АкадемикАкадемик Бултекс 99БалканБероеЛевски Лукойл Рилски спортистСпартак ПлевенЧерно море ТичаЯмбол
СЪДИИ

Петър Петров

Петър Петров
Дата на раждане: 18-05-1982 г.
Място на раждане: Русе
Съдия от: 2013г.
Съдия в НБЛ от: 2015г.
Награди и свирени финални турнири и мачове:

Финал на Ученически игри за 2013 г. - юноши

Финал на Ученически игри за 2014 г. - девойки

Съдийска комисия:Габрово
СЪДИЯ: 2012
КАНДИДАТ СЪДИЯ: 2009
СЪДИЯ - НАЦИОНАЛНА: 2015
Сезон

Списък Срещи

КВАЛИФИКАЦИИ И ФИНАЛИ МОМЧЕТА до 12г. | Квалификационен турнир гр. Силистра
33 12-05-2018
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Доростол - СКБ

Стар Баскет
137

26
Boxscore
34 12-05-2018
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Черно Море Тича

Шампион 2006 - СК
113

28
Boxscore
36 13-05-2018
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Стар Баскет

Шампион 2006 - СК
72

66
Boxscore
37 13-05-2018
гр.Силистра
з. Дръстър - Силистра
Делфин-Бургас

Черно Море Тича
41

65
Boxscore
НБЛ-Мъже | Редовен сезон
12 21-10-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Ямбол
102

85
Boxscore Download PDF ‘нимки
24 11-11-2017
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Академик Бултекс 99
81

71
Boxscore Download PDF ‘нимки
40 16-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое

Спартак Плевен
111

77
Boxscore Download PDF ‘нимки
55 13-01-2018
гр.Правец
з. Правец
Академик

Академик Бултекс 99
51

93
Boxscore Download PDF ‘нимки
62 27-01-2018
гр.Варна
з. Христо Борисов
Черно море Тича

Спартак Плевен
105

99
Boxscore Download PDF ‘нимки
А група, жени | ПОЛУФИНАЛИ
2 15-04-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое-Стара Загора

Славия
107

68
Boxscore Download PDF
3 11-04-2018
гр.Монтана
з. Младост - Монтана
Монтана 2003

Рилски спортист
118

68
Boxscore Download PDF
BGO БЛ | ЦЕНТЪР - мъже, Полуфинали
1 21-04-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАШ МЕЧКИТЕ

ПРЕДАТОРС
72

54
Boxscore Download PDF
2 21-04-2018
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

ЧАВДАР
87

74
Boxscore Download PDF
3 05-05-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ЧАВДАР

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
76

68
Boxscore Download PDF
4 05-05-2018
гр.Плевен
з. Балканстрой
ПРЕДАТОРС

БАШ МЕЧКИТЕ
59

84
Boxscore Download PDF
BGO БЛ | ЦЕНТЪР, Четвъртфинали
73 14-04-2018
гр.Троян
з. Чавдар
ПРЕДАТОРС

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
72

50
Boxscore Download PDF
BGO БЛ | ЦЕНТЪР, Мъже
1 01-10-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
УСК Д.А.ЦЕНОВ

ФРИЙСТАЙЛЪРС
70

38
Boxscore Download PDF
2 01-10-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

ЧАВДАР
86

80
Boxscore Download PDF
3 01-10-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ТУ ГАБРОВО

ПРЕДАТОРС
64

66
Boxscore Download PDF
5 07-10-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

УСК Д.А.ЦЕНОВ
80

73
Boxscore Download PDF
6 07-10-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ФРИЙСТАЙЛЪРС

ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА
52

85
Boxscore Download PDF
7 07-10-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
БАШ МЕЧКИТЕ

ЧАВДАР
86

75
Boxscore Download PDF
13 22-10-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ПРЕДАТОРС

ФРИЙСТАЙЛЪРС
90

37
Boxscore Download PDF
15 22-10-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
40

79
Boxscore Download PDF
22 12-11-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ЧАВДАР

УСК Д.А.ЦЕНОВ
81

41
Boxscore Download PDF
23 12-11-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

ФРИЙСТАЙЛЪРС
101

55
Boxscore Download PDF
24 12-11-2017
гр.Велико Търново
з. Ивайло
БАШ МЕЧКИТЕ

ДРЕЗДЕН ЗУУ
62

66
Boxscore Download PDF
30 03-12-2017
гр.Габрово
з. Орловец
ФРИЙСТАЙЛЪРС

ЧАВДАР
40

102
Boxscore Download PDF
31 03-12-2017
гр.Габрово
з. Орловец
ПРЕДАТОРС

УСК Д.А.ЦЕНОВ
69

55
Boxscore Download PDF
32 03-12-2017
гр.Габрово
з. Орловец
ТУ ГАБРОВО

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
47

57
Boxscore Download PDF
45 28-01-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

БАШ МЕЧКИТЕ
51

66
Boxscore Download PDF
46 28-01-2018
гр.Габрово
з. Орловец
УСК Д.А.ЦЕНОВ

ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР
47

81
Boxscore Download PDF
48 28-01-2018
гр.Габрово
з. Орловец
ДРЕЗДЕН ЗУУ

ТУ ГАБРОВО
69

53
Boxscore Download PDF
57 17-02-2018
з.
ТУ ГАБРОВО

БАШ МЕЧКИТЕ
49

89
Boxscore Download PDF
58 17-02-2018
з.
ПЕРЕСТРОЙКА ЦЕНТЪР

ПРЕДАТОРС
60

42
Boxscore Download PDF
60 17-02-2018
з.
ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА

УСК Д.А.ЦЕНОВ
67

62
Boxscore Download PDF
А група, мъже | Първа шестица
2 21-01-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

ССК Икономически университет - Варна
75

85
Boxscore Download PDF
8 04-02-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

Шумен
86

70
Boxscore Download PDF
10 11-02-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Берое 2
95

80
Boxscore Download PDF
21 04-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

ССК Икономически университет - Варна
93

128
Boxscore Download PDF
24 11-03-2018
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

БУБА БАСКЕТБОЛ
85

81
Boxscore Download PDF
25 18-03-2018
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

Чавдар Троян
80

83
Boxscore Download PDF
30 25-03-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Атлетик
112

107
Boxscore Download PDF
А група, мъже | Изток
23 05-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Делфин
88

61
Boxscore Download PDF
24 26-11-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Чавдар Троян
104

95
Boxscore Download PDF
38 19-11-2017
гр.Варна
з. Икономически университет
ССК Икономически университет - Варна

Шумен
99

73
Boxscore Download PDF
49 10-12-2017
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое 2

Делфин
93

80
Boxscore Download PDF
60 17-12-2017
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Шумен
90

74
Boxscore Download PDF
69 23-12-2017
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

Делфин
100

82
Boxscore Download PDF
А група, мъже | Баражи
1 07-01-2018
гр.Шумен
з. Младост - Шумен
Шумен

БПК Академик София
85

68
Boxscore Download PDF
Юноши | А група, Източна конференция
14 09-11-2017
гр.Търговище
з. Д.Стефанов
Светкавица

Академик Варна
81

55
Boxscore
48 15-03-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Тунджа
78

80
Boxscore
Юноши | Зона Мизия
4 04-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чавдар Троян

Спартак Плевен
77

38
Boxscore
5 04-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон

Чавдар Троян
49

74
Boxscore
6 04-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Спартак Плевен

Чардафон
70

45
Boxscore
7 13-04-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар Троян

Чардафон
84

41
Boxscore
8 13-04-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чардафон

Спартак Плевен
31

48
Boxscore
9 13-04-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Спартак Плевен

Чавдар Троян
57

74
Boxscore
Момчета до 16 г. | Североизточна КОНФ. 6 - 11 място
3 09-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Добрич - 93
94

9
Boxscore
5 09-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Ънстопабъл

Добрич - 93
80

14
Boxscore
Момчета до 16 г. | Зона Мизия
2 29-10-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Локомотив

Етър 49
38

79
Boxscore
3 29-10-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Спартак-Плевен

Локомотив
72

51
Boxscore
4 29-10-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Етър 49

Чардафон - Орловец
76

48
Boxscore
Момичета до 16 г. | Зона Добруджа
19 16-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Светкавица - Сдружение

Чардафон - Орловец
20

83
Boxscore
21 16-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Преслав

Светкавица - Сдружение
61

48
Boxscore
Момчета до 14 г. | А група, Западна конференция
33 05-02-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Академик Бултекс 99
47

66
Boxscore
35 13-02-2018
гр.Троян
з. Чавдар
Чавдар-Троян - Сдружение

Балкан
44

73
Boxscore
Момчета до 14 г. | А група, Източна конференция
9 11-11-2017
гр.Камчия
з. СК Камчия
Несебър СКБ

Сливен баскет - СНЦ
88

45
Boxscore
19 28-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Сливен баскет - СНЦ
49

70
Boxscore
35 18-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Делфин-Бургас
46

54
Boxscore
Момчета до 14 г. | Зона Мизия
3 18-11-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Етър 49

Локомотив
64

69
Boxscore
4 18-11-2017
гр.Горна Оряховица
з. Никола Петров
Дунав 2007-Русе (СКБ)

Спартак-Плевен
35

52
Boxscore
Момичета до 14 г.
1 05-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Росица

Раковски - СКБ
43

37
Boxscore
2 05-11-2017
гр.Габрово
з. Орловец
Раковски 2 - СКБ

Чардафон - Орловец
46

40
Boxscore
6 26-11-2017
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Раковски - СКБ

Зограф
43

34
Boxscore
7 26-11-2017
гр.Севлиево
з. Дан Колов
Росица

Раковски 2 - СКБ
3

100
Boxscore
18 18-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Раковски - СКБ

Чардафон - Орловец
10

88
Boxscore
19 18-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Зограф

Раковски 2 - СКБ
15

81
Boxscore
20 18-02-2018
гр.Габрово
з. Орловец
Чардафон - Орловец

Росица
20

0
Boxscore
Момичета до 12 г. | Зони Добруджа & Мизия - пролет гр. А
12 23-02-2018
гр.Русе
з. Дунав
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Росица
45

38
Boxscore
13 23-02-2018
гр.Русе
з. Дунав
Шумен

Зограф
48

17
Boxscore
КЛАСИРАНЕ
ТОП 5 на Кръга
НБЛ-Мъже | Редовен сезон (кръг 28)
НБЛ-Мъже
Академик Бултекс 99
Ръст: 203 см
Тегло: 98 кг
Рождена дата: 01-03-1993
Пост: Тежко крило (4)
КРЪГ 27
MVP27
Точки21
Борби11
Асистенции1
Отнети топки4
Минути29.5
Галерия
Партньори на клубовете
Molten

Fan Manager