
з. НСА В.Левски
Локомотив София

Славия
52

45
Драга Александрова Мишева
Дияна Танева Стоянова
Данаил Недялков
Boxscore
47 13-04-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски
60

29
Зоя Методиева Станоева
Мартина Орлинова Николова- Графам
Пламен Георгиев Симеонов
Boxscore
48 14-04-2019
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Шампион 2006 - СК
48

40
Димитър Васков Мановски
Божидар Севдалинов Йорданов
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
13
49 20-04-2019
гр.София
з. ст.Славия
Славия

Миньор - Баскетболна школа
72

32
Димитър Георгиев Георгиев
Иван Илиянов Илиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
50 20-04-2019
гр.София
з. ст.Славия
НСА

Рилски спортист
38

67
Димитър Георгиев Георгиев
Драга Александрова Мишева
Красимира Николова Банова
Boxscore
51 20-04-2019
гр.София
з. ст.Славия
Шампион 2006 - СК

Левски
25

80
Драга Александрова Мишева
Иван Илиянов Илиев
Красимира Николова Банова
Boxscore
52 20-04-2019
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Локомотив София
42

74
Мартина Орлинова Николова- Графам
Александра Стефанова Минчева
Росен Владимиров Стефанов
Boxscore
14
53 24-04-2019
гр.София
з. ст.Славия
Левски

Славия
26

55
Божидар Севдалинов Йорданов
Мартин Пламенов Младенов
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
54 12-05-2019
гр.София
з. ст..Локомотив
Локомотив София

НСА
84

31
Божидар Йорданов Стефанов
Иван Илиянов Илиев
Данаил Недялков
Boxscore
55 05-05-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Шампион 2006 - СК
52

17
Мартина Орлинова Николова- Графам
Дияна Танева Стоянова
Борислав Александров Аврамов
Boxscore
56 24-04-2019
гр.Перник
з. Борис Гюдеров - Перник
Миньор - Баскетболна школа

Монтана 2003
34

63
Моника Вичева Минчева
Александра Стефанова Минчева
Красимир Печев Драгоев
Boxscore
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист 14 14 0 920:426 28
2 Славия 14 11 3 840:609 25
3 Локомотив София 14 10 4 792:613 24
4 Левски 14 9 5 726:599 23
5 Монтана 2003 14 5 9 636:797 19
6 НСА 14 4 10 702:822 18
7 Миньор - Баскетболна школа 14 2 12 522:888 16
8 Шампион 2006 - СК 14 1 13 538:922 15
https://basketball.bg/banner_adv.php?id=79&url=https://cdn1.efbet.com/efbet/landingpage/index_BG.html
КЛАСИРАНЕ
Национална Баскетболна Лига
Черноморец Бургас Мъже
Ръст: 217 см
Тегло: 125 кг
Рождена дата: 20-09-1995
Пост: Център (5)
ноември
MVP36.6
Точки21.2
Борби16
Асистенции2.6
Отнети топки0.6
Минути32
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager